Roční vypadl z vany na dlažbu

3347
23.1.15 17:38

roční vypadl z vany na dlažbu

Zdravím!
Název napoví co se mi stalo! Starší mi ukradl osušku, tak jsem se jen otočila metr na věšák pro jinou a on nejspíš se naklonil přes vanu a vypadl na dlažbu! Klidně mě tady kamenujte, prostě se stalo!! Nevrátím to! Plakat možná mínutu, boli nemá. O co ale jde. Celý den pláče jsme na atb a celý den nespal, tak jsem si říkala že ho dám dřív. Normálně chodí spát v šest. Dala jsem mu mlíko, že nemůžu dát teda spát ale usnul. Teď mám strach. Mám ho budit??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
jahuhudka
23.1.15 17:40

@Vrtul spadl na hlavu?

  • Citovat
  • Upravit
3347
23.1.15 17:41

Omlouvám se za chyby, nečetla jsem to po sobě. Je mi z toho nanic. Pádů už bylo ale tohle jsem teda neohlídala :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
23.1.15 17:41

@Vrtul máš ho ještě na monitoru?

  • Citovat
  • Upravit
3347
23.1.15 17:43

Nejspíš na hlavu nespadl přímo, ale určitě se praštil. Vím jaké příznaky mám hlídat a co dělat. Spíš se bojím když teda usnul ale už byl uplně hotovej. Asi bych ho dlouho vzhůru neudržela!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
23.1.15 17:44

@Vrtul a viděla jsi ten pád nebo už byl na zemi? dost možná na hlavu ani nespadnul..se zlomeninou by neusnul, do hlavy mu nevidíš - proto se doporučuje 24 hodin po pádu hlídat. Spát bych ho nechala a chodila kontrolovat. Jasně, ozvou se tu maminy, které už by dávno byly na pohotovosti..ale já třeba ne :P

  • Citovat
  • Upravit
Verun83
23.1.15 17:44

Ale to se po brisku asi spis sesunul dolu. Co? Nebo to byla velka rana. Preci jen ta hola kuze ho asi trochu zbrzdi. Kdyz si to predstavim. Ma bouli?

  • Citovat
  • Upravit
3347
23.1.15 17:44

@verulicek nemám. Nejsem zastáncem. Ani si ho teď nemám kde půjčit. Myslíte že ho mám třeba po půl hodkách budit? Nebo jen kontrolovat a nechat spát?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jahuhudka
23.1.15 17:45

@Vrtul myslím,že bys měla hlídat, ne budit, ale hlídat. Určitě to nic nebude :hug:

  • Citovat
  • Upravit
771
23.1.15 17:45

Zdravím..kamenovat netřeba, stalo se mi něco podobného.. My tedy meli bouli o vanu a promacklinku na cele ma porad a je mu deset. Take to bylo v roce. Budit netřeba, kontrolovat dýchání do 24hodin a teplotu. Buď v klidu. Mám 4a každé mělo nějakou podobnou havarku..stačí hlídat a kdyby se ti nezdáltak pohotovost pRO klid. Držte se :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
23.1.15 17:46

@Vrtul klid.. jestli celou dobu nespal, tak odpadnul nejspíš pro únavu.. sleduj ho a neplaš :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8112
23.1.15 17:47

@Vrtul : co 2 hodiny budit ( hlavně aby se pohnul ) a pozorovat chování ( v bdělém stavu ). Stane se to, takhle spadl můj bracha v roce máme z umyvadla do vany. Jestli mas pochybnosti, tak jed na pohotovost. A Anička s Kubou co už měli pádu ( a vypadaly hrozivé, některé i s krvi, z pusy ). Drzim palecky, at je maléj v pohodě.

Příspěvek upraven 23.01.15 v 17:48

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3347
23.1.15 17:47

Neviděla, Otočila jsem se když spadnul. Ale malej 2,5říkal že se předkláněl a přepad. Jestli mu můžu věřit nevím. Bouli nemá. Brečel jen leknutím. Trochu červené čelo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6552
23.1.15 17:50

Delam na detske chirde a postup je stejny, jako pise @myskalucka pokud zacne zvracet, vyjet na pohotovost… pokud neni s vama v loznici, pro dnesek presetehovat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6552
23.1.15 17:51

@Vrtul a prosim Te, nic si nevycitej…ja od doby, co mam vlastni deti, maminky pokazde uklidnuji… prave ze je to pokazde chvilinecka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák