Nošení roušky v práci

Anonymní
29.3.20 09:32

Rouška v praci

Nebyla jsem teď v práci. Od zítřka do práce zase jdu a budu tam opravdu hodně hodin. Od kolegyně vím, že roušku si nasadí, pokud někdo přijde platit, jinak jsou všichni bez roušky - cca 20 lidí. Správně mají mít všichni roušky cely den? Sedíme vedle sebe asi 0,5 m. Jak tohle řešit? Budu tam tak 11 hodin a v roušce nevydržím. Mám astma a dost často smrkam. Jak řešit jídlo a pití? Celou dobu mám pití na stole a jí se také tam. Kolegyne. chpdi nakupovat často a je v kontaktu taky s více lidmi. Ja s nikým v kontaktu nejsem. Děti mi budou hlídat prarodiče. Nemám to jak vyřešit a do práce musim. Vím, že bych s mým astmatem měla problém, kdybych se nakazila. Mam strašný strach o ostatní - pokud to dotahnu domu a všechny nakazim. Všichni okolo jsou doma.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

176
29.3.20 09:37
@Anonymní píše:
Nebyla jsem teď v práci. Od zítřka do práce zase jdu a budu tam opravdu hodně hodin. Od kolegyně vím, že roušku si nasadí, pokud někdo přijde platit, jinak jsou všichni bez roušky - cca 20 lidí. Správně mají mít všichni roušky cely den? Sedíme vedle sebe asi 0,5 m. Jak tohle řešit? Budu tam tak 11 hodin a v roušce nevydržím. Mám astma a dost často smrkam. Jak řešit jídlo a pití? Celou dobu mám pití na stole a jí se také tam. Kolegyne. chpdi nakupovat často a je v kontaktu taky s více lidmi. Ja s nikým v kontaktu nejsem. Děti mi budou hlídat prarodiče. Nemám to jak vyřešit a do práce musim. Vím, že bych s mým astmatem měla problém, kdybych se nakazila. Mam strašný strach o ostatní - pokud to dotahnu domu a všechny nakazim. Všichni okolo jsou doma.

Pokud chodí kolegyně nakupovat jako my, dodržují 2m odstup, tudíž žádný problém. Rouška je už plnou součástí našeho života, nelze to jinak vyřešit a holt ji budete muset mít v práci stejně jako třeba já 12 hodin vyjma pití, jídla a kávy. Tečka šmitec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
29.3.20 09:38

Bojíte se o sebe a dáte děti prarodičům. Zajímavé. Ale věřím, že to možná jinak nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16074
29.3.20 09:39

Jo pokud je tam 20 lidi bez rousky a sedi od sebe pul metru, tak je celkem velka pravdepodbnost se od nekoho nakazit. Roušku maji nosit porad, ne jen kdyz pride nekdo z venku, to pak trochu postrádá smysl :nevim: na jidlo a pití bys mela jit nekam, kde budes sama a tu rousku si muzes chvili sundat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
29.3.20 09:44

Maji se nosit porad, ja byla minuly tyden jedina v praci a je mi to jedno, delali si ze mne srandu, ze jako prepadeni chacha, mela jsem v ni i filtr, tak jsem nesundala. Pokud mas astma tak bys spis potrebovala, aby rousku meli vsichni ostatni a tim te chranili, ale to asi neudelaji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
29.3.20 09:46

Rouška na astma nemá žádný vliv, je to jen hloupá výmluva. Stejně tak je hloupé se vymlouvat na smrkání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16424
29.3.20 09:48

Asi se tu sejde spousta takových, které by to nahlásily, šly marodit nebo daly výpověď, ale fakt je ten, že nákaze úplně zabránit prostě nejde. Určitě ne u lidí, kteří chodí do práce a na nákup a stykaji se s rodinou… Rouška je protivná všem a upřímně, já neznám nikoho, kdo by ji vydržel mít na hubě X hodin bez přestávky. Jestli si ji kolega sundá na smrkani nebo aby si ulevil už je fakt jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43595
29.3.20 09:49

Roušky se mají nosit celý den, s výjimkou jídla a pití. Pracuješ v obchodě,?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
29.3.20 09:49

Pokud je někdo z těch 20 lidi nakažený, tak v tomhle uspořádání to chytí vsichni. Doma nakazí svoje partnery, děti, prarodiče… A stačí, aby někdo další třeba z těch partnerů chodil do práce, kde taky takhle kašlou na POVINNÁ opatření a nakazí dalších x lidí… A takhle ae to šíří.

Ano, je vaše povinnost nosit v práci roušky, všichni pořád, i když je to nepohodlné. Astma má spousta lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 09:52
@subrag píše:
Pokud chodí kolegyně nakupovat jako my, dodržují 2m odstup, tudíž žádný problém. Rouška je už plnou součástí našeho života, nelze to jinak vyřešit a holt ji budete muset mít v práci stejně jako třeba já 12 hodin vyjma pití, jídla a kávy. Tečka šmitec

To pochybuju, že dodržuje. Potřebuje cigarety, nakoupit v akci, v Bille, v Penny… Nechápu to.

• Nahlásit
  • Citovat
29493
29.3.20 09:53

Zůstaň doma s dětmi na OCR. Do práce nemusíš, zdraví je na prvním místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 09:53
@subrag píše:
Bojíte se o sebe a dáte děti prarodičům. Zajímavé. Ale věřím, že to možná jinak nejde.

Já ale opravdu nevím, jak to mám řešit. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.20 09:56
@Kriss Tina píše:
Jo pokud je tam 20 lidi bez rousky a sedi od sebe pul metru, tak je celkem velka pravdepodbnost se od nekoho nakazit. Roušku maji nosit porad, ne jen kdyz pride nekdo z venku, to pak trochu postrádá smysl :nevim: na jidlo a pití bys mela jit nekam, kde budes sama a tu rousku si muzes chvili sundat.

Není nas 20 v jedné místnosti celý den, ale chodí tam něco řešit. Nemám kam jinam jít se najíst, napít.

• Nahlásit
  • Citovat
16424
29.3.20 09:57
@Anonymní píše:
To pochybuju, že dodržuje. Potřebuje cigarety, nakoupit v akci, v Bille, v Penny… Nechápu to.

Jestli chceš mít jistotu, tak musíš sedět doma, jinak je tu riziko, že se nakazíš. Nic jinyho nevymyslíš. Fura lidí se tu ohání, že roušky, roušky, ale naprosté minimum lidí je používá tak, jak se má, takže bohužel, ani to není všespásné, i kdybyste je měli v práci na puse nonstop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 09:59
@Jana206 píše:
Zůstaň doma s dětmi na OCR. Do práce nemusíš, zdraví je na prvním místě.

Do práce teď musím. Už teď to za mě dělá kolegyně. Pracuje za dvě. A za chvíli zase bude, protože mě vyhodí. Už teď se bojím o práci. Těžko jsem ji hledala. Mám dvě děti a sehnat práci na zkrácený úvazek je tady nemožné - a ještě tak, že mi vyjdou vstříc s pracovní dobou. :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama