Rozchod. Lze ho získat zpět?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7904
10.3.15 14:12

@0125 nečetla jsem diskusi, ale jestli se dokážete rozejít kvůli takové kravině, tak nevím, jak byste řešili skutečné problémy. Nad tím by ses měla zamyslet i ty sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.15 14:13

@0125

No muj chlap je taky zarlivej, ale s cholerikem bys to urco nemela snadny ani pozdeji, nastanou mnohem mnohem horsi a vaznejsi situace, kdy budete muset drzet spolu. Na druhou stranu chapu ze ho nas..lo ze ti jinej chlap pise „princezno“, i kdyz ty za to nemuzes. Napsat nejaka baba mymu nejakym pojmenovanim za carou tak ji vyskubu vlasy :D aby ji to docvaklo. A ty jedes taky do cr nebo zustavas?

  • Citovat
  • Upravit
0125
10.3.15 14:14
@kacz píše:
@0125 nečetla jsem diskusi, ale jestli se dokážete rozejít kvůli takové kravině, tak nevím, jak byste řešili skutečné problémy. Nad tím by ses měla zamyslet i ty sama.

Zamyslela a zamyslím. Nejhorší je ze jsme spolu tak pěkně plánovali dojde polka a vse se pokazi

  • Citovat
  • Upravit
1724
10.3.15 14:15
@bartsch píše:
Přečti si svoje příspěvky v této diskuzi a zeptej se sama sebe, co ti na něm imponuje. Když čtu, co píšeš, nechápu to :nevim: Ale asi každá máme ty hranice někde jinde a svou hrdost taky.

Holka, nebo si tohle přečti za rok, za dva…budeš vypadat asi takhle - :zed:
Držím palce, ať tě ta zamilovanost co nejdříve přejde..jinou únikovou cestu z téhle situace nevidím…

Čím více se budeš ponižovat a lézt mu do zadku, tím více tě bude do toho zadku posílat… :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7797
10.3.15 14:16

@0125
Než se tam objevila ta Polka? Tak to bych řekla, že chce být s ní a s tebou nemá odvahu se rozejít, tak se chová hnusně a čeká, až ho pošleš někam ty sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.15 14:16

@0125

Kdyby to nebyla polka, byl by to nekdo jinej. A neni to ni ale jim, ne?

  • Citovat
  • Upravit
0125
10.3.15 14:16
@Anonymní píše:
@0125No muj chlap je taky zarlivej, ale s cholerikem bys to urco nemela snadny ani pozdeji, nastanou mnohem mnohem horsi a vaznejsi situace, kdy budete muset drzet spolu. Na druhou stranu chapu ze ho nas..lo ze ti jinej chlap pise „princezno“, i kdyz ty za to nemuzes. Napsat nejaka baba mymu nejakym pojmenovanim za carou tak ji vyskubu vlasy :D aby ji to docvaklo. A ty jedes taky do cr nebo zustavas?

Já právě zůstávám tak by me zajímalo zda ho to trkne či ne. No zato nemůžu ze me tak jeho kamarád oslovil. vím ze mu vadilo ze jsem byla vzdy střed pozornosti a nemyslí si ze si někoho najdu. Proste je az tak moc sebejistej. Co bys poradila?

Příspěvek upraven 10.03.15 v 14:19

  • Citovat
  • Upravit
0125
10.3.15 14:17
@Anonymní píše:
@0125Kdyby to nebyla polka, byl by to nekdo jinej. A neni to ni ale jim, ne?

Spise oboje

  • Citovat
  • Upravit
0125
10.3.15 14:18
@0125 píše:
Já právě zůstávám tak by me zajímalo zda ho to trkne či ne. No zato nemůžu ze me tak jeho kamarád oslovil. vím ze mu vadilo ze jsem byla vzdy střed pozornosti a nemyslí si ze si někoho najdu. Proste je az tak moc sebejistej. Co bys poradila?
  • Citovat
  • Upravit
6661
10.3.15 14:20
@0125 píše:
Spise oboje

Ne, je to na něm. Když by on neměl zájem, Polka by se mohla stavět na hlavu. Chápeš? Já bych řekla, že teď je ona objektem jeho zájmu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
10.3.15 14:20
@0125 píše:
Vse bylo v pohodě než se tam objevila.

Pokud by s tebou chtěl opravdu být, tak to nějaká Polka fakt neovlivní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
0125
10.3.15 14:22
@alenka84 píše:
Pokud by s tebou chtěl opravdu být, tak to nějaká Polka fakt neovlivní.

On začal valit vzdy do nové která se tam objevila ale všechny ho palkovali az na tuhle

Příspěvek upraven 10.03.15 v 14:22

  • Citovat
  • Upravit
21111
10.3.15 14:22
@0125 píše:
Uprimne si myslíš že není cesta jak se dát dohromady? Je dost výbušný a pak ho věci mrzí. Nevím zda je to tim ze o me nemusel už moc bojovat. Jsem dost premysliva ale i trpeliva

Špatně se objektivně vnímáš, nejsi přemýšlivá a trpělivá, ale jen se točíš v kruhu a jsi úporná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.3.15 14:22
@bartsch píše:
Ne, je to na něm. Když by on neměl zájem, Polka by se mohla stavět na hlavu. Chápeš? Já bych řekla, že teď je ona objektem jeho zájmu.

Taky myslím. Kdyby o tebe stál, nebude si psát s jinou. Chápeš to? A žárlivec není žádné terno, zvlášť ten, co sám dělá něco co nemá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19131
10.3.15 14:23
@0125 píše:
On začal valit vzdy do nové která se tam objevila ale všechny ho palkovali az na tuhlePříspěvek upraven 10.03.15 v 14:22

o to víc nechápu, proč se ho odmítáš vzdát, jestli balí holky na potkání, i když je ve vztahu :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová