Ahoj, mám po porodu 2 měsíce, a už v porodnici se mi rozjel steh. Byla jsem šitá po straně na asi vnitřním pysku? Je to dírka skrz na skrz, v porodnici mi sestra říkala že to v pohodě zaroste.. Nicméně dírku tam mám pořád manžel říkal že si z toho nemam dělat hlavu, ale me to štve, sice to nebolí..ale. trochu se bojím aby se to třeba ještě nerozsklebilo? nejde tomu nějak pomoct aby to zarostlo? na šíti určitě nepůjdu, to si radši nechám dírku a vrazim si tam třeba nausnici
Ahoj, mám po porodu 2 měsíce, a už v porodnici se mi rozjel steh. Byla jsem šitá po straně na asi vnitřním pysku? Je to dírka skrz na skrz, v porodnici mi sestra říkala že to v pohodě zaroste.. Nicméně dírku tam mám pořád
manžel říkal že si z toho nemam dělat hlavu, ale me to štve, sice to nebolí..ale. trochu se bojím aby se to třeba ještě nerozsklebilo?
nejde tomu nějak pomoct aby to zarostlo?
na šíti určitě nepůjdu, to si radši nechám dírku a vrazim si tam třeba nausnici 