Rozjetý steh 2 měsíce po porodu

Anonymní
15.2.20 21:53

Rozjetý steh 2 měsíce po porodu

Ahoj, mám po porodu 2 měsíce, a už v porodnici se mi rozjel steh. Byla jsem šitá po straně na asi vnitřním pysku? Je to dírka skrz na skrz, v porodnici mi sestra říkala že to v pohodě zaroste.. Nicméně dírku tam mám pořád :think: :mrgreen: manžel říkal že si z toho nemam dělat hlavu, ale me to štve, sice to nebolí..ale. trochu se bojím aby se to třeba ještě nerozsklebilo? :think: nejde tomu nějak pomoct aby to zarostlo? :roll: na šíti určitě nepůjdu, to si radši nechám dírku a vrazim si tam třeba nausnici :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
351
15.2.20 22:19

Na tyto poraneni pry funguje cicatridina-ve spreji. Ale zaroste to i bez ni, neboj :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková