Rust zubu - opruzena, zapachajici moc?

Anonymní
18.1.22 18:11

Rust zubu - opruzena, zapachajici moc?

Ahoj, nasi holcicce ted rostou stolicky, byla ted par dni opruzena a poslednich par dni ji po nocnim spanku zapacha plinka daleko vic nez normalne, jakoby cpavkem, smrdi i pyzamko. Pres den teda nesmrdi nic. Muze to mit souvislost ze zuby? Nebo mam spis letet k doktorovi? Pleny ma porad stejne, nic jsme nemenili.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37140
18.1.22 18:18

Nepije málo? Tak to smrdí při dehydrataci :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.22 18:22

@Kriss Tina pije docela dost. Pres den teda vubec problem neni, jen kdyz se rano vzbudi, tak ta plena strasne smrdi.

  • Citovat
  • Upravit
11862
18.1.22 18:30

Nooo. Předpokládám že v noci asi moc nepije..coz je normální…takže moč je ráno koncentrovanější (tělo si vodu šetří) a tudíž víc smrdí než přes den kdy je více zředěná vodou kterou tělo vylučuje protože ji i vice přijímá… ;) nehledě na to že přes noc je asi v té plince déle než přes den…a moc čím déle je na vzduchu tím víc se z ní odpařuje amoniak a tím víc smrdí ;)

Příspěvek upraven 18.01.22 v 18:32

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3998
18.1.22 18:31

Dcerka na tohle taky trpěla, když jí rostly zuby. Úplně si to vybavuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.22 18:42

@Vladusxx no ano, to je logicke. Ale ona to ma az ted poslednich par dni ten hrozny zapach. Driv to smrdelo tak nejak normalne, ne cpavkem a nesmrdelo ji od toho pyzamko.

  • Citovat
  • Upravit
2
11.10.22 10:27

@lamicina
Taky smrdelo curani? Zrovna to řeším, rostou stoličky.. tak snad to bude ono :(

Každopádně malá dostala teď od dr urinal sirup, měla dost opruzeny spodek.. a vlastně ten den to začalo :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin