Rychlá a účinná detoxikace celého těla

1
26.11.23 10:14

Rychlá a Účinná detoxikace Celého těla

Dobrý den, jsem tady nový a Potřeboval bych poradit jak nejrychleji Detoxikovat podstatě celé tělo a jak často to opakovat abych se cítil toť vše díky :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80266
26.11.23 10:24

Čím ses otrávil? Jestli muchomůrkou zelenou, tak máš problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
prestarlamanicka
26.11.23 10:53

Nejefektivnější je distancovat se od toxických a zlých lidí, to zaručeně pomáhá. Taky na pár týdnů schovat mobil a zbavit se internetu :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
9918
26.11.23 10:55

Nic jako rychla detoxikace neexistuje, zamer se na zmenu stravovani a zivotniho stylu a obcas si udelej prerusovany pust, telo si odpocne a regeneruje se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Stará známá
26.11.23 11:11
@Krajos77 píše:
Dobrý den, jsem tady nový a Potřeboval bych poradit jak nejrychleji Detoxikovat podstatě celé tělo a jak často to opakovat abych se cítil toť vše díky :srdce:

Nepit alkohol, nekourit, pit dostatecne vodu a kup si treba nejaky cistici caj.. dostatecne spi, zdrave jez, primerene se hybej aktivitou, ktera ti dela radost, pravidelne chod na masaze a snaz se zit tak, aby ses sam mohl podivat s klidem sobe do oci
Nechodit na socialni site a do diskusi je taky dulezita soucast detoxikace :)

  • Citovat
  • Upravit
Svetluska55
26.11.23 11:38

Ja drzela tydenni detox, najdi si na netu. Krasne jsem se odvodnila a vycistila se. Tyden bez masa, mleka, hlavne na zelenine.
Po vanocich planuju opakovani.

  • Citovat
  • Upravit
3142
26.11.23 12:26
@Svetluska55 píše:
Ja drzela tydenni detox, najdi si na netu. Krasne jsem se odvodnila a vycistila se. Tyden bez masa, mleka, hlavne na zelenine.
Po vanocich planuju opakovani.

A od čeho že jsi se vyčistila? Nic jako detox, jak ho popisují různí šarlatání, módní časopisy a rádoby nutriční poradci neexistuje.
Tělo „detoxikují“ ledviny a játra. Pokud vám špatně fungují, je třeba zajít k lékaři, ne pít šťávičky a čajíčky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Svetluska55
26.11.23 12:36
@annlady píše:
A od čeho že jsi se vyčistila? Nic jako detox, jak ho popisují různí šarlatání, módní časopisy a rádoby nutriční poradci neexistuje.
Tělo „detoxikují“ ledviny a játra. Pokud vám špatně fungují, je třeba zajít k lékaři, ne pít šťávičky a čajíčky.

Mne funguji ledviny i jatra svele, dekuji za optani.
Kazdopadne mi pripada fajn, jim 2× do roka dat volno. Pokud to ma nulovy efekt, je mi to jedno, citim se po tom dobre, treba i proto, ze jsem to vydrzela.
A citit se dobre je prospesne telu i mysli, ne? :mrgreen:
Ostatne co je spatneho na tydnu bez masa a mleka?

  • Citovat
  • Upravit
3142
26.11.23 12:40
@Svetluska55 píše:
Mne funguji ledviny i jatra svele, dekuji za optani.
Kazdopadne mi pripada fajn, jim 2× do roka dat volno. Pokud to ma nulovy efekt, je mi to jedno, citim se po tom dobre, treba i proto, ze jsem to vydrzela.
A citit se dobre je prospesne telu i mysli, ne? :mrgreen:
Ostatne co je spatneho na tydnu bez masa a mleka?

Tak tomu říkej veganský týden a ne nesmyslně detoxikace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Svetluska55
26.11.23 12:50
@annlady píše:
Tak tomu říkej veganský týden a ne nesmyslně detoxikace.

Ok, tak drzim dvakrat do roka vegansky tyden:) A minimalane psychicky se ocistim:)
Mě tady hrozne bavi, jak vzdycky nabehne nekdo, kdo vysvetli, jak je to spravne.
Jinak ptal se zakladatel, ja tohle info nepotrebuju, diky.

  • Citovat
  • Upravit
19388
26.11.23 13:43

@Svetluska55 ale žádné detoxy fakt neexistují. Je fajn že se cítíš dobře, ale dvakrát ročně nejist maso tě nespasi.
Jako zdravej životní styl by se měl držet furt. Neříkám, že máš být vegetarián.
Ale detoxy v tomto pojetí je fakt blbost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Svetluska55
26.11.23 14:01
@g.sandova píše:
@Svetluska55 ale žádné detoxy fakt neexistují. Je fajn že se cítíš dobře, ale dvakrát ročně nejist maso tě nespasi.
Jako zdravej životní styl by se měl držet furt. Neříkám, že máš být vegetarián.
Ale detoxy v tomto pojetí je fakt blbost

Diskuze neni o mne, ale dobre.
Zdravy zivotni styl drzim celorocne. Beham 40 km tydne, z masa jim hlavne kureci, ryby, hlidam si denni prijem zivin a jejich rozlozeni. Hodne zeleniny, zadny cukr, ovoce 1 kousek denne. Cholesterol, cukry v norme, tlak spis nizsi a to mi je 40+. A k tomu si 2× do rok dam tyden bez masa, mleka a hlavne zeleninu. Zadne caje ci stavy. Citim se po tom lehce a dobre.
Tomu se snad neda nic vytknout, ne?

  • Citovat
  • Upravit
3004
27.11.23 21:56
@Svetluska55 píše:
Mne funguji ledviny i jatra svele, dekuji za optani.
Kazdopadne mi pripada fajn, jim 2× do roka dat volno. Pokud to ma nulovy efekt, je mi to jedno, citim se po tom dobre, treba i proto, ze jsem to vydrzela.
A citit se dobre je prospesne telu i mysli, ne? :mrgreen:
Ostatne co je spatneho na tydnu bez masa a mleka?

A co je na něm dobře? Pokud se stravuju přiměřeně a bez častých excesu, žádný zvláštní odlehčení jídelníčku potřeba není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3004
27.11.23 21:58
@Krajos77 píše:
Dobrý den, jsem tady nový a Potřeboval bych poradit jak nejrychleji Detoxikovat podstatě celé tělo a jak často to opakovat abych se cítil toť vše díky :srdce:

Hele beztak jsme už všichni dávno prolezli mikroplastama a pfas, který z těla ani vyloučit nejdou, takže není třeba nic zvláštního dělat :mrgreen:
Jestli jis a chlastas jak dobytek, tak ti chvilkovej „detox“ v ničem nepomůže.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková