Rychlé zdravé recepty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
79
11.5.22 12:28

Rychlé zdravé recepty

Rychlé fit recepty

Pěkné dopoledne dámy, chtěla jsem se zeptat, jelikož jsem se rozhodla pro zdravější život a lepší životosprávu, rozhodla jsem se jíst 3× denně.
Bohužel ale po škole mám čas jen zajít se psem a zase letím do práce, nemám tedy čas vařit, chtěla jsem se zeptat, co v takových chvílích děláte vy?
Případně mohla bych poprosit o nějaké zdravé recepty, ať nevařím jedno a to samé dokola. I nějaké rychlé svačinky, kdybyste měly, sem s nimi, i takové primitivní jako chleba s lučinou a okurkou. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28193
11.5.22 12:39

@Kleisy Připravuj si oběd den předem ;) Není nic horšího než „přilítnu domů, něco vezmu a běžím dál“ ;) Ideální jsou různé saláty do sklenice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
11.5.22 12:40

A ve škole se najíst nemůžeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
11.5.22 13:25

Jestli chceš jist jen 3× denně, tak by ty porce měly být plné bílkovin. Takže maso, skyr, ovesné vločky, tvaroh, jogurt, luštěniny (mám v oblibě cizrnu a čočku - červenou a černou). Klidně si to vrstvi do skleničky jako salát, obměňuj zeleninu. Zeleniny je tisíc druhů, ovoce taky. Minimálně rok můžeš jíst díky různým kombinacim pořád různá jídla.

Sepis si to sama, aspoň se s tím naučíš pracovat a pak otevres ledničku, uvidíš 3 suroviny a hned budeš vědět, co s tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.5.22 13:44
@Modra1 píše:
Jestli chceš jist jen 3× denně, tak by ty porce měly být plné bílkovin. Takže maso, skyr, ovesné vločky, tvaroh, jogurt, luštěniny (mám v oblibě cizrnu a čočku - červenou a černou). Klidně si to vrstvi do skleničky jako salát, obměňuj zeleninu. Zeleniny je tisíc druhů, ovoce taky. Minimálně rok můžeš jíst díky různým kombinacim pořád různá jídla.Sepis si to sama, aspoň se s tím naučíš pracovat a pak otevres ledničku, uvidíš 3 suroviny a hned budeš vědět, co s tim.

Původně jsem jedla 5× denně, ale v práci si nemůžu samovolně udělat pauzu na svačinku, tím, že mám 5ti hodinovky, tak to alespoň ráno překládám něčím menším, ale ta večerní svačinka chybí.
Bohužel jezdím domů až v 20, než uvařím je 21.30, když se zadaří, takže i v tomhle mám resty, ale jinak to udělat nejde, buď jíst pozdě nebo vůbec :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4616
11.5.22 18:06

@Kleisy a co nejaka krabickova dieta? Nebyla by to cesta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat