Na kolik stupňů topíte s malými dětmi?

1.11.15 21:21

S malymi detmi na kolik stupnu topite?

Nevedela jsem kam to zaradit ale na kolik stupnu topite malym detem pohybujicim se cast dne jeste na zemi kolik pres den a kolik v noci? My tedy topime ve dne na 24'C a v noci 21,5-22 jelikoz deti spi neprikryte nemaji rady ani tenkou letni prikryvku. Jak to mate vy?:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101928
1.11.15 21:23

@DenkaStastna Přes den tak na 20-22 a v noci 19-20.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1518
1.11.15 21:23

@DenkaStastna uplne stejne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3158
1.11.15 21:23

24st je moc, dle meho nazoru.My topili a topime ve dne na 22st a v noci na 18 az 19st.Na spani taky mate hodne.Ale kazdy je nauceny jinak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
1.11.15 21:25

Máme tu 21-22 st. přes den, v noci je tu 19.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2202
1.11.15 21:25

Přes den na 23 (když vařím, nebo svítí sluníčko, tak se to ještě trošku ohřeje), termostat je dole v obýváku. Nahoře je trochu míň na to spaní, tak těch 22 (taky jsou pořád odkopané).
A není to jen kvůli dětem, mě je jinak taky zima :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1762
1.11.15 21:26

Přes den 20 - 22, v noci 17-18.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6942
1.11.15 21:26

Přes den 16 (málo, uznávám, ale ještě přes den netopíme), večer tak 20. Ideál je podle mě kolem těch 20, 24 je fajn tak na koupání možná, jinak je to fakt moc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1908
1.11.15 21:27

Přes den 22st, na noc 19 st.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
1.11.15 21:30

Ve dne 20-21, v noci 18-19

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
1.11.15 21:30

Přes den 22. Když zasvítí sluníčko nebo vařím, tak už se tu potíme. Na noc max 19. Radši dám teplejší pyžamo a ponožky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
1.11.15 21:30

Přes den máme 20-22°C, v noci v patře nevím přesně, ale určitě pod 20°C (v noci netopíme a pokud nejsou třeskuté mrazy, tak máme okna minimálně na mikro, v ložnici norm. ventilačku), nikomu by se ve vedru nespalo dobře. Myslím, že to ani není zdravé (i když v létě se s tím nedá nic dělat).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
1.11.15 21:32

Netopíme v zimě skoro vůbec (panelák, topí nám sousedi okolo) a máme teplotu kolem 21.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25218
1.11.15 21:32

Přes den 19-20, přes noc taky tak nějak, ale v ložnici máme přiškrcený radiátor, může tam být i okolo 18. Když chlap přitopí a je tady 23, tak umírám a pořád větrám. Ale něco jinýho je barák a byt a něco jinýho je plyn a tuhé palivo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33005
1.11.15 21:34

@DenkaStastna S malými dětmi úplně stejně, jako bez dětí. Přes den asi 22, přes noc míň (19-20).
24 mi přijde dost a to jsem spíš zimomřivá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin