Sdílení fotografií a videí vlastních dětí na sociálních sítích

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
16.10.21 09:25

Sdílení fotografií a videí vlastních dětí na sociálních sítích

Pěkný den! :srdce:
Jmenuji se Veronika Lavičková a jsem studentkou posledního ročníku oboru psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ve své diplomové práci se zaměřuji na téma sdílení fotografií vlastních dětí na osobních profilech na sociálních sítích. A prostřednictvím tohoto příspěvku hledám účastnice, které by byly ochotné se do studie zapojit a pomoci mi!
Pokud jste žena ve věku 20 - 30 let, máte alespoň jedno dítě ve věkovém rozmezí od narození do 3 let a zároveň sdílíte fotografie svého dítěte na sociálních sítích (Facebook, Instagram), tak jste přesně ta, kterou hledám! A budu moc ráda, když se do mého výzkumu zapojíte. 🙂
Pokud Vás téma zaujalo, chtěly byste se dozvědět více nebo byste se rády zapojily, tak se mi prosím ozvěte. Napište zprávu nebo odpovězte na
e-mail: vyzkum. sharenting@seznam.cz. Poté Vás kontaktuji, zašlu podrobnější informace k záměru diplomové práce, výzkumu a průběhu rozhovoru. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4082
16.10.21 10:10

Já teda nejsem cílovka, fotky dítěte nikam veřejné nedávám, příčí se mi to. Ale nechceš oslovit spíše někoho konkrétního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
16.10.21 10:27

Tiez nepatrim do cielovej skupiny, ale vysledky by ma zaujimali. Napises, az bude zverejena? :kytka:

Inak odporucam tiez skusit nejake FB skupiny. Napr v mojej „Narozeni 2019“ s takym dotazom uspejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat