Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Je to šílená hrabárna, bavíme se o nějaké třetí jakosti na kusy. Podle mě to nej vytřídí a prodávají velkým zákazníkům na balíky.. To horší vytřídí a prodávají zbytku zákazníků v balících jako nejvyšší kvalitu ![]()
@silvija píše:
Dnes jsou do 18hod..ja tam byla pred vanocama a meli fakt vše, od ponožek do kostymi na karneval…za takovy ceny, ktery tam je nikde nenajdes jen se pohrabat je potreba, ja tam boty koupila na 16cm podpadku červeny za 60kc a nadherny lakovany…
Botičky ke kolotoči jako vyšitý.
@Burj Chalifa píše:
Botičky ke kolotoči jako vyšitý.
Proč myslíš? že lakované?
![]()
@Osmanka píše:
Ahoj, nevíte, vedou tam takové ty módní vypasované bundy?
Asi tak: vcelku se tam da vyhrabat obleceni na deti do skoly. Obcas clovek ma stesti, obcas ne. Dziny kolem 20Kc. Mikiny nejak taky tak. Kdyz se povede tak mam pytel obleceni za 300Kc a nemrzi mne ze neco venku znici… Zadnou ultra modu bych tam nehledala, povetsinou je to takove vseljake. Ale pokud clovek ma cas a chut to projit tak urcite neco najde.
@Osmanka píše:
Aha, díky.
Holky tam jezdi a pak prodavaji veci na mimibazaru a tak ruzne, takze tak ![]()
Ahoj,
máte někdo aktuální zkušenost se Second hand Zlatníky? Přemýšlím, že se tam zajedu podívat ![]()
Holky prosim je tady nejaka skupinka kde bych mohla prodat levne obleceni na mimco?? Zkousela sem do bazarku ale nic
poradite prosim
@petra havlova zkus Aukro, já tam prodávám balíky oblečení po dětech, většinou balíky tak 20-25ks a zatím se mi prodalo všehno ![]()