Přípravy a nákupy na šestinedělí

beruska112
12.6.13 08:54

šestinedělí - přípravy a nákupy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších maminek, jak připravovaly na šestinedělí domácnost. Např. jaké potraviny jste nakupovaly do zásoby a co všechno jste uklízely. Na mě asi jde nějaký úklidový záchvat :roll: díky za odpovědi a pomoc :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15418
12.6.13 08:57

Uklizeno mame porad a navarila mi mamka asi na tyden - doporucuju. druhy tyden se staral muz a od 3. uz jsem zvladala.

Příspěvek upraven 12.06.13 v 08:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
12.6.13 08:57

Nedělala jsem žádné zásoby nic, obchod jsem měla cca 1 km a byla to každodenní procházka s kočárkem ;) dítko se narodilo v půlce června, byly vedra, takže bez problémů.. Jinak já neuklízela, když jsem jela do porodnice, tak doma bouračka :zed:, vrátila jsem se, byla hotová podlaha, položený koberec, vymalováno, paráda.. dodnes nechápu, jak to ex stihl :mrgreen:

Příspěvek upraven 12.06.13 v 08:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
12.6.13 08:58

Hi hi hnízdění :lol:, chtěla jsem natírat futra, malovat a rekonstruovat sporák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
12.6.13 08:59

Já se nepřipravovala nijak. Manžel došel normálně nakoupit, běžně uklidil…Nic jinýho oproti normálu. Syn byl ale zletej, spal celý dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
12.6.13 09:00

Nevím no, v šestinedělí jsem měla normální režim jako třeba těhule, co je na tom zvláštního? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
12.6.13 09:02
@archienka1 píše:
Nevím no, v šestinedělí jsem měla normální režim jako třeba těhule, co je na tom zvláštního? :nevim:

Přesně, já taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17132
12.6.13 09:03

Tak já měla akorát zásobu jídla na mrazáku, první týden vařil manžel, druhý tu byla babička a pak už to bylo na mě. S první mi to přišel mazec, ale s druhým už to byla pohoda :-D A to jsem před jeho narozením ležela 7 týdnů v nemocnici a doma mi hospodařila tchýně s manželem, takže to bylo teprv něco, dát si vše tam kde má být :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
beruska112
12.6.13 09:04
@archienka1 píše:
Nevím no, v šestinedělí jsem měla normální režim jako třeba těhule, co je na tom zvláštního? :nevim:

No zvláštního nic, jen jestli si stíhala vymýšlet co vařit a tak a ještě se starat o mimi

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
318
12.6.13 09:05

@beruska112 v šestinedělní jsem měla úplně normální režim jako vžycky :) jen jsem trošku poklidila a žádné zásoby jsem si nedělala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
12.6.13 09:05

Nijak, co si pamatuju, jen jsme koupili novej koberec :think: a u druheho uz vubec ne. Uklid normalni, to je jak s Vanocena :lol: U prvni jsem jeste den pred porodem sazela kytky a jezdila po navstevach, u druheho jsem par dni pred porodem byla s dcerou plavat, lezla v detskem labyrintu a byli jsme na nejake akci, myslim maskarni to bylo. Jedine, co jsem si chvili pred terminem pripravila, byly veci do porodnice a veci pro mimco jsem nachystala do autosedacky, aby to pak muz jen popadl a jel. Jestli na tebe leze hnizdeni, proste hnizdi :kytka: nebo se na to vybodni a jdi na prochazku, nekam na terasku na slunicko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
beruska112
12.6.13 09:06
@Panuška píše:
Tak já měla akorát zásobu jídla na mrazáku, první týden vařil manžel, druhý tu byla babička a pak už to bylo na mě. S první mi to přišel mazec, ale s druhým už to byla pohoda :-D A to jsem před jeho narozením ležela 7 týdnů v nemocnici a doma mi hospodařila tchýně s manželem, takže to bylo teprv něco, dát si vše tam kde má být :-D

No svou tchýni bych doma nesnesla, tak se tomu snažím nějak předejít :D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
611
@archienka1 píše:

přesně :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079

Nijak :nevim:. Jen jsem si pohlídala, abych měla před odchodem do porodnice zpacifikované prádlo, běžný úklid atd., potraviny kupuju průběžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
12.6.13 09:07

@beruska112 mě manžel odjel ještě ten den, co nás pustili z porodnice.. Byl v práci 5 dní, já sama doma, kromě mimina jsem se starala o nemocnou tchýni.. Mamka mi přijela, když bylo mladému 14 dní, to už jsme byli sehraná dvojka.. neboj se toho, ono to není tak hrozné. Mi jediné, co zpočátku nešlo, zvyknout si na nedostatek spánku, jinak úplně v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat