Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@petulec No to jo teda to je fat hnus prvního rázu
to musí strašně znepříjemnovat život.. ![]()
@Denis11 Jako ze zacatku jsem to neresila, pak psala psala a psala, rikam ono to prejde casem,..Pak dlouho klid tak jsem si rikala no ze by, a ono ne zacalo to zas…Jsem zvedava zda se ozve jeste..A co napise, nekdy se tomu smeju ale pak chytam takovy ten druhy pocit, co kdyz je to pravda a jsem na vaskach,. ![]()
@Anonymní píše:
@Denis11 Ano registrovana tam jsem mam ucet tam, a tam zjistim vsechno co me psala???
No to ne no..ale aspon to bloknutí jde, že by měla smolíka pacholíka otravná závistivá husa..
já bych to teda blokla a užívala si, jak jsi jí přibouchla před nosem
to jsem přesně udělala já a je to bezva pocit
![]()
@Denis11 Jak to najdu tu blokaci sms z netu???A to mi nebude moci psat nikdo??
@Anonymní píše:
@Denis11 Jak to najdu tu blokaci sms z netu???A to mi nebude moci psat nikdo??
No nikdo no..
a počkej zkusím to najít a hodit ti sem odkaz ![]()
Zakladatelko v klidu, někdo Ti jen závidí, bude to mít spojitost s Tvým mužem, není do něj někdo zamilovaný? Přijde mě to celé moc pubertální a ty se jen zbytečně stresuješ…Nenech se znejistit
A myslím si, že už jsem Ti něco podobného psala.
Někde jinde ![]()
@Anonymní píše:
@Denis11 dekuji ja to prave nemuzu najit.
Tak mi to taky nejde najít bohužel
zkus zítra cinknout na 4603.. ![]()
@xantipi Taky nad tim zaviram oci…Neresim to nijak. Ale na Policii jsem to musela zkusit..No nevim zda jsi mi neco radila, protoze ja tohle tema psala poprve, moc sem nepisu temata nova, a kdyz uz tak ohledne toho kdyz potrebzuji poradit..
Spise komentui zde tak ruzne.
Ahojky, taky mi chodili anonymní sms ale bohužel výhružné. Policie s tím v té době nic neudělala takže jediný co jsem mohla udělat bylo změnit číslo a světe div se, pomohlo to
A já sem byla doopravdy hodně pozorná komu číslo dávám. ![]()
@Anonymní píše:
@xantipi Taky nad tim zaviram oci…Neresim to nijak. Ale na Policii jsem to musela zkusit..No nevim zda jsi mi neco radila, protoze ja tohle tema psala poprve, moc sem nepisu temata nova, a kdyz uz tak ohledne toho kdyz potrebzuji poradit..Spise komentui zde tak ruzne.
Jo s tou policií je to dobrý nápad, hlavně to řekni tak po různu známým, jak už Ti někdo radil… Já nemyslím na emiminu ![]()
@xantipi Dekuji moc!!
A taky si myslim ze se to tyka manzela!!
Zatim nevim nic ze by nekdo do nej byl pafff, je to pubertalni a dost!!To souhlasim.
@Denis11 Ano registrovana tam jsem mam ucet tam, a tam zjistim vsechno co me psala???