Seznamování na seznamkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 18.05.19 09:26
seznamování na seznamkách

Milé dámy, podle čeho testujete - vybíráte případné partnery na seznamkách? Jak poznám, že to se mnou dotyčný myslí vážně? Stejně mám takový pocit, že jde vesměs všem jen o to si užít, sex a aby co nejméně utrpěla jejich peněženka.., vážný vztah tam hledá minimum uchazečů. I kyž o něm píše většina, již jsem měla 2 vztahy, co nedopadly, plus nevydařené manželství, kde mne ex podrazil, způsobem jakým bych to nečekala v životě. proto jsem opatrná..
Narazila jsem na jednoho muže, co se mi líbil, hezký chlap, atraktivní, ovšem to chování se mi nelíbí, buran z venkova, moc se chovat neumí k ženě, jelikož nemá dořešenou minulost, tak finance pohltí soudy, také musí pořídit nové auto,..No ale prozatím jsme spolu byli jen na obědě, který jsem ještě musela navrhnout a nakterý mě tedy nakonec vzal z nedostatku času, procházku zkrátil, aby měl více času na sex, ten je s ním hezký, ale já nehledám jen sex, ráda bych vztah a on je toho názoru, dokud spolu 2 lidi nebydlí, tak nevidí důvod, proč by mě měl někam brávat,..prý ze dvou platů se žije jinak a každý dle svých možností..Bylo by mi to jedno, sama na tom ale nejsem finančně nejlépe, hůř než on bych řekla. Tak nevím, hledat dál, nebídky by byly.Sice mě dost přitahuje, ale to je asi tak všechno.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 53248 příspěvků 18.05.19 09:41
@kvetina73 píše:
Milé dámy, podle čeho testujete - vybíráte případné partnery na seznamkách? Jak poznám, že to se mnou dotyčný myslí vážně? Stejně mám takový pocit, že jde vesměs všem jen o to si užít, sex a aby co nejméně utrpěla jejich peněženka.., vážný vztah tam hledá minimum uchazečů. I kyž o něm píše většina, již jsem měla 2 vztahy, co nedopadly, plus nevydařené manželství, kde mne ex podrazil, způsobem jakým bych to nečekala v životě. proto jsem opatrná..
Narazila jsem na jednoho muže, co se mi líbil, hezký chlap, atraktivní, ovšem to chování se mi nelíbí, buran z venkova, moc se chovat neumí k ženě, jelikož nemá dořešenou minulost, tak finance pohltí soudy, také musí pořídit nové auto,..No ale prozatím jsme spolu byli jen na obědě, který jsem ještě musela navrhnout a nakterý mě tedy nakonec vzal z nedostatku času, procházku zkrátil, aby měl více času na sex, ten je s ním hezký, ale já nehledám jen sex, ráda bych vztah a on je toho názoru, dokud spolu 2 lidi nebydlí, tak nevidí důvod, proč by mě měl někam brávat,..prý ze dvou platů se žije jinak a každý dle svých možností..Bylo by mi to jedno, sama na tom ale nejsem finančně nejlépe, hůř než on bych řekla. Tak nevím, hledat dál, nebídky by byly.Sice mě dost přitahuje, ale to je asi tak všechno.

Chápu je, taky nechápu, proč by měli něco platit. Možná tak kafe nebo pivo, i tak bych další nabídla platit já.
Jinak já se řídila dobou od založení profilu. Takové ty, co už tam visí rod, dva, tři nebo i deset, počet návštěv v řádech stovek jsem rovnou vyrazovala.

kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 18.05.19 09:49

To ano, ale já myslím, když už jsme si spolu začali a on dává hned v začátku najevo, co po něm můžu chtít a co ne, kino, divadlo po mně nechtěj atd..,jen by mě svezl na motorce asi, ale za sexem to ano, to by si dojel. Když oni si ty profily obnovují, nebo mění, to přece není problém.

Halamka
Závislačka 4030 příspěvků 18.05.19 09:50

Tak jemu jde asi o sex. Jako 97% uživatelů.
Nevím, ale kdybych s seznamovala tímto způsobem, asi bych měla přísnější kritéria. Třeba to buranstvi by u mne neprošlo. Finance chápu. Že má nevyřešenou minulost je problém a že si kupuje auto není tvuj problém.. Zajímalo by mne, koho hledáš?

Venetia
Hvězda diskuse 43090 příspěvků 18.05.19 09:52
@Lama Lama píše:
Chápu je, taky nechápu, proč by měli něco platit. Možná tak kafe nebo pivo, i tak bych další nabídla platit já.
Jinak já se řídila dobou od založení profilu. Takové ty, co už tam visí rod, dva, tři nebo i deset, počet návštěv v řádech stovek jsem rovnou vyrazovala.

Ty jo, já už tam visím 8 let…ale mezitím jsem měla dost ruzných vztahu..podle toho bych to vůbec neposuzovala

Lama Lama
Hvězda diskuse 53248 příspěvků 18.05.19 09:52
@kvetina73 píše:
To ano, ale já myslím, když už jsme si spolu začali a on dává hned v začátku najevo, co po něm můžu chtít a co ne, kino, divadlo po mně nechtěj atd..,jen by mě svezl na motorce asi, ale za sexem to ano, to by si dojel. Když oni si ty profily obnovují, nebo mění, to přece není problém.

No tak s ním nespí, ne… To si musíš vyjasnit předem. Když ho divadla nebaví, tak ho nebaví. Já prostě jasně chtěla sport, kolo, turistiku. Kdyby mi vlaceli po divadlech, tak taky nechci. Otevřené říká, co ano a co ne. A ty to buď ber nebo ne. A na divadle trvej, pokud ti na něm záleží. Pokud nechce, tak zkrátka není divadlo, není vztah.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53248 příspěvků 18.05.19 09:54
@Venetia píše:
Ty jo, já už tam visím 8 let…ale mezitím jsem měla dost ruzných vztahu..podle toho bych to vůbec neposuzovala

Njn, tak třeba máš taky problém, když už tam visis 8 let… Několik vztahu…

Aduš8
Závislačka 4848 příspěvků 18.05.19 09:59

Tak vy se sejdeme na oběd, procházku a pak skončíte do postele? No, nediv se, že s tebou nechce nikam chodit, nastavila sis laťku od začátku na úroveň ženy, které jde taky jen o sex. To s každým, kdo ti bude sympatický na seznamce vlezeš do postele?

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 18.05.19 10:14

Proč hned sex? :lol: večeře, oběd, výlety, kino, divadlo, seznámení se s přáteli, klidně každý, za své a sex a později, pokud si budete rozumět, budeš ho víc znát…po informací, které jsi uvedla bych třeba já s ním do postele ani nedošla :P :mavam:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15154 příspěvků 18.05.19 10:23

Hledala bych dál, jediný co tak je pěknej no a to je tak všechno

Venetia
Hvězda diskuse 43090 příspěvků 18.05.19 10:23
@Lama Lama píše:
Njn, tak třeba máš taky problém, když už tam visis 8 let… Několik vztahu…

Tak ne každému to vyjde napoprvé, obzvlášť když nehledas nic vážného

free333
Nadpozemská drbna 25134 příspěvků 18.05.19 10:25

@kvetina73

Hledala bych dál, tohohle si můžeš zatím nechat na sex a fakt hledat dál, aby Ti to víc sedlo…

Pak taky záleží, co hledáš - jestli Ti jde o občasné scházení se, výlety atd. anebo spěcháš do vážného vztahu s bydlením?

kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 18.05.19 10:32

PRÁVĚ, TAKÉ MI TO TAK PŘIPADÁ, ŽE VĚTŠINĚ JDE O SEX A JÁ CHCI NĚKOHO KOMU BUDE NA MNĚ ZÁLEŽET, A BUDE MĚ MÍT RÁD DOOPRAVDY, OPORU, PODLE ČASU SPOLU OBČAS NĚCO PODNIKNOUT, NEMUSÍME SPOLU BYDLET, TAKÉ JEŠTĚ NEVÍM CO SE MNOU BUDE DO BUDOUCNA, ALE ROZHODNĚ CHCI VZTAH SE VŠÍM VŠUDY.

kvetina73
Povídálka 30 příspěvků 18.05.19 10:38

PROZATÍM TO OBČASNÉ SCHÁZENÍ, ROZHODNĚ SE NIKAM NEHRNU PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH V MANŽELTVÍ. NO ALE DO BUDOUCNA BYCH ASI RÁDA MĚLA TRVALÝ VZTAH S MOŽNOSTÍ SPOLEČNÉHO SOUŽITÍ, TO SE PŘEDEM NEDÁ PLÁNOVAT, DVA PŘEDEŠLÉ VZTAHY NEVYŠLY ZE SEZNAMKY, TAM JSEM TO VIDĚLA TAKÉ TAK, ŽE SI CHTĚLI JEN POMOCT..UŽ JSEM MU NEZVALA DELŠÍ DOBU A ON MI NAPSAL, ŽE TEDY KONČÍ, CHCE ŽENU CO HO BUDEMÍT RÁDA. TED NEVÍM, JESTLI JE TO DOBŘE, PROTOŽE NAJÍT TOHO PRAVÉHO JE TĚŽKÉ A ON BYL HEZKÝ.

splendis
Kecalka 456 příspěvků 18.05.19 10:46

@kvetina73 nechápu te, mluvíš tu o něm že chce jen SEX a ty LÁSKU a přitom jsi mu sama roztahla nohy tak co čekaš? Ty ses ukázala stejně jako on.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama