Šikanuje mě kolegyně

Attila8
10.7.15 18:26

Šikanuje mě kolegyně

Ahoj holky tak co? Zažila některá z vás šikanu na pracovišti ať už od šéfa či kolegů? Já zažívám teď a nevím jak si poradit. Nemohla jsem najít práci a moje bývalá spolužačka ze ZŠ mi dohodila místo v řeznictví v supermarketu, tak jsem tam nastoupila, peníze nic moc ale furt lepší než být doma zadarmo. Už první den v práci jsem dostala od druhé směny seřváno že jsem neudělala to na co byly zvyklé, ale tak jsem si řekla že se učím a nemůžu být hned 100% jelikož tam nemáme vedoucí ani zástup vedoucí tak vedoucí dělá jedna prodavačka co je tam nejdéle. Protože vedoucí a zástup marodí. No a tak každý den jdu do práce s nervama v kýblu že jsem zas něco neudělala. Nejhorší na tom je že ta moje bývalá spolužačka poštvává proti mě ostatní baby. Před dvěma dny dvě další kolegyně směnu proseděly v kanceláři u kafe. Já dělala vše sama na žádost aby mi šly pomoc mi řekly nas*ať. Samozřejmě jsem nestíhala a dostala pojeb. a jedna kolegyně mi dala přečíst SMS od spolužačky co mě tam nalákala a bylo tam napsáno, tak co už jste se jí pomstily? Nechápu to, nechápu proč mě někdo dostal do práce aby mi tam denně dělal peklo, dnes po třech měsících jsem už dom dojela s brekem a manžel chce ať dám výpověď. Nejím, nespim, je mi na zvracení a žaludek mám jak v kleštích už mě napadlo jít k psychiatrovi vše mu říct ať mi dá něco na uklidnění a nejradši si nechala napsat neschopnost s tím ale že důvodem bude šikana na pracovišti, co byste dělaly vy? Bez příjmu úplně být nemůžu, máme hypotéku atd… Nepište ať změním práci, hledám pořád, ale tady v okolí nic moc zatím není

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

17278
10.7.15 18:30

@Attila8 marodit a nebo si to natvrdo vyříkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
10.7.15 18:32

@ka2ka to vyříkání jsem zkoušela vysmála se mi do obličeje, na pár dní dala pokoj a pak to začalo na novo.

• Citovat
  • Upravit
3704
10.7.15 18:32

Já bych si to s krůtama pěkně vyříkala a odkráčela bych ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17278
10.7.15 18:34

@Attila8 ne s ní s těmi ostatními, jinak jedině marodit, psychiatr nebo psycholog kolegyně se zhroutila a marodila víc jak rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.15 18:37

Ahoj, zažila jsem něco trochu jiného od kolegy. Pomohl mi šéf, kterému jsem to řekla a vyříkali si to s tím „kolegou“. (Šéf byl u toho, je ale výbornej.) Máš tam nějakou nadřízenou, ta to ví, co se děje? Já to měla naštěstí „jen“ s 1kolegou, né s více najednou. :? Je to i tak strašný. Najdi si jinou práci co nejdříve, nestojí to za to. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
13148
10.7.15 18:38

Snaž se odejít a najít jinou práci, nic víc ti asi nikdo neporadí. Důležité je tvoje zdraví a krávy na pracovišti ti nestojí za zdravotní problémy. Na taková místa najdou hned druhý den náhradu, z toho neměj výčitky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
10.7.15 18:41

@Callipo90 zkoušela jsem a bez výsledku.

• Citovat
  • Upravit
1980
10.7.15 18:42

Dřív nebo později se složíš a odejdeš, věčně se mobbing snášet nedá. Odejdi dřív, než se z tebe stane troska a skončíš na práškách. Snad to není jediná práce na světě, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
10.7.15 18:42

@ka2ka všechno co jsem řekla na svou obhajobu bylo okamžitě použito proti mě, lhaní do očí tam ani jedné nedělá problém. Připadám si jako v pekle.

• Citovat
  • Upravit
Attila8
10.7.15 18:44

@Shreya hledám jinou práci už dva měsíce, byla jsem na pár pohovorech ale nic. Dívám se na nabídky denně, denně obvolávám i obcházím firmy osobně ale tady v zapadákově moc možností nemám

• Citovat
  • Upravit
49241
10.7.15 18:45
@Attila8 píše:
Ahoj holky tak co? Zažila některá z vás šikanu na pracovišti ať už od šéfa či kolegů? Já zažívám teď a nevím jak si poradit. Nemohla jsem najít práci a moje bývalá spolužačka ze ZŠ mi dohodila místo v řeznictví v supermarketu, tak jsem tam nastoupila, peníze nic moc ale furt lepší než být doma zadarmo. Už první den v práci jsem dostala od druhé směny seřváno že jsem neudělala to na co byly zvyklé, ale tak jsem si řekla že se učím a nemůžu být hned 100% jelikož tam nemáme vedoucí ani zástup vedoucí tak vedoucí dělá jedna prodavačka co je tam nejdéle. Protože vedoucí a zástup marodí. No a tak každý den jdu do práce s nervama v kýblu že jsem zas něco neudělala. Nejhorší na tom je že ta moje bývalá spolužačka poštvává proti mě ostatní baby. Před dvěma dny dvě další kolegyně směnu proseděly v kanceláři u kafe. Já dělala vše sama na žádost aby mi šly pomoc mi řekly nas*ať. Samozřejmě jsem nestíhala a dostala pojeb. a jedna kolegyně mi dala přečíst SMS od spolužačky co mě tam nalákala a bylo tam napsáno, tak co už jste se jí pomstily? Nechápu to, nechápu proč mě někdo dostal do práce aby mi tam denně dělal peklo, dnes po třech měsících jsem už dom dojela s brekem a manžel chce ať dám výpověď. Nejím, nespim, je mi na zvracení a žaludek mám jak v kleštích už mě napadlo jít k psychiatrovi vše mu říct ať mi dá něco na uklidnění a nejradši si nechala napsat neschopnost s tím ale že důvodem bude šikana na pracovišti, co byste dělaly vy? Bez příjmu úplně být nemůžu, máme hypotéku atd… Nepište ať změním práci, hledám pořád, ale tady v okolí nic moc zatím není
šikana na pracovišti je trestný čin, sháněj důkazy - nejlíp písemné a pak pohroz policií.. to že je vedoucí a zástupce dlouhodobě nemocná nic neznamená jistě máte nějakého majitele - ředitele.. obrátila bych se i tam
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17278
10.7.15 18:45

@Attila8 tak to je potom těžký :kytka: jedině opravdu marodit, pokud nechceš dát výpověd jinak se zblázníš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
10.7.15 18:47

@jdukolem důkazy nemám, vše co se děje je ústně, chtěla jsem aby mi ta jedna poslala tu SMS co psala ta spolužačka a řekla „jo holka to by se ti líbilo“ nemám žádný důkaz.

• Citovat
  • Upravit
30886
10.7.15 18:48
@ka2ka píše:
@Attila8 ne s ní s těmi ostatními, jinak jedině marodit, psychiatr nebo psycholog kolegyně se zhroutila a marodila víc jak rok

za almužnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama