Mám příliš široká ramena - jak to zakrýt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:07
Široká ramena

Zdravím, vím, že tohle může někomu přijít jako prkotina, ale mě tohle už od puberty trápí. Jaká je podle vás průměrná šířka ramen u žen? Já mám cca 40-41 cm (měřim 177 cm a vazim cca 64 kg), dokonce mi na zakladce říkali, že jsem jak chlap, ale mi to zas tak hrozné nepřijde, tak nevím… jak jste na tom vy? Jde to nějak zamaskovat? Moc děkuji za rady

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 22.01.19 13:18

Při výšce 177cm je šířka ramen 41cm optimální. Nemůžeš se srovnávat s ženami co jsou o 20cm nižší.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 22.01.19 13:20

Pockej to neni hodne, nebo? Ja jsem se ted kvuli tobe premerila a mam 38 cm :mrgreen: a jen 1.74 na vysku. Vazim necelych 60 a ze bych mela siroka ramena mi neprijde, klid. :kytka:

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 22.01.19 13:24

Mne prijde ze jsi OK (vyska k vaze), asi bych nenosila topy bez raminek apod, jestli z nich nemas dobry pocit, ale mas super postavu, rozhodle lepsi nez postava typu hruska nebo jablicko :palec:

Příspěvek upraven 22.01.19 v 13:25

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 22.01.19 13:25

Na tuhle vysku zcela normalni, ne? :nevim:
Ja mam (ted jsem si ty ramena merila- pred tim me to teda nikdy nenapadlo :mrgreen: ) 44cm na 167cm vysku. A ano, prijde mi, ze je mam vetsi nez ostatni zensky, ale cvicim 3× tydne kruhac ;)

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 22.01.19 13:37

Taky jsem se premerila a mám 40. Měřím 164 a 52 kg. Zdá se mi to normální.

chaela
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 13:37

Já jsem si teď naměřil 40 cm cca. Měřil 169 cm. Ramena široká mám, ale žádná hrůza. Nenosím veci bez raminek, ani já tenká raminka, ale spíš proto, že se mi nelíbí.

jancabr
Kecalka 353 příspěvků 22.01.19 13:43

Též mám širší ramena. Máme to v rodině. Některé typy oblečení mi prostě nesedí. Nevadí. Hloupé připomínky ostatních jsem nikdy neposlouchala. Naučila jsem se mít své tělo ráda takové, jaké je. A ramena nosím hrdě narovnaná. Žádné hrbení

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 22.01.19 13:51
@jancabr píše:
Též mám širší ramena. Máme to v rodině. Některé typy oblečení mi prostě nesedí. Nevadí. Hloupé připomínky ostatních jsem nikdy neposlouchala. Naučila jsem se mít své tělo ráda takové, jaké je. A ramena nosím hrdě narovnaná. Žádné hrbení
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

A tak to ma byt. Zeny, musime se naucit hrde nosit to, co nam rodicovstvo a matka priroda nadelily :palec: a nedelat si samy mindraky z neceho, co si nekdo z okoli ani nevsimne (prumerny chlap urcite ne) :hug:

hopsalka
Kecalka 244 příspěvků 22.01.19 13:52
@Anonymní píše:
Zdravím, vím, že tohle může někomu přijít jako prkotina, ale mě tohle už od puberty trápí. Jaká je podle vás průměrná šířka ramen u žen? Já mám cca 40-41 cm (měřim 177 cm a vazim cca 64 kg), dokonce mi na zakladce říkali, že jsem jak chlap, ale mi to zas tak hrozné nepřijde, tak nevím… jak jste na tom vy? Jde to nějak zamaskovat? Moc děkuji za rady

Nosit výstřihy do V, žádné masivní náhrdelníky, které přitahují pozornost k vrchní části těla. Osobně se mi vyplatilo vsázet na tříčtvrteční rukávy a právě prodloužený dekolt.

NIKDY, NIKDY špagetová ramínka, balonkové rukávky a kanýrky na čemkoli, co se nachází na vrchní polovině těla. Ty svršky volit spíše jednoduché, nežli s přehnanými vzory atp. Taky tím trpím, navíc mám zkrácené svaly na krku a malou hlavu, takže se mi to všechno slévá v jedno, je to masakr, nejhorší je, že to nic nespraví (cvičení, hubnutí, popř. plastika). Podobně to má např. herečka Demi Moor, taky má širší ramena a kratší silnější krk.

Stevia
Závislačka 3673 příspěvků 22.01.19 14:29

Já jsem se nikdy neměřila,ale teď kvůli tobě jo :lol:
Ale že jsem korba to vím :mrgreen: mám 44cm výška 163
K tomu velký prsa,zbytek už jde :mrgreen: Špagetové ramínka nenosim,nesćhovala bych pod ně podprdu,ale tílko klidně…Jo a jednou jsem si zkoušela tričko s prustrihy na ramenou jak frcelo rok dva zpátky a teda hrůza,to fakt nešlo.jinak to neřeším, každý jsme nějakej…

Sariku
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 14:29

Jak píše @jancabr je nutné mít ráda sama sebe. Taky mám širší ramena a už pár komentářů jsem si vyslechla. V pubertě mě to trápilo (stejně jako řada dalších věcí), ale teď už se tomu směju a s chutí říkám, ještě že jsem zdědila po tátovi zrovna tohle…
A seznam věcí, které nenosit dobře shrnula @hopsalka :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 16:19
Mám příliš široké ramena - jak to zakrýt?

Moc děkuji za reakce :) , je pravda, že většina mých kamaradek, které mi to říkají, jsou o hlavu menší, než já, takže se s nima fakt nemůžu srovnávat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >