Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj chci se zeptat mám kolem rány červený flek který bolí a je horký. Co to může být? Nevíte?
@Mišičta Bohuzel to muze byt zanet..Skocila bych s tim neprodlene k lekari.
@Ivaneska Já byla s dcerou na zubní chirurgii kvůli uzdičce pod jazykem. Dceři je 5 let, na zubním neměla nikdy problém, pokaždé normálně otevřela pusu a v pohodě. Z ORL nás hnali do nemocnice + odstranit nosní mandle pod narkózou.
Nakonec mi logopedka doporučila toho stomatochirurga. Jako, přežila to, seděla po celou dobu mně na klíně, ale zpocené jsme byly obě. Doktor byl mírně nervózní, ale šmiknul uzdičku sešil to a šli jsme…
Nosní mandle nakonec v nose zůstaly, jelikož v době objednání do nemocnice dostala dcera rýmu.
Celkově si myslím, že doktoři neradi šijou děti po lokálním umrtvením, je to fakt stres pro všechny.
@Ivaneska píše:čtu až teď
@ejviska doktor se na to mrknul a řekl, že se to hojí, tak to nechají ať to sroste samo