Šití tržné rány

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8041
20.2.16 22:19

Kupte na to Hemagel, ten je bezvadny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
992
25.9.16 13:01

Ahoj chci se zeptat mám kolem rány červený flek který bolí a je horký. Co to může být? Nevíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
25.9.16 13:05

@Mišičta Bohuzel to muze byt zanet..Skocila bych s tim neprodlene k lekari.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
992
25.9.16 13:10

@unuděná ojaj. Tak to by mě zajímalo co mi s tím udělají…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9180
25.9.16 13:19

@Ivaneska Já byla s dcerou na zubní chirurgii kvůli uzdičce pod jazykem. Dceři je 5 let, na zubním neměla nikdy problém, pokaždé normálně otevřela pusu a v pohodě. Z ORL nás hnali do nemocnice + odstranit nosní mandle pod narkózou.
Nakonec mi logopedka doporučila toho stomatochirurga. Jako, přežila to, seděla po celou dobu mně na klíně, ale zpocené jsme byly obě. Doktor byl mírně nervózní, ale šmiknul uzdičku sešil to a šli jsme…
Nosní mandle nakonec v nose zůstaly, jelikož v době objednání do nemocnice dostala dcera rýmu.
Celkově si myslím, že doktoři neradi šijou děti po lokálním umrtvením, je to fakt stres pro všechny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9180
25.9.16 13:22
@Ivaneska píše:
@ejviska doktor se na to mrknul a řekl, že se to hojí, tak to nechají ať to sroste samo :dance:
čtu až teď :oops: :palec: :palec: :palec: :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák