Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Gina108 nemůžu říct, že na malou kašle ale pokud chci aby jí někam vzal nebo s ní něco podnikl musím jít a říct mu to samotného ho to nenapadne, občas mě odbyde tím, že je práce kolem baráku, ale většinou tedy jde
@Kobliha51 píše:
Však jí tady taky píšeme, aby to už nechala být. Ty čteš asi jen některé příspěvky, viď?
no to bylo na zakladatelku hlavně
@makynkamalinka píše:
@WTFF já vím jsem hrozná…
ani ne, typická ženská ![]()
@Kobliha51 nic jiného mi ani nezbyde, pokud nechci aby na tomhle stroskotal náš šestiletý vztah. Jinak s mámou jsem mluvila hned ránno, ta to bere vklidu, je to rozumná ženská, hned řekla že ví že to bylo v afektua v emocích, že to řešit nebude, ale v hlavě jí to zůstane hodně dlouho.Tak uvidíme.
@makynkamalinka píše:
@Kobliha51 nic jiného mi ani nezbyde, pokud nechci aby na tomhle stroskotal náš šestiletý vztah. Jinak s mámou jsem mluvila hned ránno, ta to bere vklidu, je to rozumná ženská, hned řekla že ví že to bylo v afektua v emocích, že to řešit nebude, ale v hlavě jí to zůstane hodně dlouho.Tak uvidíme.
No vida. Je to rozumná žena. ![]()
Nechala jsem taky 4leteho syna asi na 15minut samotneho a sla do skolky pro obed, lezel u me v posteli s horeckama a dival se na pohadky, okna jsem zavrela a sam ani neotevre, noze mame vysoko, piti a svacu mel na stole-pro pripad nouze a na zachod si dojit umi i beze me
jooo a zamkla jsem hlavni dvere, aby nemohl ven…
a prezil to ve zdravi, ani nepostrehl ze jsem pryc a zase zpatky-rekla jsem mu kam jdu a ze jsem hned doma…
Jako na pivo bych nesla, to je jina
ale stalo se a verim, ze ted uz si snad uvedomuje rizika a neudela to znovu
@Lana222 píše:
Nechala jsem taky 4leteho syna asi na 15minut samotneho a sla do skolky pro obed, lezel u me v posteli s horeckama a dival se na pohadky, okna jsem zavrela a sam ani neotevre, noze mame vysoko, piti a svacu mel na stole-pro pripad nouze a na zachod si dojit umi i beze mejooo a zamkla jsem hlavni dvere, aby nemohl ven…
a prezil to ve zdravi, ani nepostrehl ze jsem pryc a zase zpatky-rekla jsem mu kam jdu a ze jsem hned doma…Jako na pivo bych nesla, to je jinaale stalo se a verim, ze ted uz si snad uvedomuje rizika a neudela to znovu
To je všechno pěkné, pokud se třeba někdo nerozhodne spáchat sebevraždu a bouchne plyn v baráku. A nebo jak já říkám - třeba nám na barák spadne letadlo. Chtěla bych v tu chvíli u dítěte být i kdybych tam měla zůstat a zemřít s ním. Náhoda je blbec. Tisíckrát se nic nestane, ale pokud se stane, jak s tím žít dál? Proto je lepší nehazardovat.
@Kobliha51 píše:
To je všechno pěkné, pokud se třeba někdo nerozhodne spáchat sebevraždu a bouchne plyn v baráku. A nebo jak já říkám - třeba nám na barák spadne letadlo. Chtěla bych v tu chvíli u dítěte být i kdybych tam měla zůstat a zemřít s ním. Náhoda je blbec. Tisíckrát se nic nestane, ale pokud se stane, jak s tím žít dál? Proto je lepší nehazardovat.
Já teda spíš než o havárii letadla uvažuju o tom, co se může stát mně cestou - srazí mě auto, zaseknu se ve výtahu, prostě cokoli - a dítě tam zůstane samo ne čtvrt hodiny, ale třeba půl dne i dýl, netušíc, co se děje… ![]()
Jinak jsem přesvědčená, že můj syn by krátkodobou samotu zvládl spolehlivě, ale přesto to neriskuju.
Příspěvek upraven 23.05.14 v 17:30
@Lomikára píše:
Já teda spíš než o havárii letadla uvažuju o tom, co se může stát mě cestou - srazí mě auto, zaseknu se ve výtahu, prostě cokoli - a dítě tam zůstane samo ne čtvrt hodiny, ale třeba půl dne i dýl, netušíc, co se děje…
Jinak jsem přesvědčená, že můj syn by krátkodobou samotu zvládl spolehlivě, ale přesto to neriskuju.
A nebo tak. To je taky pravda. Ne ne, nenechávat samotné. Sice jsou to katastrofické scénáře, ale může se to stát.
@Kobliha51 no to jsem dneska přesně říkala já, může se stát že ho srazí auto, nikdo neví že je dcera sama doma a z pěti minut bude půlka dne
každopádně už mi i volal a asi ho to opravdu mrzí prý psal i mámě a omluvil se jí a vypadá to, že mu to snad oparvdu došlo, když už nic jiného myslím si že po tomhle už si to nedovolí znovu udělat. Jak tu psal někdo viz víše, že opčas si matky vymýšlí katastrofický scenáře.5edši je budu vymýšlet a budu si říkat co by se mohlo stát než být laxní a laická a pak čumět a chytat se hlavu a celý život si vyčítat, že jsem něco nedomyslela.Moje dítě je pro mě vše a taky tak tk tomu přistupuju ![]()
Jedna horší jak druhá, nemám slov. Chlap prostě musí být nezpodpovědnej a lehkovážnej, aby se to v rodině aspoň trochu zprůměrovalo a ty děcka z toho života taky něco měly… ![]()
@WontTell píše:
Jedna horší jak druhá, nemám slov. Chlap prostě musí být nezpodpovědnej a lehkovážnej, aby se to v rodině aspoň trochu zprůměrovalo a ty děcka z toho života taky něco měly…
pokud by musel pro leky nebo nutne neco koupit, ano prosim, je to nezodpovedne, ale pochopim to.
Ale na PIVO???To snad nemusel
to nezavani nezodpovednosti, ale alkoholismem pokud MUSEL!!!
@WontTell no chlapovi je 28 mě je 24,ale kolikrát si říkám, že se chová jako kdyby mu bylo pět a já jako odsloužilá matka. Jenže co s takovým velkým dítětem, na prde* mu dát nemůžu, nebo alespoň ne v téhle situaci-BOHUŽEL ![]()