Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, posílám dál email od kamarádky s fakt vtipnýma poznámkama ze školy, takhle jsem se už dlouho nezasmála, spoustu jich asi budete znát ale i tak ![]()
Odpověď otce: To má po matce, zmlátil jsem je obě.
advokáta.
jo,příťa chce abych mu ukázala mléčné vaky
tahle poznámka u něj vyhrála ![]()
bezva, některé znám, ale pobavila jsem se.
tuto taky asi budete znát.
kouká na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená. Červená
honil děvčata s ptákem v ruce.
drze se mi směje za zády do očí.
moji tři spolužáci na základce dostali tuto poznámku: o přestávce mizí neznámo kam s dvojicí… a každý tam měl vypsána jména těch zbylých dvou
můj synek, nyní druhá třída, nosil již loni od paní učitelky takovéto poznámky:
po tělocviku šel jinou trasou do třídy.
dal mokrou houbu na zed.
při příchodu z divadla začal lézt na strom u školy.
jsem zvědavá, co bude paní učitelka psát v dalších třídách ![]()
jo a díky za nějakou normální diskusi pro pobavení. rozhodně lepší než ty předešlé tři smazané adminem. ![]()
sajinda píše:
jo a díky za nějakou normální diskusi pro pobavení. rozhodně lepší než ty předešlé tři smazané adminem.
sajinda píše:
bezva, některé znám, ale pobavila jsem se.
tuto taky asi budete znát.
kouká na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená. Červená
honil děvčata s ptákem v ruce.
drze se mi směje za zády do očí.
moji tři spolužáci na základce dostali tuto poznámku: o přestávce mizí neznámo kam s dvojicí… a každý tam měl vypsána jména těch zbylých dvou
můj synek, nyní druhá třída, nosil již loni od paní učitelky takovéto poznámky:
po tělocviku šel jinou trasou do třídy.
dal mokrou houbu na zed.
při příchodu z divadla začal lézt na strom u školy.
jsem zvědavá, co bude paní učitelka psát v dalších třídách
jak jsi řešila,že šel jinou trasou do třídy? ![]()
rohlice, v duchu jsem se smála a malému vysvětlila, že musí chodit s ostatníma. ![]()
no ale pomalu mě ten humor přechází, paní učitelka je stará škola, které vadí,že děti mají svoje hlavy, takže vše děsně řeší, neustále na mě čeká, volá mi a řeší a řeší a řeší..... a to podotýkám náš malý není žádný gauner.
řekla bych že patří mezi ty hodnější kluky. ale je chytrý a vedený k tomu, aby byl osobnost ![]()
ale to bylo odbočení tématu, omlouvám se, diskuse má být pro pobavení, náš malý a paní učitelka jsou na jinou diskusi ![]()
jsou to fakt hlášky
já si vzpomínám že když jsem já chodila do školy a štvaly ¨jsme s kámoškou učitelky, tak jak byly potom v amoku řekly kolikrát takový kraviny že na to nikdy nezapomenu ![]()
Zuzi dobrý
, i když některý znám, tak jsem se zasmála, některý mi přijdou jako neuvěřitelný, že je mohl nějaký učitel napsat. Přidám z přítelovy žákajdy: (nevím teda úplně přesný znění)
O hodinu tělesné výchovy nechce stát vedle Roma.
Nepřinesl požadované množství šípků/hluchavky.
Možná jsem jich četla víc, ale už si nevzpomenu.
Vojta
„Rozhazuje odpadky po školním pozemku“…představila jsem si nejmíň převrácenou popelnici a ona to byla jedna vlaštovka, puštěná z okna.
Vašek
„Šikanuje vyučujícího“
Dostali ji celá třída ![]()
Já
„Snědla si pomůcky do vyučování“ ![]()
Příspěvek upraven 30.10.10 v 23:28