Skřín nebo komoda do 70 cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smajlik345
Kecalka 469 příspěvků 20.10.18 22:03
Skřín nebo komoda do 70 cm

Kde koupit nějakou levnou skříň, komodu nebo kontejner dřevěný do výšky 70 cm a do 500 - 700 kč? Prošla jsem x stránek a všuda za to chtějí okolo 1500 kš a výš. Tím že jich potřebují více tak hledám co nejlevnější

Reakce:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 20.10.18 22:10

Nasla jsem treba toto

https://jysk.cz/…-zasuvky-buk

luccifera
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 20.10.18 22:11

Drevo samozrejme za tuto cenu nebude:)

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 20.10.18 22:22

Jenom bacha, já kdysi koupila komodu, jedinou, co splňovala mé požadované rozměry, nebyla drahá, ale je to polskej šunt nejnižší kategorie a není dne, abyc se za ten nákup neproklínala, rozpadá se to od prvního dne používání, všecky pojezdy (v originále levný plastový výlisky) už jsou dávno vyměněný a stačí se na to křivě podívat a neseděj dva kusy spolu :? Takže až se rozhoupu, nechám to vyrobit na míru od truhláře, protože do danýho prostoru jsem zatím nic sektorovýho nenašla.
Takže vřele doporučuju to předem okouknout naživo - hodně levnej nábytek z netu (jakože komoda za 700 je fakt za směšnou cenu) je téměř záruka šmejdu. Jestli to vůbec splňuje nějaký atesty a neuvolňuje se z toho formaldehyd či co, radši neřeším.

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 07:03

@smajlik345 Ahoj, zkus se podívat po bazarech, já si takhle na internetu sehnala postupně 3 komody ikea brimnes 2 za 800,– a pak tu třetí za 700,–, docela je lidi prodávají. Zkus se podívat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >