Skřín nebo komoda do 70 cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smajlik345
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 20.10.18 22:03
Skřín nebo komoda do 70 cm

Kde koupit nějakou levnou skříň, komodu nebo kontejner dřevěný do výšky 70 cm a do 500 - 700 kč? Prošla jsem x stránek a všuda za to chtějí okolo 1500 kš a výš. Tím že jich potřebují více tak hledám co nejlevnější

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 20.10.18 22:10

Nasla jsem treba toto

https://jysk.cz/…-zasuvky-buk

luccifera
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 20.10.18 22:11

Drevo samozrejme za tuto cenu nebude:)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44125 příspěvků 20.10.18 22:22

Jenom bacha, já kdysi koupila komodu, jedinou, co splňovala mé požadované rozměry, nebyla drahá, ale je to polskej šunt nejnižší kategorie a není dne, abyc se za ten nákup neproklínala, rozpadá se to od prvního dne používání, všecky pojezdy (v originále levný plastový výlisky) už jsou dávno vyměněný a stačí se na to křivě podívat a neseděj dva kusy spolu :? Takže až se rozhoupu, nechám to vyrobit na míru od truhláře, protože do danýho prostoru jsem zatím nic sektorovýho nenašla.
Takže vřele doporučuju to předem okouknout naživo - hodně levnej nábytek z netu (jakože komoda za 700 je fakt za směšnou cenu) je téměř záruka šmejdu. Jestli to vůbec splňuje nějaký atesty a neuvolňuje se z toho formaldehyd či co, radši neřeším.

lucynka25
Echt Kelišová 8269 příspěvků 22.10.18 07:03

@smajlik345 Ahoj, zkus se podívat po bazarech, já si takhle na internetu sehnala postupně 3 komody ikea brimnes 2 za 800,– a pak tu třetí za 700,–, docela je lidi prodávají. Zkus se podívat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >