Sledujete někdo svatbu Kate a Williama?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20518
29.4.11 11:45

Spíš to sleduju jako odraz všech diskusí a reklam :-))) jako třeba tady :-) Ale že bych si zapnula extra televizi, to fakt ne :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
29.4.11 11:45
verenika píše:
Už tda koukám a ty kloubouky těch dam co teď vylezly auta je mazec :mrgreen:

Mě se ty zajímavé kloboučky líbí.

To že je Charles ošklivý je pravda, ale myslím, že to asi není ve vztahu rozhodující.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
283
29.4.11 11:45

Mě by to možná zajímalo, kdybych o tom neslyšela pokaždé když zapnu televizi nebo rádio. Takhle už mi to leze krkem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65456
29.4.11 11:47
verenika píše:
No a prý je svatba ve 12??To já musím do školky :cry:tak jsem Williama žrala :-P

Jsou o hodinu pozadu…musíš spěchat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
29.4.11 11:47
lleennttiillkkaa píše:
verenika píše:
Už tda koukám a ty kloubouky těch dam co teď vylezly auta je mazec :mrgreen:

Mě se ty zajímavé kloboučky líbí.

To že je Charles ošklivý je pravda, ale myslím, že to asi není ve vztahu rozhodující.

To máš pravdu, ale mi je teda vážně nesympatický…považuji ho za nepříjemného člověka…
Ale neznám ho, že. :lol:

Jsem ráda, že nejsem sama, kdo to žere, ale samozřejmě v mezích, stanovat bych tam nešla. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
29.4.11 11:48
Petra Z píše:
verenika píše:
No a prý je svatba ve 12??To já musím do školky :cry:tak jsem Williama žrala :-P
Jsou o hodinu pozadu…musíš spěchat :mrgreen:

Vidím t na úprk ze školky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
598
29.4.11 11:48

Zcela upřímně… Diana byla určitě skvělá žena (nemůžu říct, že jsem ji obdivovala, když zemřela, tak mi bylo 8, neměla jsem z toho rozum.. Ale Charlese si asi jen kvůli charakteru nebrala..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10933
29.4.11 11:48

Tak Bětuše II za žluťáska :-D dobrý :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3085
29.4.11 11:49

Taky koukám na ČT24 :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
29.4.11 11:49

Já třeba zprávy běžně nesleduju, takže tím tak napuštěná nejsem. No a protože mám ráda historii, tak se na to koukám, protože tam mluví i o věcech z minulosti.
Navíc pořád pouštěj samý katastrofy, takže tohle je takový oddych

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
29.4.11 11:49

Královna osobně. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3839
29.4.11 11:50

já na čt24.

nádherný klobouky :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10933
29.4.11 11:50
werryjane píše:
Zcela upřímně… Diana byla určitě skvělá žena (nemůžu říct, že jsem ji obdivovala, když zemřela, tak mi bylo 8, neměla jsem z toho rozum.. Ale Charlese si asi jen kvůli charakteru nebrala..

Taky jsme byly mladý a blbý ;-) a holt konvence … mě byla Di velmi sympatická, v době její smrti mi bylo asi 12 … sledovala jsem to, dokonce i obrečela, že jako princezna zemřela …
Charles mi přijde jako hodně nervózní pán nevyrovnaný sám se sebou … celý život připravovaný na roli „krále“ ale stejně zemře jako princ ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5778
29.4.11 11:50

10 minut, a přijíždí nevěsta.. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
29.4.11 11:51

Tak já letím do školky,jesti mi to uteče.. :cry: :lol:

Příspěvek upraven 29.04.11 v 11:51

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová