Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Spíš to sleduju jako odraz všech diskusí a reklam
jako třeba tady
Ale že bych si zapnula extra televizi, to fakt ne ![]()
verenika píše:
Už tda koukám a ty kloubouky těch dam co teď vylezly auta je mazec
Mě se ty zajímavé kloboučky líbí.
To že je Charles ošklivý je pravda, ale myslím, že to asi není ve vztahu rozhodující.
Mě by to možná zajímalo, kdybych o tom neslyšela pokaždé když zapnu televizi nebo rádio. Takhle už mi to leze krkem…
verenika píše:
No a prý je svatba ve 12??To já musím do školkytak jsem Williama žrala
Jsou o hodinu pozadu…musíš spěchat ![]()
lleennttiillkkaa píše:verenika píše:
Už tda koukám a ty kloubouky těch dam co teď vylezly auta je mazecMě se ty zajímavé kloboučky líbí.
To že je Charles ošklivý je pravda, ale myslím, že to asi není ve vztahu rozhodující.
To máš pravdu, ale mi je teda vážně nesympatický…považuji ho za nepříjemného člověka…
Ale neznám ho, že. ![]()
Jsem ráda, že nejsem sama, kdo to žere, ale samozřejmě v mezích, stanovat bych tam nešla. ![]()
Petra Z píše:verenika píše:Jsou o hodinu pozadu…musíš spěchat
No a prý je svatba ve 12??To já musím do školkytak jsem Williama žrala
Vidím t na úprk ze školky ![]()
Zcela upřímně… Diana byla určitě skvělá žena (nemůžu říct, že jsem ji obdivovala, když zemřela, tak mi bylo 8, neměla jsem z toho rozum.. Ale Charlese si asi jen kvůli charakteru nebrala..
Já třeba zprávy běžně nesleduju, takže tím tak napuštěná nejsem. No a protože mám ráda historii, tak se na to koukám, protože tam mluví i o věcech z minulosti.
Navíc pořád pouštěj samý katastrofy, takže tohle je takový oddych
werryjane píše:
Zcela upřímně… Diana byla určitě skvělá žena (nemůžu říct, že jsem ji obdivovala, když zemřela, tak mi bylo 8, neměla jsem z toho rozum.. Ale Charlese si asi jen kvůli charakteru nebrala..
Taky jsme byly mladý a blbý
a holt konvence … mě byla Di velmi sympatická, v době její smrti mi bylo asi 12 … sledovala jsem to, dokonce i obrečela, že jako princezna zemřela …
Charles mi přijde jako hodně nervózní pán nevyrovnaný sám se sebou … celý život připravovaný na roli „krále“ ale stejně zemře jako princ ![]()
Tak já letím do školky,jesti mi to uteče..
![]()
Příspěvek upraven 29.04.11 v 11:51