Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Marsi86 píše:
a už si dávají prsteny holky popisujte mě štve že nemám přístup se na to podívat
Však on někde bude zánznam. ![]()
sleduji ale jen proto, že mám rizikový a ležím, jinak by jsem šla radši ven
tak mě ta svatba přijde stejná jako v čr, jen my měli mín hostů ![]()
každopádně kdo se ted nedívá tak to uvidí ještě milionkrát ve zprávách ![]()
Tak já myslela,že ten prstýnek tam takhle drží schválně než dopoví slib a pak navlékne až dokonce ![]()
Ale pravda---asi šel špatně
Tak to já jsem ráda, že jsem ráda, že jsem pěkně zavřená doma. ![]()
Zprávy nezapínám, takže to mám pěkně online a jednou, víckrát netřeba.
nemam rada svatby, ale tahle je dobra ![]()
Kate ma krasny saty, nepreplacany, to se fakt v jejich kruzich vidi malo
Markytkaaa píše: Šaty sestry Kate …http://img.blesk.cz/…2_svatba.jpg
Ty se mi mooooooc líbí, jsou krásné. ![]()
chudáci to je pěkně properou, že měla menší prstýnek
ikdyž mě na svatbě šel taky dát blbě-ruce nateklý a spocený a jinak mě je volnej dost
goldenka píše:
chudáci to je pěkně properou, že měla menší prstýnekikdyž mě na svatbě šel taky dát blbě-ruce nateklý a spocený a jinak mě je volnej dost
Ona mávala jak zběsilá v autě, takže jí natekla ruka, tak. ![]()
Jasně, koukám na ČT24. Po všech těch pohromách konečně příjemné zprávy ![]()
Když vidim nevěstu, jak měla ztuhlé tváře, úplně jsem si vzpomněla na svůj trochu křeč-úsměv
při naší svatbě ![]()
Ještěže nejsem těhule, bych řvala a nebyla k zastavení
Pamatuju, jak mě rozbulela věrnost tučňáků v nějaké reportáži a řvala jsem manžovi na rameni asi 10minut ![]()
Příspěvek upraven 29.04.11 v 12:33
Tady je diskuze fakt na všechno ![]()
ten prstýnek sem se bála že nenavlíkne, ale je to kluk šikovnej… přijde mi, že se pořád tak potutelně usmívá…z toho má asi bžundu ![]()
a mně unikl mr. bean… je tam?
šaty sestry Kate jsou špičkovýýýý ![]()
chtěla jsem si prohlídnout kytku, ale v detailu tam ještě nebyla…nebo jo? nevíte co je tam za kytky?
JaPaS píše:
a on nedostane prstýnek, nebo mi to uteklo?
Jen nevesta dostava prstynek