Sledujete někdo svatbu Kate a Williama?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14107
29.4.11 12:24
Marsi86 píše:
a už si dávají prsteny holky popisujte mě štve že nemám přístup se na to podívat :cert:

Však on někde bude zánznam. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12681
29.4.11 12:24

sleduji ale jen proto, že mám rizikový a ležím, jinak by jsem šla radši ven :mrgreen: tak mě ta svatba přijde stejná jako v čr, jen my měli mín hostů :lol:
každopádně kdo se ted nedívá tak to uvidí ještě milionkrát ve zprávách :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5778
29.4.11 12:25

posadili se, a teď promlouvá bratr nevěsty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
29.4.11 12:26

Tak já myslela,že ten prstýnek tam takhle drží schválně než dopoví slib a pak navlékne až dokonce :mrgreen:
Ale pravda---asi šel špatně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14107
29.4.11 12:26

Tak to já jsem ráda, že jsem ráda, že jsem pěkně zavřená doma. :-)
Zprávy nezapínám, takže to mám pěkně online a jednou, víckrát netřeba.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14047
29.4.11 12:26

nemam rada svatby, ale tahle je dobra :)
Kate ma krasny saty, nepreplacany, to se fakt v jejich kruzich vidi malo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
29.4.11 12:27
Markytkaaa píše: Šaty sestry Kate …http://img.blesk.cz/…2_svatba.jpg

Ty se mi mooooooc líbí, jsou krásné. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12681
29.4.11 12:27

chudáci to je pěkně properou, že měla menší prstýnek :mrgreen: ikdyž mě na svatbě šel taky dát blbě-ruce nateklý a spocený a jinak mě je volnej dost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
JaPaS
29.4.11 12:28

a on nedostane prstýnek, nebo mi to uteklo?

  • Citovat
  • Upravit
7369
29.4.11 12:29

Je to krasny, az mi slza ukapla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14107
29.4.11 12:29
goldenka píše:
chudáci to je pěkně properou, že měla menší prstýnek :mrgreen: ikdyž mě na svatbě šel taky dát blbě-ruce nateklý a spocený a jinak mě je volnej dost

Ona mávala jak zběsilá v autě, takže jí natekla ruka, tak. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7576
29.4.11 12:30

Jasně, koukám na ČT24. Po všech těch pohromách konečně příjemné zprávy :palec:

Když vidim nevěstu, jak měla ztuhlé tváře, úplně jsem si vzpomněla na svůj trochu křeč-úsměv :mrgreen: při naší svatbě :srdce:

Ještěže nejsem těhule, bych řvala a nebyla k zastavení :lol: Pamatuju, jak mě rozbulela věrnost tučňáků v nějaké reportáži a řvala jsem manžovi na rameni asi 10minut :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.04.11 v 12:33

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1505
29.4.11 12:32

Tady je diskuze fakt na všechno :mrgreen:

ten prstýnek sem se bála že nenavlíkne, ale je to kluk šikovnej… přijde mi, že se pořád tak potutelně usmívá…z toho má asi bžundu :lol:

a mně unikl mr. bean… je tam?

šaty sestry Kate jsou špičkovýýýý :palec:

chtěla jsem si prohlídnout kytku, ale v detailu tam ještě nebyla…nebo jo? nevíte co je tam za kytky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9044
29.4.11 12:33
JaPaS píše:
a on nedostane prstýnek, nebo mi to uteklo?

Jen nevesta dostava prstynek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10933
29.4.11 12:34

Willík se ho vzdal jako kdysi Charles …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová