SM systém - tipy jak cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 14.01.19 07:00
SM system

Ahojky, najde se tu nekdo kdo cvici SM system? Mela bych par dotazu :)

Příspěvek upraven 14.01.19 v 07:11

Reakce:
ančapepča
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 14.01.19 07:05

Ahojky, já chodím na SM systém…chodím tam teprve od září ale klidně se zeptej, když budu vědět tak poradím :)

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 14.01.19 07:11

@ančapepča kolikrat denne a jak dlouho cvicis? A pomaha cviceni i na formovani postavy nebo jak to nazvat? :lol: snad mi rozumis :mrgreen: a jestli k tomu mohu cvicit i neco dalsiho? Ja cvicim cca mesic, zatim mam jen tri cviky, ale i tak uz mensi vysledky pozoruji

Ju21na
Kecalka 336 příspěvků 14.01.19 08:05

Chodím již druhým rokem a myslím si, že toto cvičení na formování postavy moc není.

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 14.01.19 09:01

@marinka5 Já chodím jednou týdně na hodinu s instruktorem. Je to hlavně na procvičení zádových svalů a o správném dýchání. Když jdu z hodiny a správně dýchám tak cítím břišní svaly. Toto cvičení má naučit správné držení těla, správnou chůzi a dýchání. Tím, že se tělo narovná vypadá vizuálně líp. Podle mě formuje postavu, při cvičení se zatíná zadek a břišní svaly takže tam nějaké posílení (formování - hubnutí) bude. Určitě k tomu můžeš i cvičit něco jiného

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 13:43

SM systém je zejména způsob rehabilitace páteře, funguje na principu zapojení šikmých svalových řetězců. Nejvhodnější je právě ke kompenzaci lordóz, kyfóz, valgozního postavení dolních končetin. Na formování postavy je taky vhodný, bylo by dobré prostřídat s nějakým kardio cvičením. Další dotazy můžeš směřovat i do této poradny .

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 14.01.19 14:12

Zhubnout tolik nepotrebuji, spis trosku po porodech zpevnit telo…
A jak vam cviceni dlouho trva, ja cvicim zatim tri cviky a cvicim vzdy 10 minut 3× denne, ale celkem by me zajimalo, jak dlouho budou trvat vsechny cviky

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 20:40

Já mám tohle jako doplněk, primárně cvičím něco jiného. Doporučených je těch 15 minut denně a cviky jsou roztříděné podle toho, na co jsou zaměřené. Konzultovala jsi s nějakým fyzioterapeutem, co by pro tebe bylo nejlepší?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >