Snažení, ale svědí to

Anonymní
19.6.20 07:01

Snažení ale svedi to

Ahoj holky, je mi to trošku trapné tak raději anonym. Snažíme se o mimi. Poslední dva dny mi trošku to tam dole svedi - je to sem tam není to určitě nějak hodně. Vytok nemám a a každým dnem bude ovulace tak si chci skočit do lékárny pro něco na miklofloru -mate nějaký tip co vám zabralo? A jestli to nějak snažení o miminko vadi. Děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

843
19.6.20 07:21

Ja bych zasla k mudr. muzes mit neco zavaznejsiho, tak bych to jen tak nenechala. Snazeni oddalila a vylecila spodek nebo bude partner koukat, co za nemoci si mu predala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 07:31

Co bych mu předávala? My jsme si věrní. Jsem po ms a biochemickem těhotenství takže ta mikroflora je rozhazena.. kontroly mám za sebou a vše je v pořádku jen mi to občas zasvedi takže nevím proč bych mu měla tahat nějaké nemoci :roll: :roll: ale díky za názor :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11396
19.6.20 07:34

Co bys mu predavala? Treba ty kvasinky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8376
19.6.20 07:36
@Anonymní píše:
Co bych mu předávala? My jsme si věrní. Jsem po ms a biochemickem těhotenství takže ta mikroflora je rozhazena.. kontroly mám za sebou a vše je v pořádku jen mi to občas zasvedi takže nevím proč bych mu měla tahat nějaké nemoci :roll: :roll: ale díky za názor :palec:

Tak i obyčejnou kvasinkovou infekcí mu můžeš předat. Tu nemusíš nikde chytit, co to má společného s věrností :roll: 8o prostě se dej dohromady, mohlo by tě to trápit celé těhotenství a to je šílené, vlastní zkušenost. Jinak za mě, zkus výplachy Rosalginem, mně zabral vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 07:37

Ale já píšu že jsem bez výtoku, bez všeho jen třeba dvakrát za den to malickato svedi. Tak jestli v lékárně je něco co by na to pomohlo. Rosalgin dobře děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
14078
19.6.20 07:43
@Anonymní píše:
Ale já píšu že jsem bez výtoku, bez všeho jen třeba dvakrát za den to malickato svedi. Tak jestli v lékárně je něco co by na to pomohlo. Rosalgin dobře děkuji moc.

Tak když ti vlastně nic není, tak pohoda ne? Jinak můžeš zkusit tyhle preparáty, i když jsou drahé. Jinak já kvasinky měla a výtok žádný. A bacha, jak to nevylecis teď, tak se to v těhotenství špatně léčí. Tak kdyby nepomohlo, tak radím Mudr. I když to vlastně jen svědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9810
19.6.20 07:58

Z mé dlouhodobější zkušenosti ti lékař poradí stejně jen to, co pořídíš v lékárně bez receptu. Takže např. Clotrimazol, Jenamazol, Canesten, Gynopevaril, případně nějaké lactobacily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 08:02
@marinka5 píše:
Z mé dlouhodobější zkušenosti ti lékař poradí stejně jen to, co pořídíš v lékárně bez receptu. Takže např. Clotrimazol, Jenamazol, Canesten, Gynopevaril, případně nějaké lactobacily

Dobře děkuji moc, právě nechci tam hned hnát trvá to 1 den. Koupím něco v lékárně a snažit se můžeme dál ne?

• Nahlásit
  • Citovat
21228
19.6.20 08:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je mi to trošku trapné tak raději anonym. Snažíme se o mimi. Poslední dva dny mi trošku to tam dole svedi - je to sem tam není to určitě nějak hodně. Vytok nemám a a každým dnem bude ovulace tak si chci skočit do lékárny pro něco na miklofloru -mate nějaký tip co vám zabralo? A jestli to nějak snažení o miminko vadi. Děkuji :palec:

K dotazu. Snažení jako takovému to nevadí. Případnému početí to nezabrání. Ale kvasinky můžeš předat partnetovi. Nicméně, pokud máte sex, pravděpodobně je už má..

Stará metoda je výplach. Jedna z metod i voda s octem…zkrátka zo prostředí tam zkusit upravit. Pokud je zo v začátku. Jinak fakt doporucuju tabletky, na zavádění jsou ty velké i jen 3. To ovu stihnete. Ale je třeba, aby i partner použil mast..

Je to opravdu věc vypadající, že o nic nejde, ale jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 08:06
@Liška2014 píše:
K dotazu. Snažení jako takovému to nevadí. Případnému početí to nezabrání. Ale kvasinky můžeš předat partnetovi. Nicméně, pokud máte sex, pravděpodobně je už má..

Stará metoda je výplach. Jedna z metod i voda s octem…zkrátka zo prostředí tam zkusit upravit. Pokud je zo v začátku. Jinak fakt doporucuju tabletky, na zavádění jsou ty velké i jen 3. To ovu stihnete. Ale je třeba, aby i partner použil mast..

Je to opravdu věc vypadající, že o nic nejde, ale jde.

A jakou mast? Může být i ten canesten? pro partnera?

• Nahlásit
  • Citovat
9810
19.6.20 08:07
@Anonymní píše:
Dobře děkuji moc, právě nechci tam hned hnát trvá to 1 den. Koupím něco v lékárně a snažit se můžeme dál ne?

Pokud je to v počátku něco by mělo pomoct. Snažit se můžete, ale jak bylo zmíněno, bylo by fajn, aby se přeléčil i partner, ať si to nepřenášíte jeden na druhého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21228
19.6.20 08:14
@Anonymní píše:
A jakou mast? Může být i ten canesten? pro partnera?

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21228
19.6.20 08:20

Ještě drobná rada, na mytí teď používejte nejlépe jen čistou vodu případně intim gel bez parfemace. Vsechna mýdla to prostředí uvnitř zhoršují.

Podívej, pokud je,,nutný,, :mrgreen: sex, tak holt je..za hodinku se umyj vodou a zaveď na noc tabletu, partner se na noc namaže. To 3 dny vydržíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 08:22
@Liška2014 píše:
Ještě drobná rada, na mytí teď používejte nejlépe jrn čistou vodu případně intim gel brz parfemace. Vsechn mýdla to prostředí uvnitř zhoršují.Podívej, pokud je,,nutný,, :mrgreen: sex, tak holt je..za hodinku se umyj vodou a zaveď na noc tabletu, partner se na noc namaže. To 3 dny vydržíte

Jo asi tak, koukala jsem že je canesten combi gyn je tam jedna tabletka a krém tak asi to. Mě to svedi jen venku takže asi na kartičku a tu jednu tabletu tam dám. Diky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama