Snažení červenec 2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
509
5.8.23 15:10

Ahoj holky, tak já jsem dnes dostala MS, takže nic :lol: přesouvám se do srpna :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2007
5.8.23 15:25

@ale2107 jsme dve 😅

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
54
5.8.23 21:45

@nikola4548
Taky mě to v práci štvalo a stresovalo, tak jsem chtěla, co nejdřív vypadnout :lol: :lol: pak jsem začala jezdit na kole do práce, šít různé věci a tak a šlo to pak, ještě jsme jeli do wellness na víkendu. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
183
6.8.23 09:20

Těhotenský test

Děvčata ani jsem nedoufala. Dnes jsem 12dpo jsme u rodiny.. ale já to nevydržela a zajela jsem si domu pro test. Ani není z ranni moci 🫣 😁 ❤️ ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.23 10:34
@Janča207 píše:
Děvčata ani jsem nedoufala. Dnes jsem 12dpo jsme u rodiny.. ale já to nevydržela a zajela jsem si domu pro test. Ani není z ranni moci 🫣 😁 ❤️ ❤️

Teda gratuluju :srdce: mas nějaké příznaky?

  • Citovat
  • Upravit
183
6.8.23 10:47
@Anonymní píše:
Teda gratuluju :srdce: mas nějaké příznaky?

Moc moc děkuji ❤️ hele já se snažila se moc nepozorovala ale poslední dny už to neslo 🤣 jsem taková naladova.. možná trochu víc unavená.. chodím spát s malým po obědě občas. Mám větší chute a přijdu si víc hladová. Pak teď poslední dva dny bílý výtok což já vůbec nemívám, pichani v podbrisku a jinak už mě nic moc nenapadá 😁 ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.23 11:56
@Janča207 píše:
Moc moc děkuji ❤️ hele já se snažila se moc nepozorovala ale poslední dny už to neslo 🤣 jsem taková naladova.. možná trochu víc unavená.. chodím spát s malým po obědě občas. Mám větší chute a přijdu si víc hladová. Pak teď poslední dva dny bílý výtok což já vůbec nemívám, pichani v podbrisku a jinak už mě nic moc nenapadá 😁 ❤️

Tak super :srdce: já mám termín ms dnes a zatím nic a příznaky taky nic

  • Citovat
  • Upravit
183
6.8.23 11:59
@Anonymní píše:
Tak super :srdce: já mám termín ms dnes a zatím nic a příznaky taky nic

A ještě jsi netestovala?? 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.23 12:02
@Janča207 píše:
A ještě jsi netestovala?? 8)

Neee bojím se :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
183
6.8.23 12:15
@Anonymní píše:
Neee bojím se :mrgreen:

Já bych to nevydržela! 😁 ❤️ sup beeeez! Věřím ze budou dvě // 😍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.23 13:07
@Janča207 píše:
Já bych to nevydržela! 😁 ❤️ sup beeeez! Věřím ze budou dvě // 😍

Radši počkám do zítra.. 😀 třeba přijde k večeru.. já už skoro po roce nedoufam ani 🫣

  • Citovat
  • Upravit
183
6.8.23 13:54
@Anonymní píše:
Radši počkám do zítra.. 😀 třeba přijde k večeru.. já už skoro po roce nedoufam ani 🫣

Tak já na tebe budu myslet 🫶🏻 zítra dej vědět ❤️ ❤️ chápu.. ale jednou tk přijde neboj ❤️ a já věřím ze už teď! ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.23 14:03
@Janča207 píše:
Tak já na tebe budu myslet 🫶🏻 zítra dej vědět ❤️ ❤️ chápu.. ale jednou tk přijde neboj ❤️ a já věřím ze už teď! ❤️

Jsi hodna :srdce: děkuji moc, dam vědět. Jak jsi na tom ty?

  • Citovat
  • Upravit
183
6.8.23 14:04
@Anonymní píše:
Jsi hodna :srdce: děkuji moc, dam vědět. Jak jsi na tom ty?

Já se pravé vzbudila z odpoledního šlofiku se synem 😁 ❤️ při vstavani se mi udělalo poprvé špatně 🫣 jen doufám ze mi nebude špatně často! 🫣 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
307
6.8.23 14:24
@Janča207 píše:
Já se pravé vzbudila z odpoledního šlofiku se synem 😁 ❤️ při vstavani se mi udělalo poprvé špatně 🫣 jen doufám ze mi nebude špatně často! 🫣 😁

Snad ne ☺️ kolik je synovi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová