Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, tak já jsem dnes dostala MS, takže nic
přesouvám se do srpna ![]()
@nikola4548
Taky mě to v práci štvalo a stresovalo, tak jsem chtěla, co nejdřív vypadnout
pak jsem začala jezdit na kole do práce, šít různé věci a tak a šlo to pak, ještě jsme jeli do wellness na víkendu. ![]()
Děvčata ani jsem nedoufala. Dnes jsem 12dpo jsme u rodiny.. ale já to nevydržela a zajela jsem si domu pro test. Ani není z ranni moci 🫣 😁 ❤️ ❤️
@Janča207 píše:
Děvčata ani jsem nedoufala. Dnes jsem 12dpo jsme u rodiny.. ale já to nevydržela a zajela jsem si domu pro test. Ani není z ranni moci 🫣 😁 ❤️ ❤️
Teda gratuluju
mas nějaké příznaky?
@Anonymní píše:
Teda gratulujumas nějaké příznaky?
Moc moc děkuji ❤️ hele já se snažila se moc nepozorovala ale poslední dny už to neslo 🤣 jsem taková naladova.. možná trochu víc unavená.. chodím spát s malým po obědě občas. Mám větší chute a přijdu si víc hladová. Pak teď poslední dva dny bílý výtok což já vůbec nemívám, pichani v podbrisku a jinak už mě nic moc nenapadá 😁 ❤️
@Janča207 píše:
Moc moc děkuji ❤️ hele já se snažila se moc nepozorovala ale poslední dny už to neslo 🤣 jsem taková naladova.. možná trochu víc unavená.. chodím spát s malým po obědě občas. Mám větší chute a přijdu si víc hladová. Pak teď poslední dva dny bílý výtok což já vůbec nemívám, pichani v podbrisku a jinak už mě nic moc nenapadá 😁 ❤️
Tak super
já mám termín ms dnes a zatím nic a příznaky taky nic
@Anonymní píše:
Tak superjá mám termín ms dnes a zatím nic a příznaky taky nic
A ještě jsi netestovala?? ![]()
@Anonymní píše:
Neee bojím se
Já bych to nevydržela! 😁 ❤️ sup beeeez! Věřím ze budou dvě // 😍
@Janča207 píše:
Já bych to nevydržela! 😁 ❤️ sup beeeez! Věřím ze budou dvě // 😍
Radši počkám do zítra.. 😀 třeba přijde k večeru.. já už skoro po roce nedoufam ani 🫣
@Anonymní píše:
Radši počkám do zítra.. 😀 třeba přijde k večeru.. já už skoro po roce nedoufam ani 🫣
Tak já na tebe budu myslet 🫶🏻 zítra dej vědět ❤️ ❤️ chápu.. ale jednou tk přijde neboj ❤️ a já věřím ze už teď! ❤️
@Janča207 píše:
Tak já na tebe budu myslet 🫶🏻 zítra dej vědět ❤️ ❤️ chápu.. ale jednou tk přijde neboj ❤️ a já věřím ze už teď! ❤️
Jsi hodna
děkuji moc, dam vědět. Jak jsi na tom ty?
@Anonymní píše:
Jsi hodnaděkuji moc, dam vědět. Jak jsi na tom ty?
Já se pravé vzbudila z odpoledního šlofiku se synem 😁 ❤️ při vstavani se mi udělalo poprvé špatně 🫣 jen doufám ze mi nebude špatně často! 🫣 😁
@Janča207 píše:
Já se pravé vzbudila z odpoledního šlofiku se synem 😁 ❤️ při vstavani se mi udělalo poprvé špatně 🫣 jen doufám ze mi nebude špatně často! 🫣 😁
Snad ne ☺️ kolik je synovi?