Snažení-Květen,Červen 2015

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4085
14.5.15 11:39

@baracudas jop teď na to koukám. Jen nevím kdy přesně nečekat červenou, je to druhý cyklus, ale tak někdy mezi 19-21/5. Ale jsem nafouklá jak balon, jsem si povolila pásek i knoflík a stejně jsou mi gatě malý :mrgreen: Kdybych neměla kalendář tak bych řekla že červená je za dveřmi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2790
14.5.15 11:43

@WmarliesW Mě by měla přijít v úterý (28DC), chodí mi to vesměs pravidelně a snad se tentokrát madam neuráčí :-D Já byla nafouklá včera :roll: Ale jako brutálně, večer jsem se postavila k zrcadlu, vyfoukla a myslím, že takový 5, 6 měsíc s přehledem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4085
14.5.15 11:45

@baracudas :mrgreen: Jo to jsem udělala taky. Manžel na mně koukal jak na blázna, zda mu tím chci něco říct, že spíše slyšel, že ženský ukazujou testy, ale že je to originál oznámení :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2790
14.5.15 12:03

@WmarliesW Mě to přišlo tak šílené, že jsem se nakrucovala raději na tajňáka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
426
14.5.15 12:24

@Hanulina21 Tak díky moc, chtěla jsem zkusit ovu testy az tak od pondělí, ale přesvědčila jsi me a zkusila už 7 DC a je tam pěkna čárka. Málem bych to promeskala. Takže minuly měsíc jsem to nevychytala. Dekuju a dneškem začínáme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
426
14.5.15 12:27

@BarčaM Jeeee, gratuluji, to je super :pankac: Já mám dneska radost i jenom z toho, že jsem vychytala ovu :) Tak třeba to i vyjde :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1836
14.5.15 12:31

Ahoj, můžu se přidat? Snažíme se víc jak rok, loni v květnu jsem potratila…dnes jsem 5 DC, takže květnu zdar! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
392
14.5.15 13:25

Ahojky holky :) my se začali snažit teď v květnu. :) jinak mám 5 letou holčičku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
364
14.5.15 13:27

@Emma30 vyfotíš mi ju??:) no vidíš to.. :P díky me odchytneš ovulku vcas :P ono je fakt lepsí testovat uz den po ms :) já zacnu..6 Dc :) a za 9-8 dní bude ovulka verim v to :-) minule taky byla 16 DC

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
364
14.5.15 13:28

@PerlaMarina Ahooj :mavam: Květnu zdar! :srdce: :srdce: já jsem dnes 3 DC ještě dva dny… a hurá do toho :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
364
14.5.15 13:29

@ZDENISKA23 tak to musíte slečně upéct sourozence :) držím pěsti :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
392
14.5.15 13:31

@Hanulina21 to jo uvidíme jestli se to povede. Já si ovu testik nedělám. Sexujem každý den tak uvidíme :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
364
14.5.15 13:36

@ZDENISKA23 To my se sice skoro taky, ae minulej měsíc se mi to osvědčilo, tak mám testy objednané znovu, zítra dorazí :) věřím, že teď ty // mršky najdemeee :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
364
14.5.15 13:39

@BarčaM gratulujuuuuuuuuu!!! :hug: :hug: :hug: snad se taky už dočkám.:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
392
14.5.15 13:39

@Hanulina21 Držím pesticky ať jsou // :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová