Snažení o miminko 2022-2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20.11.22 11:26

Holky dělala jste některá test 9dpo? Já to jen dnes zkusila ze zvědavosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:34

Ahojte holky. Už jsem přidávala diskuzí ale teď jsem viděla tuhle. Vidíte něco na testu? Teď jsem 30 DC má má přijít za dva dny dělala jsem si test ne z ranní moči a vyšlo mi tohle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.22 11:36

@Albatros2022 mě už přijde ze všude po takovém čase vidím úplně cokoliv. Já mám zase tohle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:38

@Adinneesskkaa vidím krásnou druhou čárku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
20.11.22 11:39

Já tedy vidim u vás obou dušíky😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.22 11:39

Tak uvidíme holky jak to dopadne. Třeba po první dávce hormonu se konečně po takové době zadari

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:40

@Terezarr Tak snad se povedlo ms má přijít za dva dny zítra ráno zkusím ještě z ranní moči. Ale poboliva mě břicho jakoby měla ms přijít takže uvidím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.22 11:43

@Albatros2022 to dopadne dobre uvidíš 💋

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
20.11.22 11:44

@Albatros2022 Tak to máme? ASI? Stejný termín, tak budu držet palce🤞 Také ne povolila podbrisek jako na ms, ale jen chvílemi a už mě začala bolet prsa, tak uvidime. Měříš BT?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:45

@Adinneesskkaa snad ano v jiné diskuzi co jsem udělala píší že je to úplně negativní test možná na fotce to tak vidět nejde ale vidí to všichni okolo mě. No nevadí zkusím ještě ráno z ranní moči 😄

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:45

@Terezarr nene neměřim vůbec nic prostě to nechávám tak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.22 11:48

Já to dělala prave včera a dnes jen tak ze zvědavosti včera i dnes jswm zkusila dat i do černobíle barvy a je to tam nicméně nikde není napsáno, ze to neodejde.. po takové době jsem už připravena na vše :-(
Jen pro porovnání

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:49

@Adinneesskkaa já si myslím že to bude v pořádku máš pěkně druhou čárku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.22 11:50

@Albatros2022 tak teď uvidíme jak na tom všechny budeme :-) snad už se všem pořadí. A jak dlouho se snažíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
20.11.22 11:54

@Adinneesskkaa no asi 5 měsíců u dcery jsme se snažily přesně rok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová