Snažení o miminko - měření bazální teploty (graf)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
86
22.7.20 13:10

@Evulka2020 @chivavinka

Tak mně holky dnes teplota klesla a špiním už trochu víc, takže je to bohužel jasné :-(. Tak uvidíme zase další měsíc :-)

Jinak já jsem u sebe pravidelnost celkem našla, mám plodný hlen, pozitivní ovulační test a ovulaci potvrzenou BT, a stejně zatím nic :nevim:. Jediné co nemám jsou bolesti, ani při ovulaci ani při menstruaci 8o

Evčo ty stránky jsou super, když jsem je před dvěma měsíci objevila, tak fungovaly všechny odkazy. Posledních 14 dní už nefungují, nevím proč, je to škoda :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4280
22.7.20 13:40

@gemini22

Taky jsem si všimla, že odkazy přestaly fungovat, nejspíš nějak změnili stránku FF.

Ale ty grafy se dají hledat přímo tam, když se zaregistrujete.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
86
22.7.20 13:51

@Callista

Jojo, ja to hledam primo v aplikaci😊 ale na tech strankach se mi libilo, ze zakladatelka mela vzdycky jednotlive grafy popsane ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4280
22.7.20 14:00

@gemini22

Chápu a souhlasím, byly to milé a moc přínosné stránky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15102
22.7.20 21:29

@gemini22 ne už MS taky přišla, jakmile se mi drží stejně nízko tak je to jasný 😁 ale těším se na další měsíc a další měření, doufám že to teď bude lepší.

@Callista tak se mrknu přímo tak, i tak je to super. Jen moje angličtina je bidna takže český překlad nebo popis jsem ocenila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15102
22.7.20 21:30

@gemini22 ne už MS taky přišla, jakmile se mi drží stejně nízko tak je to jasný 😁 ale těším se na další měsíc a další měření, doufám že to teď bude lepší.

@Callista tak se mrknu přímo tak, i tak je to super. Jen moje angličtina je bidna takže český překlad nebo popis jsem ocenila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15102
22.7.20 21:37

@Callista pěkný graf a těší mě, že hory nevadí :palec: škoda že v zahraničí není taková péče, ale miminko i ty to zvládnete :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4280
22.7.20 23:06

@chivavinka
Díky, doufám, že vše bude ok.
Teď je mi krásně a mam z toho moc dobrý pocit, tak to všechno vidím tak narůžověle a nepřipouštím si komplikace. Dneska mě poprvé trošku bolí břicho, okolo pupíku, ale to už jsem našla, že je normální, jak se děloha roztahuje. Tak snad to znamená, že je mimi v ní a ne někde v trubkách. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15102
23.7.20 08:01

@Callista pozitivní přístup je důležitý :potlesk: hezky se ho drž. :srdce: občas si říkám že mit víc informací je horší než je nemít. Ta naše možnost vyhledávat si všechny možné komplikace je děsná, ale člověk se tomu nebrání. Na druhou stranu když to zvládne člověka uklidnit tak je to jediné dobře 🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
370
23.7.20 14:35

Ahoj holky, já mám takovýhle graf. Lf mám 16 dní, ale většinou už 14dpo špiním. Dnes 10 dpo a klesla mi teplota :nevim: Já teda moc rozdíly před a po ovulaci nemám, poznám ji bezpečně podle bolesti
Test dnes bílý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
23.7.20 16:45

@Mychaj13.10 Ahojky. Poklesu je škoda, ale ono to přijde :) Všechny tomu věříme :)
Máš tam rozdíl 0,4'C. Myslím, že je to celkem dobrý. Za rozdíl bych to považovala a hlavně, že ta ovulace dojde. Takže pokud to nevyjde a není to jen nidační pokles, tak budu držet pěsti další měsíc.

Příspěvek upraven 23.07.20 v 22:08

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
23.7.20 16:48

@Callista Určitě to je možné, ten pupík. Ono si člověk říká, že je sotva těhotý, co by měl cítit, ale fakt se to tam děje vše strašně rychle :). Na špatný myšlenky nemysli! Určo bude vše kde má. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4280
23.7.20 20:36

@Mychaj13.10
Možná uhlízdění? Uvidíš zítra, jestli se to zvedne nebo ne. Dej vědět. Držím palce.

@Evulka2020
Hele prsa nastartovala příznaky jako první :mrgreen:, víc jak 9 měsíců před tím, než se vůbec začnou používat, takže mě vůbec neudivuje, že břicho se taky připravuje na růst plodu.

A jsem za to ráda, že to cítím, že vím, že mám bříško busy s přípravama na mimčo. A jelikož je to typ pocitu/slabé bolesti, co jsem nikdy neměla, tak vím, že je to od toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
370
23.7.20 22:28

@Evulka2020 @Callista Díky holky, ono to nějak dopadne :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
86
24.7.20 09:53

@chivavinka tak to nám přišla oběma :-( musíme doufat, že to vyjde příští měsíc.. :-) doktor říkal, že mám měřit teplotu 3 měsíce a pokud se to nepovede, tak mám přijít, podívá se na grafy a budeme to nějak řešit, tak uvidíme co ted v srpnu :-)
Jak vy se dlouho snažíte? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová