Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jak se koukam tak jenom ja jsem cakala tri mesice
no hlavne ze je to za mnou
snad se brzo zadari
Jj no tak já nečekala jen proto že mudr říkala že není na co čekat. Ale není to podstatné přesně, hlavně at je vše ok a at se brzo povede ![]()
Jj no me rikali ze potom je to jak kdyz pohnoji a vidis nic
musim cekat a byt trpeliva
S tím „pohnojením“ neříká se to spíš o revizi než o konizaci?:)
Ahoj holky tak mam první ovu od porodu za sebou a uvidí se jestli MS přijde čekám jí 26.2.
Holky tak ovu mam myt behem dvou az tri dnu tak uvidime jestli se zadari. Drim nam palce ![]()
Ahoj, nám se zadařilo hned v druhým cyklu, ale v sedmém týdnu to odešlo, dali jsme si měsíc oraz, necítila jsem se na to, ale už jsem dobrá a zrovna jsem to dostala, takže až to skončí, zase na tom budeme pracovat. Měříte si ty teploty, nebo hlídáte si ovulku?
@Lenka123456789 píše:
Holky tak ovu mam myt behem dvou az tri dnu tak uvidime jestli se zadari. Drim nam palce
a jak často sexujete v tomto období? ![]()
Spygy dekuji. Nemerim si teplotu to beru uz jako u me zoufalou variantu. Spis hlidam datumove ovu.
Skoda, ze to nejak na sobe nepoznam.
ale to dame musime ![]()
Blanka89 delame o obden. Spermie by se mely udrzet cca 1-3dny nekde pisou i dyl. Tak uvidim ![]()
@Lenka123456789 píše:
Spygy dekuji. Nemerim si teplotu to beru uz jako u me zoufalou variantu. Spis hlidam datumove ovu.Skoda, ze to nejak na sobe nepoznam.
ale to dame musime
Blanka89 delame o obden. Spermie by se mely udrzet cca 1-3dny nekde pisou i dyl. Tak uvidim
Nám se to zadařilo, když jsme řádili každej den, chlap je věčně nadrženej, tak nebyl problém, ale to je prej dost individuální, na někoho je to moc častý.
Me by to kazdy den nevadilo, ale pritel to nezvlada je dost unavenej zprace. Ale uz ho pripravuji na maraton.
tak snad to zvladne. ![]()