Snažení o první mimčo - březen/duben 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11.2.14 16:55

Jak se koukam tak jenom ja jsem cakala tri mesice :evil: no hlavne ze je to za mnou :-) snad se brzo zadari

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2121
11.2.14 17:03

Jj no tak já nečekala jen proto že mudr říkala že není na co čekat. Ale není to podstatné přesně, hlavně at je vše ok a at se brzo povede :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.14 17:29

Jj no me rikali ze potom je to jak kdyz pohnoji a vidis nic :-) musim cekat a byt trpeliva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2121
11.2.14 18:53

S tím „pohnojením“ neříká se to spíš o revizi než o konizaci?:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1326
12.2.14 05:08

Ahoj holky tak mam první ovu od porodu za sebou a uvidí se jestli MS přijde čekám jí 26.2.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.2.14 13:02

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2920
12.2.14 13:34

@Pajjuska jen se přidej :mavam: vítám tě :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.14 17:16

Holky tak ovu mam myt behem dvou az tri dnu tak uvidime jestli se zadari. Drim nam palce :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3909
12.2.14 17:52

Ahoj, nám se zadařilo hned v druhým cyklu, ale v sedmém týdnu to odešlo, dali jsme si měsíc oraz, necítila jsem se na to, ale už jsem dobrá a zrovna jsem to dostala, takže až to skončí, zase na tom budeme pracovat. Měříte si ty teploty, nebo hlídáte si ovulku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3909
12.2.14 17:53
@Lenka123456789 píše:
Holky tak ovu mam myt behem dvou az tri dnu tak uvidime jestli se zadari. Drim nam palce :-)

a jak často sexujete v tomto období? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2920
12.2.14 18:18

@Lenka123456789 jasně, že budu :palec: i na nohou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.14 18:27

Spygy dekuji. Nemerim si teplotu to beru uz jako u me zoufalou variantu. Spis hlidam datumove ovu. :-) Skoda, ze to nejak na sobe nepoznam. :think: ale to dame musime :pankac:
Blanka89 delame o obden. Spermie by se mely udrzet cca 1-3dny nekde pisou i dyl. Tak uvidim 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3909
12.2.14 19:51
@Lenka123456789 píše:
Spygy dekuji. Nemerim si teplotu to beru uz jako u me zoufalou variantu. Spis hlidam datumove ovu. :-) Skoda, ze to nejak na sobe nepoznam. :think: ale to dame musime :pankac:
Blanka89 delame o obden. Spermie by se mely udrzet cca 1-3dny nekde pisou i dyl. Tak uvidim 8o

Nám se to zadařilo, když jsme řádili každej den, chlap je věčně nadrženej, tak nebyl problém, ale to je prej dost individuální, na někoho je to moc častý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.14 20:12

Me by to kazdy den nevadilo, ale pritel to nezvlada je dost unavenej zprace. Ale uz ho pripravuji na maraton. :zed: tak snad to zvladne. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.14 20:14

Navic po tom co se nam stalo tak ma porad strach.  :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová