Snažení o třetí miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TERMAT
Kecalka 101 příspěvků 29.09.14 12:09
Snažení o třetí miminko

Ahojky,
jsou tu nějaké starší (= v nejlepším věku ;) ) maminky, které se snaží o třetí miminko? Mě je 37, čtrnáct let jsem měla nitroděložní tělísko Mirenu, samozřejmě ne jednu, ale tři po sobě :lol: a s přítelem se snažíme o mimčo… Mám dvě dítka devatenáct a čtrnáct let a vzhledem k tomu, že obě byla počata hned první měsíc co jsme se rozhodli, že je chceme a vzhledem k tomu, že já jsem netrpělivý človíček, tak po dvou měsících co zatím nic, bych ráda našla někoho k „povzbuzování“ ;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Třesulka
Stálice 68 příspěvků 29.09.14 12:49

Dva měsíce? To je hodně málo, ale chápu Tě. Já byla to samé, poprvé v jednadvaceti jsem chtěla, dva měsíce nic tak říkám přítelovi nebudem to hrotit a bum další měsíc //.Když byli malé tři roky rozešli jsme se. Našla jsem si nového přítele už v začátku vztahu mi řekl, že se ničeho nemusím bát že je téměř neplodný že s bývalou ženou má dvojčata z umělého oplodnění. A že je chyba v něm, má hodně špatný spermiogram. A tak naivní a slepě „šíleně“ zamilovaná jsem zahodila antikoncepci a nechránila se tak několik let. A nic.Ale jak už to chodí zatoužila jsem po miminku před třemi lety jsme se z nás stali manželé tak co nám brání zajištěný jsme. Rozhodli jsme se navštívit CAR, nejdřív testy a kontroly, já v pořádku, manžel špatný spermiogram. Spermie v pořádku, ale hrozně pomalé. Tak jsme zkoušeli hormony, já nohy u stropu.Nic.Nás­ledovala inseminace.Nic.Tak jsme dostali papíry na IVF(umělé oplodnění)korunky byli našetřené počítali jsme s tím, že to jen tak nepůjde. Ale asi jsem divná nijak jsem začala couvat, narkoza a co když budou dvě. No nakonec jsem z toho vycouvala a řekla manželovi, že máme dohromady dětí dost a nebudeme to hrotit.
No jo, ale to bych nebyla já, letos v únoru bylo dceři devět a já zatoužila po miminku.Tak jsem začala na novo, ale manžel už tolik sdílný nebyl. Já se rozplývala nad vším miminkovským, a manžel tak tedy jo pojedem do CARu, ale jen jeden pokus. Nechtělo se mu, říkám si tak to ne bud oba nebo nic. Takže nic. V Dubnu jsem to vzdala nikam se nejelo. Víc jsme to neřešily.
No ale co jak už to bývá, osud to chtěl jinak a já jak z čistého nebe našla v červenci na testu //.Jen tak, stála jsem v koupelně jak opařená, manžel měl velkou radost a já tomu ještě ted nemůžu uvěřit. Jsem 20 tt.

Selfi
Kelišová 5088 příspěvků 29.09.14 12:53

Nadpis diskuze mě zaujal :)..jelikož se mně to nedávno také týkalo:).. držím moc palce:)..
jinak– naše třeťátko trvalo 4 roky / po dvou a půl letech jsme zkusili 3× IUI– nic a najednou buch-přirozeně--/bohůžel zamlklý :(, rok na to -měsíc před IVF- buch– přirozeně znovu. a máme 1,5měsíčního chlapečka…/je mi 35let/

držím palce a jsem ráda, že nejsem jediná, kdo se cítil se dvěma dětma nekompletní :).. držím palce, pokud opravdu chceš, tak si za tím jdi!! :)
TERMAT
Kecalka 101 příspěvků 30.09.14 12:28

Třesulka: Malinko sobecky Ti závidím a obrovsky gratuluji :)

Selfi: Ano cítíme, že nejsme kompletní, ale pokud se nám zadaří, tak budeme mít dohromady dětí pět :lol: Rozvádím se a po roce a půl s přítelem, který má ve střídavé péči dvě holčičky jsme tak nějak pochopili, že nejsme kompletní, že nám chybí to naše společné dítko :)

Lejlinka88
Závislačka 2675 příspěvků 24.04.17 12:09

Ahoj, letos se chceme snazit o treti ditko. najde se nekdo, kdo se taky chysta na treti a chce si povidat nejen o snazeni, ale treba i o detech? :)

Liliana79
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 24.04.17 12:20

Ahojky, my prave zacali taky zkouset treti :mavam: Mame dceru 5 let a syna 2 roky. Sama jsem ze tri sourozencu a porad mi tu to jedno chybi :D Tak uvidime, jestli se zadari.

Lejlinka88
Závislačka 2675 příspěvků 24.04.17 12:50
@Liliana79 píše:
Ahojky, my prave zacali taky zkouset treti :mavam: Mame dceru 5 let a syna 2 roky. Sama jsem ze tri sourozencu a porad mi tu to jedno chybi :D Tak uvidime, jestli se zadari.

ahoj :) ja mam deti 3,5roku a 15m. ja jesm ze 4,manzel ze 3 a taky vime, ze jeste nejsme kompletni :) tak snad se vam brzy zadari :) my cekame na srpen, at si s klukama uziju dovolenou v cervenci :dance:

Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 24.04.17 13:08

Ahoj,
my mame dva chlapecky, 2,5 roku a 15 mesicu. Zvazujeme treti ditko, manzel by chtel jiz letos. Ja bych radeji az rok. Tak zatim o tom jen mluvime :)

Lejlinka88
Závislačka 2675 příspěvků 24.04.17 13:23

@Matynečka ahoj,tak.mame to mladsi stejne stary :) kdy je narozeny? nas malej 7.1. :) to mate teda maly odstup, to musela byt makacka 8o

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 24.04.17 14:19

Ahoj holky, zdravím, můžu se připojit? :oops: :mavam: My bychom taky rádi třeťátko do party. :lol: :mrgreen: :pankac: :srdce:
Bude mi 33 a máme 2 kluky (3,9 roku a 1,5 roku). 8) :mavam:

Lejlinka88
Závislačka 2675 příspěvků 24.04.17 17:12

@Mmmanka no ahoj, tebe jsem tu cekala :)

Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 24.04.17 17:12

@Lejlinka88 mladsi se narodil 15.1. No, makacka, neni to spatny. Kluci si hodne vyhrajou, obcas je tu vic kriku, ale nemenila bych. :lol:

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 24.04.17 19:34

@Lejlinka88
Hihi, ahoj. :lol: :oops: :mrgreen: :pankac: :mavam: :hug:
Koukala jsem, ze jste meli debatu, jestli treti jo nebo ne. My teda definitivne taky nerozhodli, ale priklanime se k variante, ze na 90 % ano, 10 % si nechavame na nejakou eventualitu. :lol: :palec:

Mmmanka
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 24.04.17 19:43

@Matynečka
My mame ted nejakej prokletej zacatek tohohle roku, kluci furt nemocni, my s nima. Kamaradka mi rikala, ze prvni jaro ve skolce je peklo… Nejak jsem ji to neverila, ale asi uz zacnu. :poblion: :pocitac: Takze ten rozdil toho roku se mi ted zda docela dobrej na tohle, ze sou decka uz vetsi a daj se lip zabavit na ty nemoci, u nas ted doslo u mladsiho i na sprchu, teplota lita ke 40 a paraleny a nurofeny nezabiraj, jen ta sprcha… Tak se modlim, aby atb ten druhej, treti den zabrali… :lol: :andel:

detijakosmeti
Kecalka 162 příspěvků 24.04.17 19:44

Ahojte, muzu se pridat i se ctvrtatkem? Tusim, ze takova diskuze tu asi nebude :lol: :lol: :lol: taky mame za sebou zatim dva neuspesne mesice :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >