Kopie Snažení od září 2013

25.6.13 08:53

Snažení od Září 2013

Tento měsíc jsem vysadila HA (Lunafem), brala jsem ho 2 roky. Tak snad nebude problém. Chci nechat naběhnout normální cyklus, zjistit kdy zhruba mám ovulaci. Nemám s tím zkušenost, takže počkám na MS a koupím ovu testy. Dcerka má už 3 a půl roku, tak bychom ji chtěli pořídit sourozence. Snažení se odsunulo až na září, protože chceme jet na dovolenou k moři :D, a nedovedu si přestavit dovolenou s těhotenskými nevolnostmi. :?
Nevíte co ještě udělat proto, aby se tělo vrátilo do normálu? Kyselinu listovou jsem prala první 3 měsíce těhu, brát ji i teď?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3067
25.6.13 10:33

Ahoj, taky se chceme zacit snazit od podzimu o druhe…
Jinak u prvniho tehotenstvi jsem brala kyselinu ihned po vysazeni( kveten), a asi kyselinou listovou nic nezkazis.. Taky ji chci zacit uz brat…

• Nahlásit
350
2.8.13 12:10

Ahojky, také v září začínáme snažení o druhé mimčo :) Kyselinu listovou určitě brát, čím dřív, tím lépe… braním i půl roku před otěhotněním nic nezkazíš ;) já už beru třetím měsícem :)

• Nahlásit
3067
2.8.13 12:56
@misulelenka píše:
Ahojky, také v září začínáme snažení o druhé mimčo :) Kyselinu listovou určitě brát, čím dřív, tím lépe… braním i půl roku před otěhotněním nic nezkazíš ;) já už beru třetím měsícem :)

Jeee to je super, ze se nasla dalsi… A jak mate stare mimco…

• Nahlásit
350
2.8.13 13:03

Nikolka bude mít v pondělí 16měsíců :) a vy? :)

• Nahlásit
3067
2.8.13 16:04

Aha. Tak Nelca 17.8. bude mit rok…

• Nahlásit
350
2.8.13 23:25
@jap14 píše:
Aha. Tak Nelca 17.8. bude mit rok…

Takové malé hovinko ještě :)) a co by jste chtěli, holčičku nebo chlapečka? :) my raději holčičku, ale zklamání nebudeme, když bude chlapeček, hlavně aby bylo zdravě :)

• Nahlásit
3067
3.8.13 07:06
@misulelenka píše:
Takové malé hovinko ještě :)) a co by jste chtěli, holčičku nebo chlapečka? :) my raději holčičku, ale zklamání nebudeme, když bude chlapeček, hlavně aby bylo zdravě :)

No ja bych chtela druhou holcicku.. A chlap kluka… Ale fakt nejdulezitejsi, aby mimco bylo zdrave… hlavne aby to nebyli dvojcata:-)

• Nahlásit
350
3.8.13 08:13

Ano, to je nejdůležitější :)) nooo, můj má že dvojčat hrozný strach :))) ale u nás se to může stát tak v v malém procentu :) jakou beres kys. listovou? já Acidofolan, i při Niki jsem brala :) a beres ještě antiko???

• Nahlásit
3067
3.8.13 08:21
@misulelenka píše:
Ano, to je nejdůležitější :)) nooo, můj má že dvojčat hrozný strach :))) ale u nás se to může stát tak v v malém procentu :) jakou beres kys. listovou? já Acidofolan, i při Niki jsem brala :) a beres ještě antiko???

Antiko jsem vysadila v kvetnu jako u Nelci… Ja ted nevim ja prave dobiram zbytek co jsem brala pred rokem ale mam jeste tu 800…

• Nahlásit
350
3.8.13 11:41
@jap14 píše:
Antiko jsem vysadila v kvetnu jako u Nelci… Ja ted nevim ja prave dobiram zbytek co jsem brala pred rokem ale mam jeste tu 800…

jasně :) já už jsem antikoncepci nebrala žádnou po Nikolce… máš na mysli Femibion? :) však v pohodě, trvanlivost má dlouhou a pokud jsi s ní byla spokojená, tak není co řešit :)

Jaká máte vybraná jména? My Michal nebo Eliška :)

• Nahlásit
3067
3.8.13 17:12

Jeee.. My jmena tak nejak vime.. Ale u Nelinky to bylo tak, ze 2.2. Jsem si sla pro tehu prukazku… A 2.2 mela Nela svatek a nejak bylo rozhodnuto… A u nas ja vybiram holcici a chlap klucici.. Tak bych moc chtela Nikolku, ale chlap nechce, tak asi Emicku.. A chlap chce ted po sobe Honzu, coz jsem proti..tak uvidime..

• Nahlásit
68242
3.8.13 17:47

Ahoj, ja tomu teda nebudu rikat snazeni, ale zkusime to asi v zari nebo rijnu, nijak to hrotit nechceme. Az kdyby se nam dele nedarilo, tak bych zacala resit teplotu a tak. A proc bych mela brat tu kys. listovou? To nestaci, az kdyz zjistim, ze jsem tehotna? Dik :-) a hodne stesti

• Nahlásit
68242
3.8.13 17:48

@jap14 ja taky vybiram holku a manzel kluka :-) abysme se nehadali, ale libit se musi obema

• Nahlásit
3067
3.8.13 19:02
@blumen píše:
Ahoj, ja tomu teda nebudu rikat snazeni, ale zkusime to asi v zari nebo rijnu, nijak to hrotit nechceme. Az kdyby se nam dele nedarilo, tak bych zacala resit teplotu a tak. A proc bych mela brat tu kys. listovou? To nestaci, az kdyz zjistim, ze jsem tehotna? Dik :-) a hodne stesti

no u nás taky, já bych tak nějak ráda zase až listopad prosinec, ať jsou děti o dva roky.. Jinak kyselina je dobrá pro správny vývoj plodu a zabraňuje ( teda ne úplně) vzniku rozštěpu páteře…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat