Snažení po potratu v 5tt

Napsat příspěvek
Velikost písma:
558
20.7.12 23:15

Hlavně ať brigádě dorostou zoubky aby v noci nebékala :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3370
20.7.12 23:22

@Mikayla :D :D :D teda.. to musej bejt docela muka co? když pláče a ty mu nemůžeš pomoct.. :nevim: no jsem zvědavá jak to budu zvládat.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
558
20.7.12 23:27

To zvládneš ;) já jsem koupila takovou chladící mast co jí mažu na dásničky a vypadá to, že jí to celkem pomáhá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3370
20.7.12 23:32

@Mikayla to je dobře ;) každá situace má řešení..:) teda já jsem unavená.. teď už půjdu spát.. tak zase zítra :) dobrou :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
558
21.7.12 00:50

Dobrou :) a co třeba icq nemáš? Já facebook a podobný ptákoviny nevedu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
renik1986
21.7.12 07:20

Dobré ranko, holky. Tak jsem vydržela netestovat do dnešního rána a dodržet 48hod. Výsledek na obrázku, čtvrteční a dnešní test! :dance: :srdce: :dance: Snad je vše v pořádku…

  • Citovat
  • Upravit
renik1986
21.7.12 07:22

Ještě ten obrázek, že… :)

  • Citovat
  • Upravit
3370
21.7.12 08:07
@renik1986 píše:
Dobré ranko, holky. Tak jsem vydržela netestovat do dnešního rána a dodržet 48hod. Výsledek na obrázku, čtvrteční a dnešní test! :dance: :srdce: :dance: Snad je vše v pořádku…

nádherná dálnice! gratuluju a držim palce, ať je to už v pořádku a dr ti to jen potvrdí! ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3370
21.7.12 08:08

@Mikayla icq nemam.. bohužel.. nebo takhle, mam, ale nebyla jsem na něm už tak dlouho, že už bych si na heslo nevzpoměla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
renik1986
21.7.12 08:24

Lisa21: děkuji moc! ale zatím se opravdu nechci nijak moc radovat! Až to bude potvrzené a uvidím :srdce:!!! I tak ale pevně věřím, že to bude v pořádku! K doktorce se chi objednat ale až cca na začátek srpna.

  • Citovat
  • Upravit
3370
21.7.12 08:37
@renik1986 píše:
Lisa21: děkuji moc! ale zatím se opravdu nechci nijak moc radovat! Až to bude potvrzené a uvidím :srdce:!!! I tak ale pevně věřím, že to bude v pořádku! K doktorce se chi objednat ale až cca na začátek srpna.

až se nám to povede, tak to udělam stejně.. Taky tomu neuvěřim dokud neuvidim :srdce: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3370
21.7.12 09:32

@Mikayla Tak co prcek? co dneska vaříš dobrýho? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
558
21.7.12 11:08

Renik potichu gratuluju :) Lisa21 malej spal do půl desáté :D jemu jsem uvařila špenát a příťovi guláš, protože prý kdyby se dnes zadařilo, abychom neměli zelený dítě :

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3370
21.7.12 11:13

@Mikayla :lol: :lol: :lol: to je teda kec :lol: já teď dělam štrůdl a pak se vrhnu na pečení králika :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
558
21.7.12 11:25

To je mi jasný, že se jen vymlová :D tak na králíka bych si asi netroufla, bála bych se že se mi vysuší :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová