Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Lucinka89 teda ty si užíváš,hustý
to ti nezávidím, muselo to být jednak bolestivé a jedna psychicky dost náročné, ne? Já mám zas silnou alergii, tak jsem musela podstoupit dvouletou kúru, abych vůbec mohla přežít těhu a následné kojení, při kterém see žádné léky na alergii nesmí brát
@doory 37 píše:
@Lucinka89 teda ty si užíváš,hustýto ti nezávidím, muselo to být jednak bolestivé a jedna psychicky dost náročné, ne? Já mám zas silnou alergii, tak jsem musela podstoupit dvouletou kúru, abych vůbec mohla přežít těhu a následné kojení, při kterém see žádné léky na alergii nesmí brát
No bolestive zase az tak ne jako spis narocne na psychiku
Ja mam taky alergii pomalu na vsechno na co jde
Mela jsem ted brat nejakou kuru kde jsou vytazky z trav a pylu jakoby na zvyseni imunity proti alergii ale bylo mi po tom zle tak jsem se na to vyprdla…
@doory 37 píše:
@Lucinka89 teda ty si užíváš,hustýto ti nezávidím, muselo to být jednak bolestivé a jedna psychicky dost náročné, ne? Já mám zas silnou alergii, tak jsem musela podstoupit dvouletou kúru, abych vůbec mohla přežít těhu a následné kojení, při kterém see žádné léky na alergii nesmí brát
@Fauňulik píše:
Taky mi teď bude 25
@Lucinka89 píše:
No bolestive zase az tak ne jako spis narocne na psychikuJa mam taky alergii pomalu na vsechno na co jde
Mela jsem ted brat nejakou kuru kde jsou vytazky z trav a pylu jakoby na zvyseni imunity proti alergii ale bylo mi po tom zle tak jsem se na to vyprdla…
Holky to je hrůza co? takové mladé a takové starosti s miminečkama ![]()
Jéé, tak jsem ráda, že jsme stejně staré
Jak se sna6íte dlouho vy, faunuliku?
Luci: já to právě brala letos druhou sezonou, jmenuje se to oralair, dává se to pod jazyk každé ráno nalačno. Taky jsem to nesnášela úplně nejlíp, lae pomáhá to úplně super
![]()
@Fauňulik píše:
Luci tak nanejvýš 10.OOO ale raději bych míň, ať se šetří dokud mimi není
Tak to si myslim ze sezenete ![]()
@Fauňulik píše:
Holky to je hrůza co? takové mladé a takové starosti s miminečkama
No jo ale nejhorsi je ze clovek neudela nic ![]()
@doory 37 píše:
Jéé, tak jsem ráda, že jsme stejně staréJak se sna6íte dlouho vy, faunuliku?
Luci: já to právě brala letos druhou sezonou, jmenuje se to oralair, dává se to pod jazyk každé ráno nalačno. Taky jsem to nesnášela úplně nejlíp, lae pomáhá to úplně super![]()
Jo tak to je presne ono
Oralair mam taky
jsem zvedava co mi rekne ze to neberu az tam pujdu. Me po tom bylo fakt silene zle ![]()
@Lucinka89 jako si opravdu zvracela
? Já teda ne, ale měla jsem jiné ee věcičky. třeba mi totál otekla pusa zevnitř, takže jsem nemohla ani jíst a bolelo to a nebo se mi každý den sloupla sliznice z celé pusy. ale dalo se to přežít
mám po kůrách(2) a konečně jsme se s manželem mohli vrhnout na mimi. jen to na první pokus nevyšlo,ale to se stává ![]()
@doory 37 píše:
@Lucinka89 jako si opravdu zvracela? Já teda ne, ale měla jsem jiné ee věcičky. třeba mi totál otekla pusa zevnitř, takže jsem nemohla ani jíst a bolelo to a nebo se mi každý den sloupla sliznice z celé pusy. ale dalo se to přežít
mám po kůrách(2) a konečně jsme se s manželem mohli vrhnout na mimi. jen to na první pokus nevyšlo,ale to se stává
No mela jsem na male abych se nepozvracela
silene me bolel zaludek a cely den jsem byla jak prejeta nemohla jsem se vubec vyhrabat z postele. Furt se mi chtelo desne zvracet ale nastesti jsem to vyzdycky ustala. Precetla jsem si v navodu ze pri boletech zaludku to muze preust az v zanet zaludku
tak jsem se na to vyprdla a druhe den bez brani tohohle sajrajtu mi bylo zase dobre. Hlavne jsem se ji na to jeste ptala jestli nevadi ze se snazime o mimi a rekla mi ze ne ale ze teda to pak budu muset vysadit ![]()
@Lucinka89 no tak to je dost divný. Já svýmu alergologovi říkala už kdý pak, že chceme mimi a on mě ještě ukecal, ať to odsuneme, že by bylo fajn udělat tenhle lék po dvou kúrách. jasně, že se to nemůže brát v těhu, to bylo první, co mi řekl. A jelikož já za normálních podmínek nemohu kvůli pylu ani dýchat a denně posmrkám zásobu kapesníčků objemu kamionu, tak jsem na to kejvla a podstoupila léčbu. No a snad se to vyplatí, teď už nám schází jen ty dvě vytoužené čárky na testu
![]()
@doory 37 píše:
@Lucinka89 no tak to je dost divný. Já svýmu alergologovi říkala už kdý pak, že chceme mimi a on mě ještě ukecal, ať to odsuneme, že by bylo fajn udělat tenhle lék po dvou kúrách. jasně, že se to nemůže brát v těhu, to bylo první, co mi řekl. A jelikož já za normálních podmínek nemohu kvůli pylu ani dýchat a denně posmrkám zásobu kapesníčků objemu kamionu, tak jsem na to kejvla a podstoupila léčbu. No a snad se to vyplatí, teď už nám schází jen ty dvě vytoužené čárky na testu![]()
![]()
Tak to nechapu proc mi rikala at to beru a kdybych teda zjistila ze jsem tehu tak se to vysadi
prislo mi to jako blbost ale pak jsem si rekla tak je to doktorka tak tomu rozumi.....prdlajs teda
hlavne ze se ji na to jeste extra ptam. No proste bylo mi po tom zle tak jsem se na to vyprdla a kdyz se snazime tak na to budu prdet dal.
@doory 37 píše:
Jéé, tak jsem ráda, že jsme stejně staréJak se sna6íte dlouho vy, faunuliku?
Luci: já to právě brala letos druhou sezonou, jmenuje se to oralair, dává se to pod jazyk každé ráno nalačno. Taky jsem to nesnášela úplně nejlíp, lae pomáhá to úplně super![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
No u nas je to takova trochu jina situace…loni jsem otehotnela nekdy v dubnu ale miminko se nevyvijelo a musela jsem na revizi.......pak bylo cekani po revizi a jeste cekani nez se mi srovna stitna zlaza v rijnu jsme dostali povoleni ze se muzeme opet snazit vyslo to zase prvni mesic jako v tom dubnu ale pak nasledoal samovolny potrat a dalsi revize