Snažilky září 2020 jsou tu?

219
30.8.20 12:14

Snažilky září 2020 jsou tu ?

Ahoj holky, září bude u mě druhé iui, je tu někdo, kdo v září plánuje plánovat?? :D :D :andel: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7379
30.8.20 12:18

@Kulisek0303 Snažilky to je hrozné slovo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
30.8.20 12:25

@Annabela11 berme to v uvozovkách :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 13:02

Jojo, každý měsíc jsem snažilka, od října 2014
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
30.8.20 13:34

Snažilka jsem už skoro tři roky 😊 Ale v září nás čeká první IUI. Přeju, ať tvoje druhé IUI je zároveň i to poslední, budu držet všechny palce 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 13:35
@Anonymní píše:
Jojo, každý měsíc jsem snažilka, od října 2014 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ty jo, to je dlouhá doba. Podnikáte nějaké kroky, nebo vše necháváte na přírodě? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
30.8.20 13:50

Tak já se přidávám, pokoušíme se od června. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
30.8.20 13:53

@Catherine22 dekuju, i tobe hodne štěstí a dej vědět kdy jdeš :lol: :andel: :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
30.8.20 13:55

Ahoj, nechci říct přímo snažilka, ale s manželem delší dobu uvažujeme o druhém. Máme syna 2,5. V jeho 7 měsících jsem ot3hotněla, ale v 10t konec. Já osobně pořád váhám, jelikož co si budeme povídat mateřství je záhul :mrgreen: do toho nějaké problémy a bojím se, abych to zvládla. Už jsem tak nějak byla rozhodnutá, že se teda pokusíme v říjnu. (Na tohle jsem hrozný plánovač :mrgreen:, zkoumám znamení zvěrokruhu a tak a chtěla jsem ráčka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Jenže včera si jaksi manžel nedal pozor a já bych měla mít dnes ovulaci. (Cyklus 26, a 11den ji většinou mám) U druhého těhu to bylo taky přesně v den ovu. Takže mám silné tušení… Tak bych se tu ráda k vám připojila a čekala tu s vámi jak to nakonec dopadne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
30.8.20 22:16

@Ppkm taky jsem chtěla račici ( sama jsem) a dcera se narodila o pár dní později a už je lvice :-) si říkám, že by ten rak mohl na podzim teď vyjít :-) manžel je ryba a syn štír, tak jako vodní znamení by se k nám ten rak/račice hodil/a. První dítě vyšlo druhý měsíc snažení a druhé po půl roce, tak uvidíme jak teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.20 13:51
@Kulisek0303 píše:
@Catherine22 dekuju, i tobe hodne štěstí a dej vědět kdy jdeš :lol: :andel: :andel: :andel:

Taky dej vědět, kdy tě to čeká ;) Já dnes dostala MS, 9.9. jdu na kontrolní ultrazvuk a pak uvidím co se bude dít dál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
31.8.20 15:34

Ahoj holky přidám se tady jestli mužů. :) Já se teda snažím rok 😀leden únor březen inseminace ale neúspěšně :? Pak zadost o ivf, v květnu sem začala s gonalem 150 ale paty den cyklu ukončené kvůli ohhs. zacatkem srpna se poslala nová zadost kvůli novému léku rekovell a ted v mezicase zkouším poslední iui, měla sem jeden clostik denně a dnes sem 12 dc a poprvé sem měla folikuly, dr tomu nevěřila :) Jeden 16mm a na druhy straně 18mm takže večer Ovitrell a středa iui, jinak mam silný pco a hormon amh 23 takže sem převážně cely život bez menstruace a ovulace :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
31.8.20 16:02

@Catherine22
Tak já už jsem holky jelen,, 14 dnem po iui byl test negativní, vysadila jsem utros a termín ms byl 29 cca,,, to bylo spineni, pak 30 další trochu spineni, slabé, hnědé, Růžové - krev minimálně,,, A tím to skončilo??? Nepotřebuji ani tampon,, :roll: :roll: :roll: :roll: jindy mívám 2/3 dny tsmpon, ne silné,,, jsem 18dpo :think: :think: :think: :think:

Držím palečky,,, :srdce: :srdce: :srdce: já už volala, ze jsem to v neděli včera dostala ale ne v plné palbě, ze chci objednat na další iui a teď po po celém dni žádné krve si říkám a :,( přemýšlím, co to vlastně znamená 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
31.8.20 16:05

@Catherine22 jsi na tom jak já datumove, budu na tebe myslet, já mám jít 7.9. Ale když jsem neměla poradně menses tak teď nevím co dělat,, zda brát ty léky na stimulaci vajíček :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
31.8.20 18:42

Petra

Ahojky holky, přidávám se k vám… doma máme už dva kluky…tak nějak se mi poplasili asi hormony a strašně bych chtěla 3 miminko.
Už 2. měsíc mám vysazenou HA…DC mám 32 dní a jsem 12 DPO…včera jsem dělala test a negativní…myslíte že je ještě nějaká aspoň malá šance?? :wink: minulý cyklus jsem měla 29 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama