Snědla jsem kamínky z listového špenátu

Anonymní
27.4.24 12:22

Snědla jsem kamínky z listového špenátu

Holky byla jsem na oběd u rodiny a měli jsme nějaký testovinovy salát s listovym spenatem. Nejspíš nebyl oplachnuty a jak jsem jedla, kousla jsem do něčeho co začalo křupat, bylo to tvrdé, ale nevyplivla jsem to, bylo to u stolu velkého rodinného a bylo mi to blbé :lol: plomba to nebyla, takže nejspíš nějaké kamínky asi z toho špenátu nebo nevím. Sůl tam nebyla. Jelikož jsem to spolkla, teď mě mírně skrabe v krku, ale spis mám strach, nemůže mi to něco protrhnout vevnitř? Nestalo se vám někdy? :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6429
27.4.24 12:36

Tak to asi nebyl kámen o velikosti tenisového míčku, ne? Zajez to něčím a zapij.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1586
27.4.24 12:40

Tak nepříjemné to je, ale já bych to vůbec neřešila. Pokud tam nějaký pidi kamínek byl, potkáte se ráno na toaletě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
27.4.24 12:49

Nestalo a doufám, že ani nestane.
Asi bude lepší, to příště pořádně opláchnout. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11095
27.4.24 12:51

:roll: jsi jako děcko nikdy nežrala hlínu, nebo písek? 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11095
27.4.24 12:53

Klidně to mohl být tvůj rozdrolený zub, pokud nikdo jiný z rodiny nic nekřoupal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
27.4.24 12:58
@Bytsamsebou píše: Více

Tak to už by bylo snad ještě horší než ten písek.  :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5247
27.4.24 17:47

Asi pisek. Nic ti to neprotrhne, je to proste pisek, takze to telo nestravi a proste zase vyjde ven.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák