Solárko narychlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 02.01.17 15:59
Solarko narychlo?

Dobry den, chtela bych se narychlo opalit kvuli prilezitosti a pak mozna i bych chodila pravidelne.. taky podle penez? V cene se vubec neorientuji. Do konce ledna bych chtela mit aspon trochu barvu je to mozny a kolik by to tak stalo? A jeste ze muj pigment je nula nula nic pred letem jim porad betakaroteny a smazim se a vysledel podle predstav nikdy nebyl a to ma taky vliv na solarko ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

hatawai
Kecalka 441 příspěvků 02.01.17 16:04

Solárko narychlo, aneb jak narychlo získat rakovinu kůže.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 02.01.17 16:06

Solárko už snad dávno nefrčí. Já kdysi občas zašla a stálo 7,– za minutu :D

nozu
Extra třída :D 11687 příspěvků 02.01.17 16:12

Pokud se špatně opaluješ běžně, v solárku to bude stejné. Nezapomeň, že je potřeba koupit si speciální krémy/mléka na opalování do solárka. Ale nic zdravého od toho nečekej. Mě po solárku třeba začala výrazněji vyskakovat znaménka a pihy, teď s nimi chodím na sledování k dermatoložce. Pokud na něm opravdu trváš (a fakt počítej s rizikem vzniku rakoviny), tak si hlavně pohlídej, aby měli v solárku pravidelně kontrolovány a vyměňovány lampy.

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 02.01.17 16:30

Jetsli to mas kvuli nejake jednorazove akci, zkusila bych spis samoopalovak nebo nastrik.

circus
Extra třída :D 11532 příspěvků 02.01.17 16:31

Zkus makeup na tělo. Ja kupuju v DM sprej. Neco jako silonky ve spreji. Používám ho na nohy. Na tělo by to slo určitě taky, ale asi bych ho neaplikovala tam, kde jsou chlupy (ruce). Jinak oholit :mrgreen:

Babet-ka
Kecalka 458 příspěvků 02.01.17 16:43

Zdravím :mavam: teda to jsou opravdu rady nad zlato, jak to čtu :lol: Ja na solarko chodím pravidelně, dá se říct celoročně. Nejsem žádná fanatička, ale protože mám práci, kde hraje vzhled roli, zajdu si jednou za týden na 8min, mám lehký nádech opálení (nejsem proste bila jak stěna) a cítím se tak dobre. V létě se pak mnohem lépe opalim. I když je pravda, ze jsem s opalování nikdy nějaké extra problémy neměla. Ale jinak jsem světlejší typ- blondýna. Stojí mě minuta 11,– a teda je to opravdu úplně nový, luxusní stroj. Ceny se strašně liší, když jsem se přestěhovala, tak jsem chodila i za 16,–/min. než otevřeli tohle nové. Zajdi, uvidíš. Poradí ti tam, můžeš vyzkoušet nejdříve jen par minut a uvidíš, jak bude tvá pokožka reagovat ;) A názor, ze to škodí… Ehm co dnes neškodí??? Na něco umřít musíme, ne? :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 02.01.17 17:06
@hatawai píše:
Solárko narychlo, aneb jak narychlo získat rakovinu kůže.

ještě si za raka připlatíš.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 02.01.17 17:37
@Burj Chalifa píše:
ještě si za raka připlatíš.

a když k tomu stáhne 2 krabky denně, tak bude mít tuplovanýho raka

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 02.01.17 17:48
@lleennttiillkkaa píše:
a když k tomu stáhne 2 krabky denně, tak bude mít tuplovanýho raka

ale zase se ušetří na vypláceném důchodu. :think:

Malaga
Generální žvanilka 24708 příspěvků 02.01.17 17:52
@Babet-ka píše:
Zdravím :mavam: teda to jsou opravdu rady nad zlato, jak to čtu :lol: Ja na solarko chodím pravidelně, dá se říct celoročně. Nejsem žádná fanatička, ale protože mám práci, kde hraje vzhled roli, zajdu si jednou za týden na 8min, mám lehký nádech opálení (nejsem proste bila jak stěna) a cítím se tak dobre. V létě se pak mnohem lépe opalim. I když je pravda, ze jsem s opalování nikdy nějaké extra problémy neměla. Ale jinak jsem světlejší typ- blondýna. Stojí mě minuta 11,– a teda je to opravdu úplně nový, luxusní stroj. Ceny se strašně liší, když jsem se přestěhovala, tak jsem chodila i za 16,–/min. než otevřeli tohle nové. Zajdi, uvidíš. Poradí ti tam, můžeš vyzkoušet nejdříve jen par minut a uvidíš, jak bude tvá pokožka reagovat ;) A názor, ze to škodí… Ehm co dnes neškodí??? Na něco umřít musíme, ne? :D

Tak si k tomu rovnou cíleně sami dopomůžeme ne…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 02.01.17 17:55
@Babet-ka píše:
Zdravím :mavam: teda to jsou opravdu rady nad zlato, jak to čtu :lol: Ja na solarko chodím pravidelně, dá se říct celoročně. Nejsem žádná fanatička, ale protože mám práci, kde hraje vzhled roli, zajdu si jednou za týden na 8min, mám lehký nádech opálení (nejsem proste bila jak stěna) a cítím se tak dobre. V létě se pak mnohem lépe opalim. I když je pravda, ze jsem s opalování nikdy nějaké extra problémy neměla. Ale jinak jsem světlejší typ- blondýna. Stojí mě minuta 11,– a teda je to opravdu úplně nový, luxusní stroj. Ceny se strašně liší, když jsem se přestěhovala, tak jsem chodila i za 16,–/min. než otevřeli tohle nové. Zajdi, uvidíš. Poradí ti tam, můžeš vyzkoušet nejdříve jen par minut a uvidíš, jak bude tvá pokožka reagovat ;) A názor, ze to škodí… Ehm co dnes neškodí??? Na něco umřít musíme, ne? :D

Máš zajímavý názor na život. Já mám v dědičných dispozicích jednu lepší rakovinu vedle druhý a kdybych si mohla vybrat, tak umřít nechci ani na jednu. Mimochodem lidi jako ty, by si měli platit veškeré léčebné výlohy ze svého.

araw
Neúnavná pisatelka 16612 příspěvků 02.01.17 19:27
@lleennttiillkkaa píše:
Máš zajímavý názor na život. Já mám v dědičných dispozicích jednu lepší rakovinu vedle druhý a kdybych si mohla vybrat, tak umřít nechci ani na jednu. Mimochodem lidi jako ty, by si měli platit veškeré léčebné výlohy ze svého.

Jsi hnusná :( jako to je stejné, jako Ti napsat, že by jsi měla platit ze svého léčení svých dětí. jako máte dědičné predispozice? Tak by jste neměli mít děti, nebo si to platit ze svého, vyjde to nastejno, jestli si pořizují děti lidi, co mají raka v genech a mají k němu našlápnuto, nebo nějaká baba, co chodí na solárko = vydělává a odvádí na zdravotní jistě dost a dost… Jo a doplňuji, nikdy jsem na solárko nechodila, na to se mám moc ráda :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 02.01.17 19:31

Na geny se odvolává každý druhý.

Malaga
Generální žvanilka 24708 příspěvků 02.01.17 19:34

No jestli by se to solárko taky nemělo zakázat nějakým zákonem nebo vyhláškou… ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >