SOS sundání umělých řas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 10:23
SOS sundání umělých řas

Prosím vás, ne negativní komentáře, to mi nepomůže :,( využila jsem dárkový poukaz a man umělé řasy, od včera. Strašlivě se v tom necítím, vypadám jako transvestita, subreta :(
Bohužel, nemám čas. Opravdu nemám dnes čas s tím jít někam do salonu, a zítra bych potřebovala být OK.
Prosím čistě jen o rady, jestli se dají ty řasy DOMA sundat a čím. Že to ty moje odnesou je mi jasné, ale nechci je úplně vyškubat. Existuje prosím nějaké rozpouštědlo??
Děkuji jsem zoufalá :(

Reakce:
Natálie27
Závislačka 2836 příspěvků 15.05.19 10:27
@Anonymní píše:
Prosím vás, ne negativní komentáře, to mi nepomůže :,( využila jsem dárkový poukaz a man umělé řasy, od včera. Strašlivě se v tom necítím, vypadám jako transvestita, subreta :(
Bohužel, nemám čas. Opravdu nemám dnes čas s tím jít někam do salonu, a zítra bych potřebovala být OK.
Prosím čistě jen o rady, jestli se dají ty řasy DOMA sundat a čím. Že to ty moje odnesou je mi jasné, ale nechci je úplně vyškubat. Existuje prosím nějaké rozpouštědlo??
Děkuji jsem zoufalá :(

dobrý den, rasy dělám pokud se v tom necítíte mohou být na vás moc dlouhé, špatně udělané, moc husté, zkratka kosmeticka neodhadla jak správně udělat aby vám sedli ale to se stava, teď k věci rasy sama nesundavejte můžete si narušit kořínky a rasy vám budou vypadávat už se nemusí obnovit jejich struktura, odstranovac je ale dá se sehnat pouze přes internet na profesionálních stránkách, Radim vám dobře zajděte si do stejného salonu nebo ke ktere koliv kosmeticce co to děla ať vám je sunda, nebo vydržet dva až tři dny a uvidíte ze vám rasy pak už sednou (občas to bývá nezvyk a za par dni si ženy zvyknou ) :)

zudina
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 10:34

Mela jsem stejny problem. Vypadala jsem jak kdyz mam misto oci dve mrtvy vrany. Bohuzel zadny olej nepomohl, musela jsem k ty kosmeticce na sundani, mela to za 15 min

kve-tinka
Kelišová 5149 příspěvků 2 inzeráty 15.05.19 10:55

Doma nijak, ještě, když je máš čerstvé… opravdu až kosmetička.

kokinakokos
Nováček 6 příspěvků 15.05.19 21:13

Ja jsem si takhle řasy jednou sundavala klasickým olejem na vaření. Namočila jsem si kosmetické tamponky a ty jsem si dala na oči, nechala jsem je tam několik minut a pak to šlo dolů aniž bych si vlastní řasy ničila :mavam:

Váš příspěvek
Reklama