Soudili jste se někdy?

Anonymní
26.2.20 23:15

Soudili jste se někdy...

Ahoj,
chci se jen zeptat, zda jste se někdy soudili s někým, kdo pracoval ve zdravotnictví?
Jak to dopadlo, má to cenu?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.2.20 00:34

Zalovala jsem zubare, ze mi v kanalku nechal nastroj, ja nasledkem toho o zub prisla, chtela jsem 50 000, bohuzel..

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
545
27.2.20 04:53

Ja ne zdravotnictvi, ale ted budu chtit odskodne od ministerstva vnitra za jejich chybne rozhodnuti, coz soud uz uznal, ze bylo chybne. Nebojim se a jdu do toho, alw my uz vime od soudu, ze to byla jejich chyba no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 18:14
@Anonymní píše:
Zalovala jsem zubare, ze mi v kanalku nechal nastroj, ja nasledkem toho o zub prisla, chtela jsem 50 000, bohuzel..

A můžu se zeptat, jak jsi postupovala?
Na PČR nahlásit nebo?
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.20 18:23
@Anonymní píše:
A můžu se zeptat, jak jsi postupovala?
Na PČR nahlásit nebo?
Zakladatelka

Sepsala jsem s pravnikem zalobu, ten ji odeslal na prislusny soud a ten pisemne kontaktoval a vyzval osobu at se dostavi na rizeni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.20 18:25
@Anonymní píše:
Sepsala jsem s pravnikem zalobu, ten ji odeslal na prislusny soud a ten pisemne kontaktoval a vyzval osobu at se dostavi na rizeni

Děkuji. :kytka:
Mam z toho strašnou hrůzu, myslím si, že je to předem prohraný boj… ale zároveň to chci strašně udělat, mám hrozny vztek a chci aby se to už jiným lidem případně nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.20 20:14
@Anonymní píše:
Děkuji. :kytka:
Mam z toho strašnou hrůzu, myslím si, že je to předem prohraný boj… ale zároveň to chci strašně udělat, mám hrozny vztek a chci aby se to už jiným lidem případně nestalo.

A co se ti stalo? Jako bohuzel je vetsina boju s doktorem predem prohrana, nevim co by musel udelat, amputovat zdravou koncetinu omylem? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.2.20 23:10
@Anonymní píše:
A co se ti stalo? Jako bohuzel je vetsina boju s doktorem predem prohrana, nevim co by musel udelat, amputovat zdravou koncetinu omylem? :zed:

Nejspíš ano.
Klidně ti to napíšu někam do zpráv, co se stalo. Ale jsem tu nováček, takže absolutně nevím jak se to dělá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.20 00:03

Taky by me to zajimalo, kdyz uz vetsinou byvam na druhe strane barikady (clovek si mysli, jak tu praci dela dobre a od pacienta se pak dozvi, co muze delat lip) :think: tady u prispevku kliknes na prezdivku, otevre se ti profil uživatele a najdes tam i „poslat uzivateli zpravu“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 00:10

@králíkovna
Také pracuji ve zdravotnictví, jestli jsem tě/Vás dobře pochopila.
Můžete mi tedy napsat první prosím, odkryla jsem anonym :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama