Sousedi - je toto normální?

58
16.7.15 17:40

Sousedi - je toto normální??

Ahoj holky,
tak mě tak nějak zaráží chování některých lidí, kteří jsou kolem mě. Zajímá mě, jestli to samé je všude, nebo bydlím v nějaké špatné oblasti :D.
Každý o každém všechno ví. Kam chodí, kdy tam chodí, v kolik se vrací, s kým je, kam chodí do práce, má vypozorováno v kolik do té práce chodí, v kolik se vrací a tak dále. Ale to není všechno. Když se někomu něco nezdá, tak už honem honem přemýšlí, jak tomu dotyčnému udělat nějaký problém. Případ z mého okolí: Manželé. Manžel vydělává dost peněz, manželka je doma a nepracuje. O tu se všichni zajímají, co že teda dělá, když je pořád doma?? To jako nepracuje? Takhle se jí sousedé ptají:D. Samozřejmě se našel někdo, kdo manželku udal.
Já teda asi nikdy nepochopím, co z toho ty lidi mají?? Nikdy by mě nenapadlo někoho takhle řešit. Proč má někdo potřebu tohle dělat?? Máte to kolem sebe taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13488
16.7.15 17:46

Ja to teda neresim, vetsinu sousedu neznam :-D resi to vetsinou hlavne duchodci ktery celej den sedi doma a koukaj z okna a nudi se… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
16.7.15 17:48

Nevím, nezajímám se totiž o to, o co se zajímají oni - byla bych totiž pak na stejné frekvenci jako oni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
16.7.15 17:49

To je holt úděl menších městeček a vesnic, to je asi všude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32723
16.7.15 17:49

Já jsem nějak nepochopila to, že jí někdo udal, komu jí udal a za co?

jinak jak píše @Kriss Tina to většinou důchodci co se nudí. třeba mě je úplně jedno co kdo dělá nebo nedělá apod. věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.15 17:50

Jak udal?

Tady je to podobný. Všichni ví všechno a co neví to si domyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
16.7.15 17:54

Měla sem to tak v jednom podnájmu a děsně mi to lezlo na nervy. Byl to barák plný důchodců a rádoby takových slušných lidí. Teď mám v baráku sice napůl smažky a tak trochu socky, ale mám svatej klid. :mrgreen: A od tý doby razím heslo „radši cikány, než důchodce“!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.15 17:55

No tohle me taky stve, takovych lidi (predevsim starsiho veku) mame plny barak, nekteri jsou zly, zapskly… a pomlouvaj.. no des bes… ale zas na druhou stranu, me teda taky dere kdyz je nekdo praceschopneho veku, zdravej a vai se doma… proc by mu mel stat platit pojisteni a davat mu davku? nerikam, ze bych ho sla udat.. to rozhodne ne, je to jeho vec.. proc ale kazdy den vstavat brzy, trmacet se 40 km do prace a vydelavat na nekoho? to ja nikdy nepochopim… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
31691
16.7.15 17:57

Za co jí jako udal, že nepracuje? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
16.7.15 17:57

To znam a znam i, kdy sousedi maji pootevreny dvere a poslouchaji na chodbe co si rikame pri odchodu z bytu. Kdyz uz se k nim blizime po schodech, rychle zavřou dvere.. :D Nebo. Sousedka stoji,,schovana,, namacknuta na strome u zivyho plotu a poslouchá :D Normalni to asi neni, ale nekdo ma potřebu vsechno vedet, tak to bohuzel je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
16.7.15 17:58

Za to, že nepracuje. A to není jediný případ. Přišel k nim někdo ze sociálky a dávali otázky z čeho teda žije a jak to, že nic nedělá. No, manžel je vypakoval rychle. Ale šel pak kvůli tomu k výslechu na policajty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
16.7.15 18:03

@Anamica Promiň, ale dneska do práce opravdu chodit nemusíš. Je to každého věc. Takže nevím, KAM by ji jako udávali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
16.7.15 18:04

Však pracovat už snad není povinné, nebo není rok 2015?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32723
16.7.15 18:04

@Anamica asi to nějak nepobírám, ale ona bere nějaké dávky nebo proč jí přišli ze sociálky? A už vůbec nechápu, proč se jí ptali jakto že nedělá a z čeho žije. Dneska není povinnost pracovat a má manžela a už vůbec nechápu, proč by jako měl jít k výslechu na policajty, to je celé nějaké divné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
16.7.15 18:06

@Anamica zijete na tejto planete?
No len mi nejde do hlavy to udanie za nepracovanie..prizivnictvo sa to volalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...