Spaly byste na židli? V nemocnici

2891
30.5.13 23:46

Spaly byste na židli?

Takový dotaz k zamyšlení. Zajímají mě vaše názory. Švagrová je s dcerou v nemocnici. Na dva dny. Dcerce je 7 let, tudíž už nemá nárok na to být tam s ní, respektive nemá nárok na lůžko. V areálu nemocnice je ubytovna, ale tu odmítá, protože tam prý pře 6 lety dostala vši. Já byla na té samé ubytovně před půl rokem a rozhodně si stěžovat nemůžu, všude bylo čisto. Řekla, že bude spát klidně na židli. Přijde mi to jako nesmysl. Je pravda, že jsou v nemocnici asi 100 km od domova, takže dojíždění by bylo náročné, ale malá tam bude ležet jen dva dny. Dokážete si ale představit spát dvě noci na židli? 8o obětovali byste se takhle pro dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26100
30.5.13 23:47

Jo a jako oběť by mi to nepřipadalo, spíš jako samozřejmost… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
30.5.13 23:48

Ano, a lehla bych si radši na zem, vzala bych si deku a lehla si vedle ní na zem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
30.5.13 23:48

A co si zaplatit nějaký nadstandart, kde by mohla být jenom ona a její dcera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18967
30.5.13 23:50

Jiste ze ano.Ty ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
30.5.13 23:50

@MUFICE to netušim jestli tam nějaký je, taky jsme to řešili, já když jsem tam byla, tak na tom oddělení nadstandarty nebyly :nevim: ale ona je na jiném, tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
30.5.13 23:51

Upřímně řečeno, já bych šla na ubytovnu hned jak by dítě usnulo :think:

Příspěvek upraven 30.05.13 v 23:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70015
30.5.13 23:52

Na židli bych se asi nevyspala, ale s dítětem bych tam byla. Třeba na karimatce. Nebo bych riskla ty vši. Ale byla bych tam, pokud by to bylo jen trochu možné a dítě nebylo vysloveneně samorost, co mámu nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528

Tak určitě ano, pokud odloučení to dítě špatně snáší, tak bych neváhala a nechápu personál, ta postel by je snad navíc nezabila, raději klidné dítě s maminkou, než řvoucí pořád zaměstnávající sestry

Příspěvek upraven 30.05.13 v 23:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
@Pájinka25 píše:
@MUFICE to netušim jestli tam nějaký je, taky jsme to řešili, já když jsem tam byla, tak na tom oddělení nadstandarty nebyly :nevim: ale ona je na jiném, tak nevim

Švagrová byla párkrát se synem v nemocnici a byla na pokoji jenom ona a syn a měla i svou postel, tak by to mělo jít. Ona teda žije na Slovensku, ale to se asi nebude moc lišit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
30.5.13 23:54

@MUFICE no oni tam mají ty rozkládací křesla, já na něm spala taky 14 dní, když jsem tam byla se synem, ale prý jí nedovolí si a něj lehnout, kdyby náhodou museli v noci někoho přijímat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
30.5.13 23:55
@Pájinka25 píše:
@MUFICE no oni tam mají ty rozkládací křesla, já na něm spala taky 14 dní, když jsem tam byla se synem, ale prý jí nedovolí si a něj lehnout, kdyby náhodou museli v noci někoho přijímat :roll:

Podle mě je to o domluvě, měla by promluvit s primářem, všechno jde, když se chce i kdyby za to měl být nějaký poplatek. Jednu postel navíc snad v nemocnici seženou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
30.5.13 23:58

@MUFICE já si taky myslim. Údajně jí řekli tohle, prý němá nárok na nic, na lůžko ani na stravu :nevim: jen proto, že malé už je sedm let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
30.5.13 23:58

Určitě bych se synem zůstala i kdybych měla spát na podlaze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.5.13 00:01

Obětování..? Jaký obětování..? Ale k dotazu, ano klidně bych spala na židli nebo na zemi, co bych pro svoje vlastní dítě neudělala!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat