Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Markolina já jsem na zádech občas spala, protože jsem byla schopná spát jen na jednom boku /ke konci těhotenství/; nic se nestalo mě ani dítěti, byla bych ale obezřetná; nicméně ne každému to působí problémy, je to ale potřeba vyzkoušet; a asi záleží na váze dítěte - můj se narodil přes 4 kila a přežili jsme