Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, ráda bych se zeptala, měla jsem klasickou menstruaci asi týden jako vždycky, potom dva dny nic a včera jsem začala špinit čerstvou krvi jen trochu a dnes hnědý výtok spineni, ale udělala jsem si jen tak z haluze tt a je na něm slabej duch. Nemáte s tím někdo zkušenost? Vsude jsem se docetla, ze takhle často bývá mimodelozni
v létě jsem byla na revizi po samovolnem potratu a teď už se 3 měsíc snažíme. Je někdo kdo to měl podobně, ale miminka se dočkal? Ráno samozřejmě budu volat má gyndu, ale nějak mi to nedá spát a mám strach
Zkoušela sis dělat test i před ms?
Je možné že plod odešel s ms a v moči máš ještě zbytek hcg. Také se mužů plést a mohlo se to udržet, ale to by si tu čárku měla asi silnější. Kdyby to bylo mimodelozni, měla by si pravděpodobně i bolesti břicha
Nezkousela prave, o mimi se snažíme, ale nechci testovat před MS, abych pak nebyla zklamaná, ze test by byl pozitivní, ale MS přišla a neudrzelo se, takže mě to ani nenapadlo, když jsem to normálně dostala v termínu, ale prave to spineni mi přijde zvláštní, ze až dva dny po zkoncene MS, podbrisek mě lehce poboliva, jako před MS, tak jsem si jen tak z haluze udělala dneska večer test prave. Zkusím hned ráno udělat znovu a jinak budu volat doktorce no
No pokud bude čárka slabší je to zřejmě ranný potrat, pokud bude sílit tak to vypadá dobře. Mimoděložní taky nevylučuji ale údajně u toho čárka zůstane jako viditelnější duch a nesílí ani neslabne.
Tohle vyřeší jen lékař a krev, tak přeju hodně štěstíčka ![]()
Zkus si test udělat o pár dní později. Uvidíš, jestli tam druhá čárka vůbec bude. Pokud ano, tak pak zavolat na gynekologii. ![]()
Rano budu volat dr tak či tak, potřebuji slyšet její názor, když rekne ze to nic není tak budu aspoň víc v klidu, popřípadě mě objedná na nejakej den, když se ji něco nebude zdát, nerada bych něco zanedbala, po revizi v létě mi rikala, ze mám cistu, tak třeba to muže souviset s tím to spineni, těžko rict ![]()