Sprosté jedenáctileté dítě

Anonymní
14.6.17 09:00

Sprosté jedenáctileté dítě

Ahoj holky, musím dnes anonymně, protože se strašně stydím, že mám takové dítě a nevím si s tím rady. Jsme slušná rodina, oba VŠ, máme dvě děti. Jedno dítě se nám asi nepovedlo a já jsem z toho strašně špatná. Naše malá je hrozně sprostá, nechce se učit, je lajdák, je jí všechno jedno, na všechno kašle, všechno ztratí a hlavně je sprostá i na mě. Dnes to vyvrcholilo, když udělala ráno scénu kvůli tomu, že nemůže něco najít a strašně ječela. Tak jsem jí řekla ať se uklidní, že jedeme do školy. Naložila jsem ji do auta a jely jsme. Byla vzteklá, že jsem ji neučesala. Když vstoupila z auta, řvala, že do školy nejde..prostě strašná hysterická scéna. Kopala do tašky..Já sedla do auta, že odjedu a ona si stoupla, ukázala na mě fakáče a zařvala: " JDI DO PRDELE!"
Já byla v šoku. Poraďte mi, jak se teď mám zachovat. Zakážu jí zase na pár dní telefon, ale mám vyzkoušeno, že to nic nevyřeší. Nebyla to její první nadávka na mou osobu. Už mi taky řekla, že jsem debil. To že jsem blbá, řekla několikrát. Sprostá slova taky říká..Slyší to ve škole. Já jsem z toho strašně špatná, trápím se tím a někdy brečím. Ona to vidí a ani to s ní nehne. Mám strach co bude až jí bude třeba 16. Ani v tom nejhorším snu jsem si nepředstavovala, že budu mít takové dítě. Manžel říká, že jsem na ní moc měkká a že něco zakážu a pak zase povolím. Je fakt, že jsem hodná máma a to je asi ta chyba. Poraďte mi, prosím, co byste dělali na mém místě. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.6.17 09:04

No, poslouchat mažela. Jak jsi si jí vychovala, takovou jí máš, promiň… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
14.6.17 09:06

Mne rict 11 lete vlastní dite ze jsem dbil a ze mam jit do pdele a ukazat na mne fakace, tak ji natahnu takovou az by druhou vzala o zed, i kdybych mela postgradual… :lol:

Blba vychova, sorry…a priprav se s nastupujici pubertou, ze bude hur… :zed:
A reci, ze se Vam nepovedla jsou mimo - pokud je zdrava a mate vyloucene ruzne -dys, adhd apod., tak jste ji včas nenastavily hranice. Ono je hezke takove ty nevychovy apod., ale odsud podsud… :roll:

Příspěvek upraven 14.06.17 v 09:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
14.6.17 09:07

Já bych vystupila z auta a dostala by takovou že by druhou chytla od chodníků. Todle si prostě nemuže dovolit. A rozhodně bych to řešila už teďka nějakym psychiatrem a tak, než si v 16 dá nějakou dobrotu a vybílí vám barák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
14.6.17 09:09

@Borůvka1990
když má manžel pocit, že je máma hodná at veme výchovu do svých roku, jsou oba dva rodičové snad, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ja jsem taky mekka a chci byt na deti mila a vyhovit jim. Ale to, co popisujes, je jasne varovani, ze musis pritvrdit. Porad se s manzelem, vymyslete system „sankci“, klidne si to napiste a budte zajedno, tzn. oba stejne „tvrdi“ a neustupni. Jinak Ti preroste pres hlavu a bude Te tyranizovat a zhroutis se z ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

Nejsem zastánce fyzických trestu, ale rict mi tohle dite, tak ji zmaluju, ze se z toho po.sere.
A jako v jedenácti ji ceses? Sorry, delas s ni jak s malovanym vejcem.
Dej na manzela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18257

Ty jo, ta by ji chytla teda.Jak jsi reagovala?
Co bych delala,nevim.Tady je to hodne spatny asi dost dlouho, je ji jedenact let, predelat tolik let spatny vychovy nebude lehke.Sla bych se nekam poradit, co se da s takovym dareckem delat, jak se k nemu chovat, jakym zpusobem resit tyto situlace a jak „trestat“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075

Jak se máš teď zachovat? A cos dělala v tu chvíli? Nic? 8o To bude asi ta hlavní chyba, ne? Dítě tě pošle do pr… a ty mu zamáváš a jedeš pryč jakoby nic? To je síla :)
A dala bych na manžela, ten do toho přeci jen bude vidět víc než cizí lidi na internetu.

Příspěvek upraven 14.06.17 v 09:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
@Anonymní píše:
Ahoj holky, musím dnes anonymně, protože se strašně stydím, že mám takové dítě a nevím si s tím rady. Jsme slušná rodina, oba VŠ, máme dvě děti. Jedno dítě se nám asi nepovedlo a já jsem z toho strašně špatná. Naše malá je hrozně sprostá, nechce se učit, je lajdák, je jí všechno jedno, na všechno kašle, všechno ztratí a hlavně je sprostá i na mě. Dnes to vyvrcholilo, když udělala ráno scénu kvůli tomu, že nemůže něco najít a strašně ječela. Tak jsem jí řekla ať se uklidní, že jedeme do školy. Naložila jsem ji do auta a jely jsme. Byla vzteklá, že jsem ji neučesala. Když vstoupila z auta, řvala, že do školy nejde..prostě strašná hysterická scéna. Kopala do tašky..Já sedla do auta, že odjedu a ona si stoupla, ukázala na mě fakáče a zařvala: " JDI DO PRDELE!"
Já byla v šoku. Poraďte mi, jak se teď mám zachovat. Zakážu jí zase na pár dní telefon, ale mám vyzkoušeno, že to nic nevyřeší. Nebyla to její první nadávka na mou osobu. Už mi taky řekla, že jsem debil. To že jsem blbá, řekla několikrát. Sprostá slova taky říká..Slyší to ve škole. Já jsem z toho strašně špatná, trápím se tím a někdy brečím. Ona to vidí a ani to s ní nehne. Mám strach co bude až jí bude třeba 16. Ani v tom nejhorším snu jsem si nepředstavovala, že budu mít takové dítě. Manžel říká, že jsem na ní moc měkká a že něco zakážu a pak zase povolím. Je fakt, že jsem hodná máma a to je asi ta chyba. Poraďte mi, prosím, co byste dělali na mém místě. Díky moc

mrzí mne to..co uděláš, když se tak k tobe chová?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18257
14.6.17 09:11
@BloomingGorgeous píše:
Ja jsem taky mekka a chci byt na deti mila a vyhovit jim. Ale to, co popisujes, je jasne varovani, ze musis pritvrdit. Porad se s manzelem, vymyslete system „sankci“, klidne si to napiste a budte zajedno, tzn. oba stejne „tvrdi“ a neustupni. Jinak Ti preroste pres hlavu a bude Te tyranizovat a zhroutis se z ni.

Prerostla pres hlavu je uz daaaavno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
14.6.17 09:12

Tohle by moje dítě zkusilo jednou. :cert: Dostalo by přes tu tlamu tak, že by si to příště rozmyslelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14436
14.6.17 09:12

Ja teda nejsem pro fyzicke tresty, ale kdyby na me vlastni dite na ulici rvalo at jdu do pr.. tak jednu chytne, a pak ty zakazy, mobil, pocitac, tv apod a vydrzet a nepovolit, myslim, ze jste na holcicku moc mekky a je rozmazlena a ma pocit, ze si muze vsechno dovolit :nevim: este me napadlo s kym se styka/ kamaradi? V tomhle veku kolikrat napodobujou chovani kamaradu a kdyz se chytne nejaky party drzejch decek tak od nich lecos okouka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18257
14.6.17 09:13

Co furt mate s tim manzelem??Ten zrejme jen vede chytre reci, ale ruku k dilu za celych jedenact let evidentne nepridal, anebo spatne, kdyz je vysledek toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
14.6.17 09:13

A když to udělala, tak ty jsi reagovala jak prosím tě? Zůstala sedět v autě?
Proč jsi nešla ven a nedostala holčička pár facek? Nevěřím, že kdyby měla pevnou ruku a za první takové nevhodné chování pořádný trest, že by to dělala stále a stále…hajzlík je to nevychovaný a Vaše vizitka ( pokud ovšem není slečinka nemocná na hlavu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama