Stěhování zpět - důvod ke studu?

Anonymní
17.8.20 17:17

Stěhování zpět (důvod ke studu?).

Krásný den, prosím o anonym. Asi si potřebuju pobrečet, poprosit o zkušenost. Z rodného bydliště jsem se odstěhovala před 5 lety. Byla jsem chvíli po škole a tak jsem šla do háje, chtěla jsem poznat nové místo, lidi, nabrat zkušenosti, začít jinde. Všecko jsem si nalajnovala. Práce byla s ubytováním a tak to bylo snažší. Doma jsem byla úzkostnější, ale nikdy mi to zásadně neotravovalo život. Tady jsem se začala psychicky dost horšit, za celou dobu jsem si tady nikoho nenašla, občas v práci pokecáme, ale do přátelství to je daleko. Kvůli zhoršení psychiky jsem musela změnit práci, jsem na tom teď i o něco hůř finančně. Domů se snažím jezdít co to jde, mám tam furt známí, pár kamarádů a hlavně rodinu. Zkrátka cítím, že by pro mě bylo lepší vrátit se, buť přímo do města, nejdál do 15km od města. Kromě práce tady jiný závazky nemám, nemám děti ani chlapa. Pořád jsem mladá a tady bych se zahrabala. Práce by tam byla, jen s bydlením je to teď v mojí situaci horší. Chtěla bych se zaptat, jak to funguje na ubytovně? Přihlášení, placení a vše okolo? To, že se mi všecko zhatilo, je hned důvod ke studu, že se chci vracet? Děkuju krásný den :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
825
17.8.20 17:21

A nemuzes se na chvili vratit k rodicum a az ve chvili, kdy si najdes poradnou praci, nasetris si apod, tak se porozhlidnes po vlastnim bydleni? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
17.8.20 17:25

Ahoj, no u mě to funguje tak že jsem šla na recepci, zažádala si o byt a během pár dní bydlela po vyplnění papírů a zaplacení kauce. Je to ale služební ubytovna, nová a hezky zařízená. Jsou tu pouze zaměstnanci a slušní lidé, je tady strašně fajn. Mám. pro sebe obývák a ložnici i vlastní koupelnu a soukromí. Co se teda nedá upřít je že je pronájem vázán na pracovní smlouvu což mám na dobu neurčitou a nehrozí mi tedy výpověď z práce a ani z bytu. Jsem tady spokojená. S jinými ubytovnami ale zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
17.8.20 17:27
@Anonymní píše:
Krásný den, prosím o anonym. Asi si potřebuju pobrečet, poprosit o zkušenost. Z rodného bydliště jsem se odstěhovala před 5 lety. Byla jsem chvíli po škole a tak jsem šla do háje, chtěla jsem poznat nové místo, lidi, nabrat zkušenosti, začít jinde. Všecko jsem si nalajnovala. Práce byla s ubytováním a tak to bylo snažší. Doma jsem byla úzkostnější, ale nikdy mi to zásadně neotravovalo život. Tady jsem se začala psychicky dost horšit, za celou dobu jsem si tady nikoho nenašla, občas v práci pokecáme, ale do přátelství to je daleko. Kvůli zhoršení psychiky jsem musela změnit práci, jsem na tom teď i o něco hůř finančně. Domů se snažím jezdít co to jde, mám tam furt známí, pár kamarádů a hlavně rodinu. Zkrátka cítím, že by pro mě bylo lepší vrátit se, buť přímo do města, nejdál do 15km od města. Kromě práce tady jiný závazky nemám, nemám děti ani chlapa. Pořád jsem mladá a tady bych se zahrabala. Práce by tam byla, jen s bydlením je to teď v mojí situaci horší. Chtěla bych se zaptat, jak to funguje na ubytovně? Přihlášení, placení a vše okolo? To, že se mi všecko zhatilo, je hned důvod ke studu, že se chci vracet? Děkuju krásný den :)

A ještě dodám že placení je jednoduché, strhávají mi to z platu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 17:27

To by taky mohla být jedna zmožností. Zatím jsme o tom tak nemluvili. Ale ani ta ubytovna by mi nevadila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 17:29

@Švédka87 I tak děkuju za zkušenost🙂.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama