Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
@martina82 píše:
ja vsechny lahvicky dudliky dala do hrnce a nechala prejit varem, pak vytahla oplachla a dala ususit na plince. neboj nic se neroztavinechala sem tak 10minut povarit
tim oplachnutim jsi znehodnoptila tu sterilizaci, ale neni to chirurgicke nacini, tak to samozrejme neva, nemusi to byt sterilni
jen ze oplachovat to nedava smysl.
@Violeta píše: …no takže by se to dalo formulovat taky tak, že trávim čas zbytečnym přemejšlenim a místo toho ultrasterilizování bych mohla Matějovi radši přečíst nějakou pohádku… děkuju holky jedny šikovný
myslim, ze horsi je sedet na emiminu
jdu si vytahnout brevno ze sveho oka ![]()
Chci se zeptat ohledně sterilizace latexové savičky - sterilizuji vše v parním sterilizátoru do mikrovlnky, ale ty savičky jsou brzy takové lepkavé. Dělám něco špatně? Nemají se latexové savičky sterilizovat nějak jinak? Nikde jsem k tomu nic extra nenašla… Díky