Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Sahara byla zelenou oázou plnou vody a řek, a není to ani tak dávno
a opravdu nevyschla díky lidem
![]()
v podzemí Sahary je obrovské jezero dodneška
Gronsko získalo svůj název „zelená Země“ hádejte jak a proč?? ano, bylo zelené, mnohem teplejší a rostly tam stromy
staré dieselové plečky se z Evropy vozí a s úspěchem prodávají v Egyptě, v afrických zemích, kde si nikdo nehraje na zelené náboženství a nikoho to ani nezajímá a max se tomu zasmějou
vědí velice dobře, že Evropa je natolik hloupá a naivní, že sem prostě jednoho dne přijdou a obsadí si to zde– — a nějaké zelené bludy jim jsou a budou leda tak pro smích
ne, ono to nemá cenu…my se zde budeme hrát na „něco lepšího“ a "zachránce planety ", s naším 3 procenty světových emisí…až se uregulujeme k smrti a nájezdníci si to s pobavením rozeberou a obsadí, a ještě si budou o tom vypravovat vtipy
a ano, dobře nám tak, co je shnilé, musí uhnít a odemřít, je určeno k zániku
budoucnost patří Asiatům, Arabům…po nás ani pes neštěkne
už dnes si klany v Německu dělí území, je naprosto nezajímá nějaká německá tzv " vláda" a jakýsi nemuslimský „parlament “
pche
my mladší ještě dožijeme toho, jak se Francie a Německo bude dělit a loupat jako loupák
na muslimská a nemuslimská území
bez obav
„Již dlouho víme, že mnoho rozvětvených rodin, které k nám před desítkami let přišly jako uprchlíci ze Sýrie a Libanonu, aby zde našly ochranu před politickým pronásledováním, neuznává náš právní systém. Konflikty řeší mezi sebou – v případě potřeby násilím. Často jde o nadvládu v celých čtvrtích. Stát by před tímto konfliktem neměl zavírat oči,“ říká Michael Maatz, místopředseda GdP.
Sud střelného prachu připomínalo v úterý Porúří, kdysi hrdé ocelové a uhelné srdce německé ekonomiky, v intermezzu brutální války mezi klany Libanonců a Syřanů o mocenskou nadvládu v regionu.
https://www.novinky.cz/…jip-40435281#…
@martinato píše:
Dnes nad námi 4-5× proletělo letadlo doprovázené 2-3 stíhačkami. Vždy stejný směr letu, rozestup 20-30min. Ví někdo o co šlo? 🤔
těžko říct,. jelikož by se o tom psalo, tak asi nějaký sníček
neřešte
ráda čumím na flightradar a žádná taková epizoda tam neproběhla
Lidi z oblástí jako Sýrie, Afganistán, nebo z Afriky jsou zvyklí na klanová společenství, zvykové právo a argumentaci násilím a silou
tak žili a tak žít i budou, a to i v Evropě
nějaká „parlamentní demokracie“ je něco, co jim je k smíchu a něco co za své nepřijmou a ani nemají proč…nerozumí tomu a an i je to nezajímá budou si žít po svém
představa bílého evropana, že se mu podřídí celý svět a bude adorovat jeho zelené bludy, socialistické přeregulace, na hlavu postavené přerozdělování a „parlamentní demokracii“ je tak legrační, jako když si rybka v akvárku myslí, že akvárium je celý vesmír a není žádné vody mimo akvárko
A jen mmch a p. s.
když EU podporovala Polsko a „pomáhala“ mu přijmout ukrajince, naše lidi, z nám blízkého civilizačního okruhu, utíkající před svinskou válkou, dala na jednoho ukrajince 200 euro!!!
bravo!! ![]()
když však odmítneme přijmout afgánce nebo sudánce, budeme platit sumu kolem 20 tisíc euro za jednoho dárečka
ano, cena za život ukrajince je halt zlomková, než za život krimigranta beze jména a dokladů ze spřátelených oblastí, které „vítáme“ a „budeme povinně vítat“
a proto to s evropou i po zásluze tak dopadne, plně jak si zaslouží
@Lucie_Sx píše:
Kdyby se jidlo zajistovalo vzdy lokalne, udrzitelne a jen co je potreba (Evropa banany fakt nepotrebuje), tak jsem presvedcena, ze tech 8 mld Zeme v pohode uzivi.
Na „kdyby“ se nehraje.
@Borrealis píše:![]()
![]()
![]()
![]()
ve skutečnosti se klima mění CELOU historii Země a to mnohem, opravdu mnohem radikálněji, než za posledních 200 let, kdy máme horko — těžko data a měření
v neolitu bylo MNOHEM tepleji, než dneska, pochopitelně naprosto bez přičinění člověka
naopak v dobách ledových bylo mnohem chladněji
byly i doby kde Země byla jedna velká zmrzlá koule
za Karla IV: bylo v Čechách mnohem tepleji než je dneska
ještě v 70 letech se ve vědeckých kruzích velice vážně hovořilo o globálním ochlazování, a směřujeme k další době ledové
ten současný povyk s tzv. globálním „oteplováním“ je jen záminkou pro zloděje za bílého dne, jak lidi obrat o prachy legálně a brutálně…jak přerozdělit peníze od střední třídy oligopolům a k loupežníkům, skrývajícím se za nové zelené náboženství, přesněji zelené bludy
a střední třída má jen držet hubu a platit, platit, platit------
![]()
a nikdo neví za co
za přemrštěné ceny elektřiny naprosto nesmyslně určované od ceny plynu na „burze“
ze elektroimobilitu, kterou nikdo nechce a obyčejní lidi na ní nemají a která planetu drancuje mnohem hůře
škoda mluvit, škoda slov vůbec
Souhlasím beze zbytku.
@Borrealis
Borrealis, Borrealis, jeste chvili a privitame te v radach ruskych trollu, antivaxeru a podobneho dalsiho povlu
. Nakroceno mas dobre.
Co ale nikdy nepochopim, proc lidi s timhle nazorem voli striktni proEU politiky, fakt ne, to mi hlava nebere, nebere a nebere.
Prece kouknu, jak europoslanci hlasuji, a proste to hodim tem, co jdou proti vsem tem pipovinam, ne?? I kdyz maji nalepku spd a kscm. To je pr*el, co, nase svobody haji komousi…
@Lucie_Sx píše:
@Borrealis
Borrealis, Borrealis, jeste chvili a privitame te v radach ruskych trollu, antivaxeru a podobneho dalsiho povlu. Nakroceno mas dobre.Co ale nikdy nepochopim, proc lidi s timhle nazorem voli striktni proEU politiky, fakt ne, to mi hlava nebere, nebere a nebere.
Prece kouknu, jak europoslanci hlasuji, a proste to hodim tem, co jdou proti vsem tem pipovinam, ne?? I kdyz maji nalepku spd a kscm. To je pr*el, co, nase svobody haji komousi…
Slyšelas někdy mluvit Tomia? ![]()
Dělá se mi z něj fyzicky špatně, zdraví na prvním místě, toho teda fakt nebudu volit nikdy. A komouše taky ne, srry jako. ![]()
@sirikit píše:
Slyšelas někdy mluvit Tomia?
Dělá se mi z něj fyzicky špatně, zdraví na prvním místě, toho teda fakt nebudu volit nikdy. A komouše taky ne, srry jako.
Tomio je mi ukradenej, koukni treba, jak maka Ivan David nebo Konecna v europarlamentu.
Takove lidi potrebujem, bez ohledu na nalepku, pod kterou tam sedi.
Ale je to marny, je to marny, je to marny.