Kdo se díváte na Primě na Štiky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Kecalka 280 příspěvků 23.04.18 21:52
Štiky na Primě

Tak holky, přiznejte se, kdo se díváte na Primě na Štiky? :mrgreen: Teda mě je z toho až špatně :mrgreen: Nechápu jak se někdo může tak ztrapnit.. :poblion:
Ty jejich hlášky..„Hlavně aby kočky nedostaly zápal plic“ „Spím s ním jen ze soucitu“ 8o :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 23.04.18 21:54

Já jsem to vypla a stydím se za Primu. Je to něco tak stupidniho, že i ordinace je proti tomu trhák.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 23.04.18 21:55

Tak, po necelych 30 minutach mi prijde, ze tohle je absolutni dno.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22732 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 21:57

@Celeste97 Já na to nekoukám, ale překvapuje mě, že to nedávají na Barandově, tam by to sedlo. Stačily mi němé upoutávky a fotky…

pe-terka
Extra třída :D 14055 příspěvků 23.04.18 21:59
@Celeste97 píše:
Tak holky, přiznejte se, kdo se díváte na Primě na Štiky? :mrgreen: Teda mě je z toho až špatně :mrgreen: Nechápu jak se někdo může tak ztrapnit.. :poblion:
Ty jejich hlášky..„Hlavně aby kočky nedostaly zápal plic“ „Spím s ním jen ze soucitu“ 8o :mrgreen:

nekoukala jsem, stačily mi ukázky. Rodinka k pohledání. Normání je snad jen starej Štika, ovšem trouba a bačkora k pohledání. Ornella je takový tele a stará Štika, pro tu nemám slov :mrgreen:

Celeste97
Kecalka 280 příspěvků 23.04.18 22:00
@lleennttiillkkaa píše:
@Celeste97 Já na to nekoukám, ale překvapuje mě, že to nedávají na Barandově, tam by to sedlo. Stačily mi němé upoutávky a fotky…

Jo taky sem si říkala, takový odpad by se tam hodil :D

Petra Z
Hvězda diskuse 51414 příspěvků 23.04.18 22:01

Ze zvědavosti jsem koukla
A teda kokta je dědek. Myslím, že partyšová je dnes ráda, že si ho ornela urvala tenkrát.
A dál už nevím, stačilo :mrgreen: těch pár minut

Celeste97
Kecalka 280 příspěvků 23.04.18 22:02
@pe-terka píše:
nekoukala jsem, stačily mi ukázky. Rodinka k pohledání. Normání je snad jen starej Štika, ovšem trouba a bačkora k pohledání. Ornella je takový tele a stará Štika, pro tu nemám slov :mrgreen:

On je v podstatě chudák :nevim: :D Mě zase Ornella přijde že dospěla, před pár lety byla jako její matka jak se předváděla, tady mi přijde docela nad věcí :lol: a maminka má dost no :mrgreen:

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3784 příspěvků 7 inzerátů 23.04.18 22:03

Nekoukám. Rodina, která si založila kariéru na to, že se jejich dcera nechala zbouchnout od týpka, co kdyby nebyl manžel moderátorky, tak po něm neštěk ani pes, je pro mě mentální spodina. Nehodlám jí věnovat víc času než je nutné pro napsání tohoto příspěvku.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 23.04.18 22:05
@Petra Z píše:
Ze zvědavosti jsem koukla
A teda kokta je dědek. Myslím, že partyšová je dnes ráda, že si ho ornela urvala tenkrát.
A dál už nevím, stačilo :mrgreen: těch pár minut

Maminka si hraje na Kardashianku :D já teda zatím viděla jen ukázky, ale zítra se ráda podívám, ale trapně mi je za ně už teď, ne že ne…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22732 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 22:05
@Janli píše:
Nekoukám. Rodina, která si založila kariéru na to, že se jejich dcera nechala zbouchnout od týpka, co kdyby nebyl manžel moderátorky, tak po něm neštěk ani pes, je pro mě mentální spodina. Nehodlám jí věnovat víc času než je nutné pro napsání tohoto příspěvku.

Líp to napsat nejde…

mgdln
Závislačka 4033 příspěvků 23.04.18 22:23

Doporučuji ignorovat = nepodporovat.
Souhlas s JAnli.
Když to nebude mít sledovanost, nebudou to vysílat a Štiková nezbohatne na lidské hlouposti.

Doe_Jane
Kelišová 5473 příspěvků 23.04.18 22:31

Co to sakra je 8o

robinka
Kecalka 431 příspěvků 23.04.18 22:34

:poblion: Ja koukala a to se neda ani napsat, jak trapne mi je, i kdyz je to samo jen nahrany, i tak je to na :poblion:. Ignorovat. Nebo budem opravdu narod hlupaku. :pocitac:

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 23.04.18 22:42

Je to nahraný stejně jako všechno, co by člověk pro prachy neudělal no

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama