Včerejší noční můra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 20:32
Včerejší noční můra

Ahoj všem :mavam: včera v noci se mi zdál hrozný a hrozně živý sen. Byla jsem u nějaké paní doma, která byla obklopená negativní energií, kolem ni bylo černo a já měla mokré oblečení. Začala jsem si ho svlékat až jsem měla jen tričko a kalhotky. Hodila jsem ho přes židli. Lehla jsem si na postel a najednou hrozně rychlý všechno. Nad tím oblečením se udělala obrovská bílá zářící koule a najednou po mně něco skočilo, nevím co, měla jsem vnuknutí jako, že se to do mě chce vtělit. Hrozně jsem křičela a cítila jak mě to láme a někdo (asi ta paní) volala, ať se nevzdám a nepoddám se tomu. Před očima mi běhal nějaký text psaný zvláštním písmem a já věděla, že se do mě snaží dostat něco zlého, hodně zlého. Naštěstí mě vzbudil přítel, protože jsem křičela a házela s sebou doopravdy, pak jsem byla 10 minut úplně mimo a hrozně se bála usnout. Teď jsem si lehla do postele a strach je zpět.
Nevíte někdo, jak si třeba takový sen vyložit?
Mám strach docela.
Díky,
 J.

Reakce:
axelina
Závislačka 2670 příspěvků 23.04.18 21:19

Trpěla jsem strašnš dlouho podobnýma nočníma murama… od te doby co mam děti tuk tuktuk to zmizelo temeř…možná je to ale tím, že od te doby co mám děti prakticky nespím :-D dělám si srandu. U mě ty noční mury byly podle mě zformovaný strach z budoucna, černe svědomí z toho že jak jsem žila, výčitky od rodičů, nespokojenost sama se sebou… to všechno dohromady. přes den jsem to zazdila ale v noci si mozek prostě vše porovnával. Bylo to škarede období trvající od 10 do 25 let a jsem ráda že je to za mnou :-)

Hanka1
Extra třída :D 14167 příspěvků 23.04.18 21:19

No ja zas vcera koukala na Metadon (mimochodem vyborne natocene) a v noci se mimzdaly silene sny o chlastu :mrgreen: :mrgreen: a do toho manžel brutalne chrapal, ale fakt fest zarezaval… :mrgreen: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 10:03

Moje zkušenost je taková. Pokud mám nějaký šílený sen, musím ho někomu říct. Dříve, když jsem to neudělala, tak se pak stala nějaká nehoda.
Ale nejhorší sen jsem měla loni - syn šel na hlídání k babičce a bezdůvodně se oběsil. Z toho jsem se taky vzpamatovávala několik dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla Vondráčková zůstat v Kanadě natrvalo? Plánovala setrvat, řekla advokátka Plekance

“Moje ideální představa by byla a od začátku byla, aby tady kluci ochodili... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >