Včerejší noční můra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 20:32
Včerejší noční můra

Ahoj všem :mavam: včera v noci se mi zdál hrozný a hrozně živý sen. Byla jsem u nějaké paní doma, která byla obklopená negativní energií, kolem ni bylo černo a já měla mokré oblečení. Začala jsem si ho svlékat až jsem měla jen tričko a kalhotky. Hodila jsem ho přes židli. Lehla jsem si na postel a najednou hrozně rychlý všechno. Nad tím oblečením se udělala obrovská bílá zářící koule a najednou po mně něco skočilo, nevím co, měla jsem vnuknutí jako, že se to do mě chce vtělit. Hrozně jsem křičela a cítila jak mě to láme a někdo (asi ta paní) volala, ať se nevzdám a nepoddám se tomu. Před očima mi běhal nějaký text psaný zvláštním písmem a já věděla, že se do mě snaží dostat něco zlého, hodně zlého. Naštěstí mě vzbudil přítel, protože jsem křičela a házela s sebou doopravdy, pak jsem byla 10 minut úplně mimo a hrozně se bála usnout. Teď jsem si lehla do postele a strach je zpět.
Nevíte někdo, jak si třeba takový sen vyložit?
Mám strach docela.
Díky,
 J.

Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 23.04.18 21:19

Trpěla jsem strašnš dlouho podobnýma nočníma murama… od te doby co mam děti tuk tuktuk to zmizelo temeř…možná je to ale tím, že od te doby co mám děti prakticky nespím :-D dělám si srandu. U mě ty noční mury byly podle mě zformovaný strach z budoucna, černe svědomí z toho že jak jsem žila, výčitky od rodičů, nespokojenost sama se sebou… to všechno dohromady. přes den jsem to zazdila ale v noci si mozek prostě vše porovnával. Bylo to škarede období trvající od 10 do 25 let a jsem ráda že je to za mnou :-)

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 23.04.18 21:19

No ja zas vcera koukala na Metadon (mimochodem vyborne natocene) a v noci se mimzdaly silene sny o chlastu :mrgreen: :mrgreen: a do toho manžel brutalne chrapal, ale fakt fest zarezaval… :mrgreen: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 10:03

Moje zkušenost je taková. Pokud mám nějaký šílený sen, musím ho někomu říct. Dříve, když jsem to neudělala, tak se pak stala nějaká nehoda.
Ale nejhorší sen jsem měla loni - syn šel na hlídání k babičce a bezdůvodně se oběsil. Z toho jsem se taky vzpamatovávala několik dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >