Štípání a bolest pindíka po čůrání

5
6.3.20 15:01

Štípání a bolest pindika po čurani

Dobrý den, maminky potřebuji poradit, mám syna (4roky) před 2-3 ne syn řekl ze ho bolí pindik a neměl kousek predkozky uvolněny rak jsme zasly k Dr a ta mu to uvolnila a teď pořad pláče po čurani že ho to bolí a štipe :,( už je to 3 den a nepomáhá nic na bolest mazu mu to framikoinem 1× denně jak mi řekla dr a koupu ho 2 denně v řepkovym čaju. Ale vůbec to nepomáhá. Máte někdo zkušenost co pomáhá?? Díky za odpověď :,( :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10997
6.3.20 15:08

@Katya151 Škoda, že ses o dané téma víc nezajímala dřív, než mu doktorka předkožku násilím přetáhla. Zřejmě mu udělala nějakou prasklinku a to je stokrát horší než nemožnost přetáhnout předkožku v tomto věku. Teď nezbývá než mazat, mazat, koupat a doufat, že mu to opět nepřiroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.3.20 15:10

A nemám s nim jít radši na pohotovost? Abych něco nezanedbala tchyně mi furt říká ze mu tam pomůžou ale nemyslím si :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.3.20 15:13

No jo a ještě ktomu ho ten pindik bolel tak asi dr musela mu tu predkozku uvolnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10997
6.3.20 15:14

@Katya151 No nemyslím, že by mu na pohotovosti nějak pomohli :think: Zkus se večer ve vaně podívat, jestli ho nemá někde červený nebo nateklý, případně nějakou prasklinku. A klidně několikrát během dne mu dej heřmánkovou mastičku, dermazulen nebo ophtalmo-septonex mast, ať si to sám promaže všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.3.20 15:15

On se toho úplně boji když mu to chci namazat pláče ze nechce :( ale mazat se to musí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10997
6.3.20 15:16

@Katya151 Tak mu ho nemaž ty, ale ať si to udělá sám ne? Už není miminko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.3.20 15:16

No sním je to těžký :lol: ani sám nechce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10997
6.3.20 15:18
@Katya151 píše:
No sním je to těžký :lol: ani sám nechce :roll:

Tak to s tou bolestí asi nebude tak hrozné, jinak by si nechal pomoci, nemyslíš? Přece mu normálně vysvětli, že pokud si to nebude mazat a přetahovat, tak ho to bude pálit a bolet pořád :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama