Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
U nas záleží na tom, jaké jídlo se vaří. Když dělám třeba svíčkovou, tak tu na talíř. Když například vařím indii nebo asii, tak stolujeme jako oni. Vše se nandá do mističek a každý si nabere na co má právě chuť. Tento způsob stolování mám ráda i v těchto restauracíh, je fajn, že každý může ochutnat všechno a pokud je to večeře s práteli, tak to hezky rozproudí večer ![]()
@Malaga píše:
Holky a máte sváteční talíře? Používáte je jen na vánoce nebo i v průběhu roku?Používáme sváteční servis včetně svátečních příborů, ale většinou v mém okolí nic takového nemají…
Mám sváteční servis po mamce, na kterím jsme jedli při svátečních chvílích, už když jsem byla malá. Vytahuju ho na Vánoce nebo slavnostní obědy při rodinných příležitostech (narozeniny a tak). Příbory zatím máme jedny, ale až budeme mít myčku, tak budu mít i jedny příbory zvlášť, které do myčky nepůjdou.
Hrnce na stole mi přijdou hrozně buranské. Lepší je, když se každému nandá u sporáku a pak se plné talíře nosí na stůl.