Stolování s hrnci na stole

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25
25.6.15 19:36

U nas záleží na tom, jaké jídlo se vaří. Když dělám třeba svíčkovou, tak tu na talíř. Když například vařím indii nebo asii, tak stolujeme jako oni. Vše se nandá do mističek a každý si nabere na co má právě chuť. Tento způsob stolování mám ráda i v těchto restauracíh, je fajn, že každý může ochutnat všechno a pokud je to večeře s práteli, tak to hezky rozproudí večer :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
25.6.15 22:45
@Malaga píše:
Holky a máte sváteční talíře? Používáte je jen na vánoce nebo i v průběhu roku? ;)Používáme sváteční servis včetně svátečních příborů, ale většinou v mém okolí nic takového nemají…

Mám sváteční servis po mamce, na kterím jsme jedli při svátečních chvílích, už když jsem byla malá. Vytahuju ho na Vánoce nebo slavnostní obědy při rodinných příležitostech (narozeniny a tak). Příbory zatím máme jedny, ale až budeme mít myčku, tak budu mít i jedny příbory zvlášť, které do myčky nepůjdou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
477
11.6.18 19:43

Hrnce na stole mi přijdou hrozně buranské. Lepší je, když se každému nandá u sporáku a pak se plné talíře nosí na stůl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová