Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Annonymní_007 píše: Více
Nesrovnala bych manželku, ktera má s mužem rodinu a milenku, co sbalí ženáče. Ad rozvod - stačí si přečíst pár diskusí, jak macechy nesnáší děti z předchozích vztahů a dělají jim u tatinka peklo že života a tlačí chlapy na přepis majetku na ně
pokud to jinak funguje, proč vyklízet pole milence?
@Mango_Lassi píše: VíceŽejo
Jediné jak nad ní vyhrát je, že musíš pro něj být víc atraktivní a to nejen ve smyslu fyzického vzhledu. Určitě ženská co mu visí na krku, nejeví o něj zájem a když to vypadá, že přijde o dobré bydlo, tak se přehnaně začne snažit jakože podlézat, není to úplně nejlepší. Být milá je fajn, ale nenech si dělat na hlavu.Ja bych se chovala hezky, ale zároveň mu ukázala, že takhle tedy ne…chceš s ní být, tak ok. V klidu bych si sedla a probrala s ním podmínky rozvodu.Ono se to totiž hezky šustí, když doma čeká manželka s obědem, případně manželka o milence ví, ale vše funguje v zajetých kolejich…ale výhled na to, že přijde o rodinu, bude dělit majetek atd. ho může nakonec probrat, že o tohle nechce přijít, pokud i ten sex bude doma fungovat.
@Liberalissima píše: Více
to je rozdíl mezi tim, jak je kdo vědomy nebo jak podleha přitažlivosti v situaci, kdy mu v tom nic nebrání
nekdo je vedomy, az tak, ze neverim, ze vůbec vi co to je
@Mango_Lassi píše: Více
Bohužel, tu chemii, co má na mysli Tess, neovládáte
Na tu je i organický chemik z povolání jednoduše krátký. To je jen pro přirozené talenty. ![]()
@Mango_Lassi píše: Více
ja ano
@tess50
každému se to určitě nestane, někdo je tak tezce rozumovy, ze opravdu netuší o cem je řec…staci si precist diskuze, co by mel mit partner…nejaka přitažlivost se tam kolikrát ani nezmíní a někdo je zase hezky moralista, takže ho to nepustí do nějakého dobrodružství
@Lydia Délectorskaya píše: Více
Naštěstí pro mě, neovládám. Nebo spíš nechci ![]()
@Anonymní píše: Více
No a podstatná otázka… On by ještě o sex s Tebou stál? O ten vanilkový? ![]()
@Liberalissima píše: Více
Hele ono se to fakt může stát každému a ještě před rokem bych s tebou souhlasila. Jenže pak potkáš někoho a ta chemie tě srazí na zem kór, když je oboustranná. Chtělo to opravdu hodně sebeovladání, abych nepodlehla, jenže né každý to zvládne.
Ty jo…tyhle diskuze mě baví… ![]()
Aneb jak dvě zoufalky se přetahují o charakterové podprumerneho kozla. Jedna je zoufalá, že nemá hrdost, aby kozla co máchá ptáka v jiným kybli poslala za druhou zoufalkou, protože láska a hlavně ty peníze a komfort…za každou cenu…a druhá zoufalka bojuje o kozla, co máchá pravděpodobně ptáka v kybli dříve koupeném v domnění, že ulovila terno, který se nechá ulovit…
O jednoho totálního bezcharakterního ztroskotance, který nemá vůči vlastní ženě ani špetku soudnosti, že ji ponižuje tím nejhorším způsobem a to tak, že ji podvádí. A do toho se tu ozývá obor milenek, aby kopal za stranu zoufalek číslo 2…
No to mě posxxxx boty
z této složité situace mi vyplývá, že vyhrává ve výsledku pořád jen ten kozel. ![]()
Si jdu při popcorn, je až fascinující co dokážou lidí snášet a co dokážou dělat.
@Maria37 píše: Více
Pokud je to ve fázi, kdy je manželství pro jednoho vězením, tak už je to konec, to je pozdě. Ale jak jsou tam děti a rodina funguje, považuji za chybu vyklízet pole!!! Je třeba se k tomu postavit pořádně, aspoň to zkusit. To je můj názor. Za tím si stojím. Pokud oba chtějí a opravdově, měli by zatnout zuby a zuřivě bojovat za zlepšení vztahu. Ne laxně se spolu oddat pokračování ve stereotypu vedoucího k branám Hádes. Opravdu vyvinout snahu. Jde o celou rodinu, o zdraví všech, o děti. Proboha! Život není lehký a ani by za nic nestál, kdyby byl. Je to jen výzva. Ale jsou horší situace. Když vám partner třeba umře. ![]()
Až na posledních pár stran jsem diskuzi nečetla. Ale obecně se tu těžko radí, v téhle situaci jsem nikdy nebyla a asi si to neumím představit.
Já bych úplně nebojovala, protože mi to připadá takové ponižující. Ale snažila bych si žít více svůj život a dala tomu všemu nějaký čas, dejme tomu půl roku.